eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ankaraESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

AnkaraESES Elazığ Maçı Organizasyonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Valdez 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur
Yer: AnkaraEskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Valdez 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2007 saat 13:13

Hakan , Arkadaşlarımızın  büyük çoğunluğu  maça göre tatillerini  planlayıp o şekilde  tatile çıktılar .Senin anlayacağın Bizim  ekip şuanda  zaten Eskişehir'de maç saatini  bekliyorlar.LOL

Ankara'da kalanlardan ise  Talha , Selçuk ,Yücel ,Kalender ,Sen ve Ben de buradan maça  gidiyoruz  haliyle geriye bir tek Yurtdışında olanlarla İş kazası nedeniyle tedavi gören Şenol Abi'miz kalıyor onların da zaten mazeretleri var.

Bu maç için bu saatten sonra bir  organizasyon olması  çok güç gözüküyor. 

Fakat şu var , herkesce malumdur  ankara ES ES  olarak  Bizler bir sezonda topu topu  2,3 maça giden kişilerden  değiliz ,bu sezon  iki haftaya bir zaten Eskişehir'e   gideceğimizi düşündüğümüzde ayrıca yine bu sezon  gidebildiğimiz kadarda deplasman yolculuklarımız olacağı için bu hafta gerçekleştiremediğimiz organizasyon için  fazla üzülmeyelim .

Biz de maçtan önce Eskişehir Restaurantta buluşup hasret gideririz.LOLLOL
TÜRK'LÜK MEDENİYETLER MEZARLIĞI ANADOLU'DA DİK DURABİLMEKTİR!Uğur ankara ESES
Yukarı
atropin Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan
Yer: Ankara
  Alıntı atropin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2007 saat 13:20
Uğur Abi Benim arabayla da gidebiliriz, şimdilik araba bomboş. 4 kişiye tamamlarsak oldukça makul bir fiyata gidip gelebiliriz. AnkaraESES organizasyonmuz kalmaz Smile Her ne şekilde olursa olsun maça gideceğiz.
ankaraESES / Hakan
Yukarı
eshalil Liste gör
Yazar

Halil
Yer: Turkey
  Alıntı eshalil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2007 saat 14:42
Alıntı yapılan atropin

Uğur Abi Benim arabayla da gidebiliriz, şimdilik araba bomboş. 4 kişiye tamamlarsak oldukça makul bir fiyata gidip gelebiliriz. AnkaraESES organizasyonmuz kalmaz Smile Her ne şekilde olursa olsun maça gideceğiz.

Bisikletle gideriz yine gideriz...WinkTongueWink
Ne okulu bitirmek, nede bir kızı sevmek... tek dileğim Allahtan.. Seni ŞAMPİYON görmek...
ankaraESES
Yukarı
soldies Liste gör
Yazar

YÜCEL AYDIN
  Alıntı soldies Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2007 saat 22:39
Alıntı yapılan bulutsuzluk

Alıntı yapılan soldies

Maç günü sabahtan ailemle ESKİŞEHİR'e gideceğim.Maç bitiminde Ankara'ya dönerken arabam boş olacak.Şimdilik Selçuk Abi,Uğur Abi benimle beraber dönecek gibi hareket ediyoruz.Fikkes 26 henüz katılıp katılmayacağını bildirmedi.Duruma göre dönüşte 1 kişilik daha yer var gibi....

Yücel mesaj attım sana kontrol edermisin?

-------------Thumbs%20Up----------------
Bu memleket tarihte Türktü, halde Türktür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.
M.Kemal ATATÜRK

Yukarı
soldies Liste gör
Yazar

YÜCEL AYDIN
  Alıntı soldies Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2007 saat 12:08
Sayın Valdez reis,Selçuk Abi,Talha Abi ve Hakan Bey yarın akşam maçta görüşürüz.Maç sonrası inşallah hep beraber Ankara'ya döneceğiz...Görüşmek ümidiyle.........Tongue
Bu memleket tarihte Türktü, halde Türktür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.
M.Kemal ATATÜRK

Yukarı
Team26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Engin ŞİLİT
  Alıntı Team26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2007 saat 14:00
Alıntı yapılan Valdez 26

Alıntı yapılan balci

Kerem  Organizasyon ?

Uğur'cuğum,
Özel mazeretlerimden dolayı, maalesef 2,5 aydır tatilde olan çocuklarımı görmeye gidemeyecek kadar Ankara dışına çıkamıyorum.

Bu hafta da Ankara'dan ayrılmam imkansız.

Kendimin gidemeyeceği bir organizasyon için de başlık açıp sonradan gelmiyorum demek doğru olmaz diye düşündüm.

Bununla birlekte gece maçı olması kuvvetle muhtemel olduğu için günübirlik gidiş de imkansız değil ama biraz zor gibi gözüküyor.

Tüm bunlara rağmen yapılacak bir organizasyon için her türlü desteği vermeye hazırım.

Herkese selamlar sevgiler.
[/QUOTE]
Kerem Dostum; Organizasyon deyince Sen aklımıza geldiğin için  Kerem Organizasyon ? diye sordum.

Bizden pek çok kişi bu hafta sonu tatile ayrıldı  oradan maça geçeceklerini ifade ettiler .Önceden tatilde olan  M.Ali Abiler  ,banner ,Fikri Albayım var, Şenol ES ES kaza geçirdiği için gelmesi zaten uygun olmaz .

Ayrıca  bilgimizin olmadığı ; Renan herhalde tatilde veya Keremeyle'de  ,sanırım  Uluğ Denizliye mal almaya gidip geliyor LOLBig%20smile  Yıldırım Kanada'dan döndümü bilmiyorum ,keza Talha D.Bakır'da idi ondanda henüz ses çıkmadı ,Kardiyolog Abimiz den de haber yok   ? Tayfun yanlış hatırlamıyorsam enson Rusya'da idi  o ne yaptı bilmiyorum , Tetikçe  oda Yurdun herhangi bir yerinde olabilir ,ODTÜ'lüler ve diğer öğrencilerde henüz Ankara'ya gelmediler .

Bu hafta maça gideriz ama büyük arabamı olur yoksa  özel araçlarla mı olur onu bilemiyorum tek bildiğim herhalükarda maça gidecek olduğumuz .

Yalnız dönüş için kesin büyük araba lazım olurLOLLOLTongue
[/QUOTE]

Sevgili Uğur abi;

AnkaraESES'in isimleri tek tek sayılırken benim adım geçmiyor halâ, alındım vallaCry,
Bende  tatildeyim ve 1 haftadır Eskişehirdeyim. Maçı seyredip, Pazartesi sabahı Ankara'ya dönmeyi planlıyorum kendi arabamla, eğer durumu uygun olan arkadaşlarımız (2 kişi) varsa, pazartesi sabah 09:00 Eskişehir hareketle dönebiliriz Ankara'ya...
Maçta görüşmek üzere saygılar...Smile
Yukarı
atropin Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan
  Alıntı atropin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2007 saat 15:38
Selçuk Bey dün, Yücel bey de bu sabah  Eskişehire gitti. Uğur ve Talha Bey eğer trenle gidersek, Başkent Expresi sabah saat 10:20'de, Cumhuriyet Expresi 14:30'da, kalkıyor. Bunlardan biriyle gidebiliriz. 
ankaraESES / Hakan
Yukarı
Valdez 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur
Yer: AnkaraEskişehir
  Alıntı Valdez 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2007 saat 16:34
Enginciğim, senin Ankara da olmadığını bildiğim için ismin geçmemiştir. Seninle birlikte tatilde olduğunu bildiğimiz daha birçok arkadaşın ismi de geçmiyor. Yoksa seni ihmal etmeyizWink. Selamlar..
TÜRK'LÜK MEDENİYETLER MEZARLIĞI ANADOLU'DA DİK DURABİLMEKTİR!Uğur ankara ESES
Yukarı
ŞenolESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Şenol
Yer: T.C. Ankara
  Alıntı ŞenolESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2007 saat 20:33

Ankara ESES'in  maça  giden  değerli  üyeleri  Allah  yolunuzu  açık  etsin.İnşallah  sağ  salim  3 puanla  dönersiniz.En  kısa  zamanda  aranızda  olmak  dileğiyle.

TÜRKİYE CUMHURİYETİ
Damarımda Kanımsın Bedenimde Canımsın ESES im
Yukarı
guveneses Liste gör
Yazar

GUVEN
  Alıntı guveneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2007 saat 22:38
Kazasiz belasiz gider gelirsiniz insallah ve tabiki 3 puanlaSmile
KÜÇÜKÇEKMECE nin Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır