eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

EURO 2012 Eleme Grubu Maçları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 891011>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
Online Durum: Offline
  Alıntı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Mar/2011 saat 22:44
Belki alakasız ama.
İng-Gana maçında 21bin ganalı varmış
Çok iyi rakam bence
Eskişehir
Yukarı
Rasputin Liste gör
Usta Yazar

Gregory Yefimovic
Yer: Russian Federation
  Alıntı Rasputin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Mar/2011 saat 22:44
Maçtan şimdi geldim; maç boyunca Oğuz Çetin hiç oturmadı, bu maça kadar takımın Oğuz Çetin'in takımı olduğunu düşünüyordum, bu maçla bu düşüncem de kesinleşti.
Mehmet Topuz, Burak, Semih çok etkisizdi. Cenk Tosun varken neden neden oynamaz anlamıyorum.
Son olarak da taraftar hakkında konuşacak olursam, bu stadta daha önce de birkaç kez milli maç izleme fırsatım oldu, hatta yıllar önceki olaylı İsviçre maçında da tribündeydim. Bu gün anladım ki milli takım taraftarlığı diye bir şey yok, maçın sonlarındaki sahaya atılan cisimleri anlamak gerçekten güç. Avusturya kalecisi gelen maddeleri tribüne bile atmadı son raddeye kadar, bir de sanki haklıymışız gibi Semih ve bir oyuncu daha vardı adını anımsayamadığım, kalecinin yanına gelerek tepki gösterdiler, gerçekten ben bu akşam utandım bu görüntülerin üzerine. Takım galip, stadın çoğunluğunu oluşturan taraftarlar Fenerbahçe taraftarı ve oynayanların çoğu Fenerbahçe oyuncusu, yani bu kadar agresiflik neden ?
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Mar/2011 saat 22:44
Maçı 2-0 önde götürüyoruz.Rakibin penaltısını kurtarıyoruz. Kale arkasında ki beyefendiler(!) ne yapıyor? Avusturya kalecisine yabancı madde yağdırıyor. Ya kardeşim siz kimi tutuyorsunuz? Kime hizmet ediyorsunuz? Hani normalde dahi atılmaz ama birde 2-0 öndeyiz yahu...Şu stadyumlarda ki kameralar bir günde işe yarasında şunları toplasınlar ya! Bir tekere bu kadar güzel çomak sokulur(!) Taraftarlığı bırak, insanlığa sığmaz be!

O maddeleri atanlara sesleniyorum: hangi ülkenin futbolcusu olursa olsun onlar da İNSAN! 
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Mar/2011 saat 22:48

Milli maclarin havasini kulüp maclari ile karsilastirmamak lazim, Avrupdaka oynayan futbolcularimizin disinda Servet, Arda, Volkan, Semihin tecrübeleri ile maci kazanmayi bildik, zaman icinde Cenk, ve sonra ESESimizden de katilimlar olacaktir ama bu aksamki sonucla yeniden umutlandik. Tebrikler milli takimimizClap

Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Mar/2011 saat 22:58
Milli maçta "Fenerbahçe" diye bağıracak kadar ileri zekaya sahip taraftar topluluğunu kutluyorum..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
Yer: Turkey
  Alıntı kerlon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Mar/2011 saat 22:58
hazırlık pası yapa yapa soğuttular beni  oğuz çetin'inde yalakalığı üst seviye'ye çıkmış korkutuyor beni bu hareketleri sanki yıllarca kalacak gibi 
herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
  Alıntı Erman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Mar/2011 saat 23:06
Restaurant ve gece kulüplerinin kapısına "Köpekler ve Türkler giremez" yazan ırkçı Avusturyalılara kapak olsun bu galibiyet..
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
  Alıntı karargah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Mar/2011 saat 23:30
keşke bi milli maçıda bize verseler şu istanbul takımı taraftarları paso kendi takımlarına bağırıyorlar yazık
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2011 saat 00:07
Burak'ın gol atmasını beklemek duygusunu yeniden hissetmek çok kötü geldi.
Belki Bir Gün!
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2011 saat 00:15
Alıntı yapılan Rasputin

Maçtan şimdi geldim; maç boyunca Oğuz Çetin hiç oturmadı, bu maça kadar takımın Oğuz Çetin'in takımı olduğunu düşünüyordum, bu maçla bu düşüncem de kesinleşti.
Mehmet Topuz, Burak, Semih çok etkisizdi. Cenk Tosun varken neden neden oynamaz anlamıyorum.
Son olarak da taraftar hakkında konuşacak olursam, bu stadta daha önce de birkaç kez milli maç izleme fırsatım oldu, hatta yıllar önceki olaylı İsviçre maçında da tribündeydim. Bu gün anladım ki milli takım taraftarlığı diye bir şey yok, maçın sonlarındaki sahaya atılan cisimleri anlamak gerçekten güç. Avusturya kalecisi gelen maddeleri tribüne bile atmadı son raddeye kadar, bir de sanki haklıymışız gibi Semih ve bir oyuncu daha vardı adını anımsayamadığım, kalecinin yanına gelerek tepki gösterdiler, gerçekten ben bu akşam utandım bu görüntülerin üzerine. Takım galip, stadın çoğunluğunu oluşturan taraftarlar Fenerbahçe taraftarı ve oynayanların çoğu Fenerbahçe oyuncusu, yani bu kadar agresiflik neden ?

hacım milli maç da candır ama bjk maçına gelsene
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 891011>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,457 saniyede hazırlanmıştır