eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Renn-Es AtkıLar geldi Açıklama 53. sayfa

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 69>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Online Durum: Offline
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2010 saat 23:55
Bence RENN-ES şeklinde çok daha akıllıca birşey yaratılabilir.Acele etmeye gerek yoksa tasarım iyileştirilebilir.
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
ESKİÇerkES Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
Yer: ESPARTA
  Alıntı ESKİÇerkES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2010 saat 23:56

Tek atkının maliyeti 7 liradır...50 tanesi 350 lira yapmaktadır...15 liradan 50 tanesi 750 lira yapar ve tam denizli deplasmanı aracı için para çıkmış oluyor...hem koleksiyoncular için hem de ilk defa bir deplasmana giderken borç yapmadan gidebileceğimiz için güzel bir düşünce..Bizim ESparta tayfası da 15 lira vererek alacak bu atkılardan..izmireses in gururu alperi baş sıraya yaz kardeşimSmile

YASTAYIZ...UZAKTAYIZ...///ESPARTA///
Yukarı
erahnes Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
  Alıntı erahnes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2010 saat 23:59
değerli kardeşlerim haddime değil ama biraz daha güzel tsarım yapılabilir  çok kolaya kaçılmış gibi geldi affınıza sığınarak çok daha güzel tasarımlar çıkacğına ben eminim
Yukarı
ESKİÇerkES Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
  Alıntı ESKİÇerkES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2010 saat 23:59

Dediğiniz düzeltmeleri oktay ayarlıyor şimdi...

Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2010 saat 00:03
istekler dogrultusunda tasarımı gözden gecirdim 
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2010 saat 00:04
noir'i unutmuşsun boşnakçım. kusura bakma böyle tekrar tekrar yazıyor gibi oluyorum ama sanırım niyetimin kötü olmadığını anlamışsındır. 
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2010 saat 00:05
Alıntı yapılan goethe_minder

noir'i unutmuşsun boşnakçım. kusura bakma böyle tekrar tekrar yazıyor gibi oluyorum ama sanırım niyetimin kötü olmadığını anlamışsındır. 

yok masaüstünde 30 sayfa acık olunca hangi birine bakcagımı şaşırdım onuda düzelttim:)))
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2010 saat 00:09
Alıntı yapılan ESKİÇerkES

Tek atkının maliyeti 7 liradır...50 tanesi 350 lira yapmaktadır...15 liradan 50 tanesi 750 lira yapar ve tam denizli deplasmanı aracı için para çıkmış oluyor...hem koleksiyoncular için hem de ilk defa bir deplasmana giderken borç yapmadan gidebileceğimiz için güzel bir düşünce..Bizim ESparta tayfası da 15 lira vererek alacak bu atkılardan..izmireses in gururu alperi baş sıraya yaz kardeşimSmile

Evet melih arkadaşın dedigi gibi 4 liradan başlayıp 7 liraya kadar atkı var 7 lira olanlar 8 renkmi ne oluyormuş ben pek anlamam bu işlerden

Yanlız arkadaşların hevesini kırmak istemiyorum başara bilirseniz ne mutlu size ama başaramasanız elinizde kalırsa atkılar oda var benim bildigim en az 50 adet cıkartıyorlar sayı nekadar cok olursa fiyatta aşagya iniyor  hepinize kolay gelsin
Yukarı
Adrenalinss Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak
Yer: Eskshr//Esprta
  Alıntı Adrenalinss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2010 saat 00:10
Çok güzel bir fikir.Bende talibim atkıya.Smile Umarım düşüncelerde başarılı oluruz.

https://www.facebook.com/eskisehirspormedya1965

Sayfamızı Takip edebilirsiniz.
Yukarı
ESKİÇerkES Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
  Alıntı ESKİÇerkES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Şub/2010 saat 00:15
yücel abi 4 liraya olanlar sadece 2 renk kullanılan atkılarmış...herkeze şeffaf olmak için,para nereye gidecek diye düşünmemeleri için maliyeti söylemek en iyisi...eğer elimizde kalmaz da hepsini satabilrsek 400 lira kar elde edicez ki bu da tam denizli deplasman aracı parası oluyor..inşallah yanlış anlaşılmayız..tek korkum bu...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 69>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır