eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

tarık hocamız 2.kez baba olmuştur

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2010 saat 20:56
İyide bu başlık altında konu ile alakasız mesaj ları anlayamadım. Yoksa gerçekten ihtiyarlıyormuyum?Confused
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
SaMeT Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: SSCB
  Alıntı SaMeT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2010 saat 21:05
Alıntı yapılan eses şahin

İyide bu başlık altında konu ile alakasız mesaj ları anlayamadım. Yoksa gerçekten ihtiyarlıyormuyum?Confused
bende bu baslıgın genele acılma sebebini anlayamadım..sanırım bende yaslanıyorum..
Eskişehirspor bir din'dir..İdeolojidir..

isyan Ateşiyiz biz yanarız alev alev

Yukarı
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı d0rli0n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2010 saat 21:07

sohbet, eğlence ve diğer konular konusu gibi sanki.

hatta orada da başlık  fazlalığı olmasın diye minik esesliler diye tek başlık açılmıştı.
sar tribünleri haykır öfkeni bizans yenilecek zafer yakında.
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2010 saat 21:11
Alıntı yapılan SaMeT

bende bu baslıgın genele acılma sebebini anlayamadım..sanırım bende yaslanıyorum..
Siz bir kaç kişi Tarık Hocayı Tanımıyor olabilirsiniz,ama genel tanıyor.İstemezseniz yazmazsınız.Başınızın ağrısını dindirecek çok başlıklar bulabilirsiniz.Wink
Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2010 saat 21:13
siz de istemezseniz bizim yazdıklarımızı okumazsınız.
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2010 saat 21:15
Metin abi başta olmak üzere başı ağrıyan tüm ŞK'lara geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum...
Yukarı
SaMeT Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: SSCB
  Alıntı SaMeT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2010 saat 21:15

Alıntı yapılan SaMeT

Siz bir kaç kişi Tarık Hocayı Tanımıyor olabilirsiniz,ama genel tanıyor.İstemezseniz yazmazsınız.Başınızın ağrısını dindirecek çok başlıklar bulabilirsiniz.Wink
ben basım agrıyo demedim ki..Niye sinirlendiniz bu kadar anlamıs degilim.bas agrısı olan arkadaslara söleyin bas agrısı dindiren baslıkları..
Eskişehirspor bir din'dir..İdeolojidir..

isyan Ateşiyiz biz yanarız alev alev

Yukarı
besyo26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ceylan
Yer: Esk.
  Alıntı besyo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2010 saat 21:16
Rakı için diyorum ısrarla...Başlık geçirmez ağrıyı...
'Meftunuyuz Hayranıyız '
Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2010 saat 21:18
Alıntı yapılan besyo26

Rakı için diyorum ısrarla...Başlık geçirmez ağrıyı...

teşekkürler besyo26.. deneyeceğim.
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2010 saat 21:20
İyide başlığın genele açılmasından siz neden rahatsız oldunuz bu ilk olmuyorki.Hangi ESES'li kardeşimizin mutlu bir günü olmuşsa bu forumda paylaşılmıştır.Sadece tarık Hocam için açılan başlık sizleri neden rahatsız etti anlamadım.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır