eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Biz Taraftar Değil miyiz?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsSieN Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Miami Beach
Online Durum: Offline
  Alıntı EsSieN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 17:29
Ya onu bunu bilmemde, cebinde bileti olupta, sırf yanında gelen adamlar giremiyor diye maça girmeyen adam delikanlı adamdır.
Bu adamında alnından öpülür.
ankaraESES - emrESES_26
Yukarı
baltraES Liste gör
Deneyimli Yazar

Reco
Yer: EmeK
  Alıntı baltraES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 17:29
üniEses le gittim ve hiçbir problemsiz gittik geldik..Deplasmanlara ÜniESES ile devam bundan sonrada 
ES   ES
Yukarı
ErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Bozoluk
  Alıntı ErSin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 17:35
Neyse bu konuya çok yazdım Kusura Bakmayın bu son olsun.

Semih Hocam anlaşamayacağız gibi duruyor Smile

" bu işin tek yetkilisi dernek mi derneğe üye olmayanlar taraftar sayılmıyorlarmı da onlara bilet verilmeyecek. bilet hakkı herkesin ortak hakkıdır. kimsenin tekeline verilemez."  demişsiniz.

Derneğe üye olmayanlara verilmeyecek gibi bir cümle benim ne haddime . Bu Dernek olmayabilir Aktif Aş olabilir. Dernek dememdeki amaç Eskişehirspor taraftarlar derneğini temsil ettiği için. Buradaki yanlış anlaşılmayı düzelteyim önce bahsettiğim şey toplu olarak gönderilip Eskişehir'de bir yerlerden satışa sunulması. Yoksa derneğe bende üye değilim o zaman bende bilet alamazdım .

Yine bahsettiğim gibi Hocam orada da her ihtimale karşı biraz bilet bulundurulur. O şehirde yaşayanlar yada diğer şehirlerden gelebilecek kişiler için.  Bu işleyiş
daha çok taraftarın gelmemesi açısından fb,gs,bjk gibi takımların birbiriyle yaptıkları maçlarda da geçerlidir.. Ben yukarıda yazdığım düşüncemin sonuna kadar arkasındayım. Yani biletlerin bir kısmı Eskişehir' de satışa sunulması düşüncesinde yoksa yeni bir İnegöl faciası kaçınılmazdı.  Bu benim görüşümdür tabiki. 

Neyse iyi akşamlar diliyorum.

Son olarakta arkadaşları giremediği için kendiside girmeyen arkadaşlarımızı kutluyor ve takdir ediyorum.
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 17:41
bakın sevgili arkadaşlar, tekrar ediyorum; meselemiz bizim bazı arkadaşlarımızın maça girememesi, bilet bulamaması değildir. zaten başta insanlara dedik ki bilet garantiniz yok. herkes kendi biletinden sorumludur. benim meselem şu anki sistemin yanlışlığıdır.

burada sorguladığımız, belli sayıda biletlerin satışa bile çıkarılmadan, yönetimler tarafından adı x, y, z olur belirli gruplara verilmesidir. tüm Eskişehirspor taraftarları aynı statüdedir. ben bu anlayışa karşı olduğumu, bedavacılığın her türlüsünün, bizim ve taraftarlarımızın zararına olduğunu ısrarla vurguluyorum.  ve diyorum ki, bizim kulüp yöneticilerini bu davranış biçiminden vazgeçirme şansımız var mı? (sadece bizimkisini değil) tabii ki yok. bugün belirli gruplar, aralarındaki çürük elmaları ne kadar da ayıklamaya çalışsalar, bu sistem var olduğu sürece aralarına çürük elmalar girecek mi? Evet. bunlar, başta o gruplara, sonra da genelde tüm taraftarlarımıza zarar verecek mi? Evet.

bu durumda birilerinin sorumluluğunu alıp, deplasmanlara götürmek, büyük sorumluluk ve yürek işidir diyorum. ve Ünieses'in bu sorumluluğu artık kaldıramayacağı noktasındaki düşüncelerimi başta üyelerimize sonra da taraftarlarımıza ifade ediyorum. ama genel kurulda üyelerimiz biz deplasmanlara devam edeceğiz derlerse ne ala, o kurulun vereceği bir karar olacaktır.     

Sevgili kaan, bizim tartıştığımız gruplar değildir, sistem sorunudur. onun için kimse üstüne alınmasın.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 17:41
Bu zamana kadar çoğu zaman cevap vermeyerek karşıladım ama sanırım itham edilen taraflardan birinin cevap vermesi gerekiyor artık.

ÜniEses'in nasıl bir oluşum olduğunu hepimiz biliyoruz.Çok sevdiğim,saygı gösterdiğim birçok arkadaşım var.Ama madem ki yaşananlara dair açıklama yapıyorsunuz bunu insanları zan altında bırakarak değil de artık hedef göstererek yapmanız bence daha iyi olur.

Diyorsunuz ki biz dışarda kaldık.Dışarda belki 100-200 adam dışarda kaldı.En yakın iki deplasmandan birine gidiyoruz ve bizim deplasmanlardaki potansiyelimiz bellidir.Bu yüzden bizim gibi ya oraya erken giden birilerinden yada Bursalı insanlardan yardım istemeniz yerinde olurdu.Şahsen Bursa'ya genelde erken giden bir insanım.O yüzden kendi tribümüzün birçok abisi bana bilet talebinde bulundu.Bu sefer geçen yıldan beri Şişen Köfteler ile gitmek istediğim fakat kendi otobüsümüz gereğince gidemediğim için hazır 2-3 otobüsten bahsediliyorken fırsattan yararlandım.

Demek istediğiniz şeyleri biraz daha açık söylerseniz kimse zan altında kalmaz.Bilet alıp dağıtanlar var doğrudur.Ama unutmayın ki taraftar grupları ilk başta girmesi gerekiyorken girişleri devre arasına kadar sürdü.Bilet ne kadar erken gelirse gelsin tükenecek ve dışarıda kalma yaşanacaktı.Buna göre tedbir alınması gerekiyordu.

İletişimsizlik konusuna en güzel cevabı Manisa'da vermek isterdim fakat ÜniESES oluşumundaki insanlar kendi aralarında tartıştılar bu konuyu ve gerekeni yaptılar.O konuyu burada açmak istemem ama kusura bakmayın da pankarta el sürecek bir varlık asla olamaz.Ama sanki en kötü dönemlerde Kızılcıklı'da açılan "Eskişehirspor'u bırakmayanlar" gibi bir pankartın Süper Lig sezonunun ilk maçına versiyon edilip açılması birde "herkesten üstün görülmesi".O gün sustuk.

Yorumumun vereceği mesaj ise mümkünse kuru ile yaşı ayırın artık.Ben sizin açıklamalarınızı okuyarak abilerimin,arkadaşlarımın ve kendimin zan altında bırakılmasına göz yummak istemiyorum.
Nefer
Yukarı
menderes26 Liste gör
Usta Yazar

birkan
Yer: eskişehir
  Alıntı menderes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 17:44
belediye maçında mutlaka biletler 10 tl olmalıdır. kombinem var
http://www.facebook.com/group.php?gid=50079368890

facebooktaki espana sayfası
Yukarı
simurg4844 Liste gör
Deneyimli Yazar

nihat
Yer: eskişehir
  Alıntı simurg4844 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 17:47

SENİ YALNIZ BIRAKIR   MIYIZ SANDIN?/ Aklın en büyük yanılgısı, olayları istediğimiz şekilde göstermesidir.
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 17:56
edit
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 18:02
Alıntı yapılan gakkos26

nihat abi ve ati kaan, konu başlığının dışına çıkmamayı rica edeceğim. o konuyu özelden tartışmanız daha uygun olur.

Ben konunun dışına haddinden ve haddimden fazla çıkmadım hocam.Fakat simurg444 bir şey yazdıysa görmedim.
Nefer
Yukarı
antist_026 Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Ankara
  Alıntı antist_026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 19:13
karışmayın biletimize karışmayın otobüslere çirkinliğe mahal vermeyin bırakın gerçek taraftar (ünieses gibi ) bilet garanti olmadığını bilse bile gelsin . . . olay bu kadar basit . . .
bu kalpler sana tutsak ! ! !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır