eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Biz Taraftar Değil miyiz?

Cevapla Cevapla Sayfa  123 6>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
delimustafa Liste gör
Yazar

mustafa özcan
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı delimustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Biz Taraftar Değil miyiz?
    Tarih: 01/Şub/2010 saat 13:25
Değerli Eskişehirspor Taraftarı ve Üniversiteli Eskişehirsporlular,

Üniversiteli Eskişehirsporlular olarak , oluşumumuzun ilk gününden bu yana üniversitelerimizde Eskişehirsporumuzu en iyi şekilde tanıtmak, Eskişehirsporluluk duruşunu en iyi şekilde göstermek , tribünlerde üniversiteli duruşunu göstermek ve küfürü azaltmak için çok uğraştık.Deplasmanlarda bazıları yüzünden oluşan kötü imajımızı düzeltmek , bizlere kapanan marketleri, petrolleri açtırmak için de yıllardır çaba verdik.

Bugune kadar ne bir tane bedelsiz bilet aldık ne de bir tane otobüs.Bugüne kadar ne önceki başkanımız Erkan'ın, ne hocalaramın ne de benim cebime bir kuruş girmemiştir.

Bugüne kadar yaptığımız deplasman organizasyonlarında Ünieses araçları bir tane pislik yapmamış, bir tane haram malı cebine koymamıstır.Deplasmandaki simitçinin simitine, köftecinin köftesine göz dikmemiştir.

Son Bursa deplasmanına iki otobüs gittik.Kendi çabalarımızla otobüslerimizde bulunan  13 kişi hariç hemen hemen herkese bilet ayarlamaya çalıştık.Eksik kalan 10 bileti bulmak için çok çalıstım ama malesef bulamadım.

Biletler bütün otobüslere, bütün gruplara, bütün mahallelere ayarlandı.Bedelini ödemek karşılığında ÜNİESES malesef sadece 10 bilet bulamadı. Ya da ÜNİESES'e bedelini ödemek karşelğında 10 bilet çok görüldü.

Ben ve Bora kardeşim adamlık ve liderlik anlayışımız çerçevesinde yanımızda bulunan 1 kardeşimiz bile dışarda kalırken içeri giremezdik ve 11 kardeşimle birlikte maça girmedik. Tekrar orada mahçup duruma düştüğüm kardeşlerimden özür diliyorum.İnanın hala gözlerim doluyor.

Sonuç olarak bugüne kadar tribünleri güzelleştirmek adına elinden gelen herşeyi yapan, büyüklerine karşı en ufak bir saygısızlık yapmayan ÜNİESES taraftar değil midir?Tribünler bu anlayış içinde nasıl temizlenecek?

Salı günü yapacağımız genel toplantıda bundan sonraki duruşumuzla ilgili kararlar alınacaktır.

Saygılarımla

BAŞKAN
Mustafa ÖZCAN
www.unieses.org
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 13:37
Üni eses gerçek taraftardır. Bunu gösteriyorsunuz her zaman duruşunuzla bu takımı sırtlayan Üni eses , Kareo eses , Bando eses , hepinize sonsuz teşekkürler...
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 13:39
İyiler bazen dışarda kalır, aldırmayın, yola devam...
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 13:40
 hakan abi böyle söylemlerle ancak insanların ünieses oluşumuna daha fazla kin dolu gözlerle bakmalarını sağlarsınızWink 
ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 13:51
UniESES gibi güzel oluşunlar artmadıkça deplasmanlarımıza her takımla düşman olmak istercesine giden insanlar (taraftarımız demiyorum!) gider...
Yukarı
antist_026 Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Ankara
  Alıntı antist_026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 13:52
helal olsun başkan size inan tek gözü dolanda sen olmazsın şu mesajı okuyunca o haltları yiyenlerin vicdanları sızlar bence . . .
bu kalpler sana tutsak ! ! !
Yukarı
genc_simsek_kerem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir!!
  Alıntı genc_simsek_kerem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 14:00
Bıktık artık her deplasman kendi taraftarına saldıran, marketleri benzinlikleri patlatan insanlardan...

Bizler çoğalmadıkça onlar azalmayacak !
KoreoESES
Yukarı
sağlığın gülü Liste gör
Deneyimli Yazar

HÜSEYİN ZEYBEK
Yer: EStanbul :(
  Alıntı sağlığın gülü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 14:04
sayın rengdaşalrım bizde gittik bursaya polis şefini yanına gittim dedim güzel abicim bu sorun her zman böle mi bursada die sordu.Cvp  hayır sizin yönetim 500 bileti kensidisi aldı ve trübün liderlerine dağıtacakmış dedi  ve tatar mustafa abimize ilettim doğru dedi başkanı aradı konuştu ve sınır lı sayıda biletler geldi yarısı para ile satan oldu yarısı ise bedave ekemek gibi satılanlar oldu gördüm sonra esesli kardeşlerimizizden eskişehirde satılan biletlerden yanınızda varsa verin dedim ve bulduk onlarla geçtik stada 2 e bir yapıcaz mecburen deedim yeğene ve tam girecez adamın  biri eskişehirli olmadığı halde 10 bilet birden almış ve  satamadığım 2 tane var vereyim dedi ve bizde hemen aldık öle girdik giremeyen  yaklaşık 100 tane es es taraftarı dışarda kaldı.Yazık değiğlmi onlarakaç km geldi o adamalrda belki ilk defa bursaya gelenler vardı arasın da hakikaten ÜNİ ESES taraftar değilmi destekliyorum kardeşim sizi yola devam

NOT:gecen senede aynı sorun oldu bursada bu sefer bana bilet nasıl mı geldi eskişehirspor un sağlık memurluğunu yaptım 2 yıl menejer doktorumuzu aradım o getirdi yani ben hala bursadan bilet alacak bir yer görmedim rezalet yaniiConfused
AntiBizansss!!!aşkı- DEPLASMAN

SAĞLIĞIN GÜLÜ 26 HAYAT KURTARMAK O KADAR ZEVKLİKİ ANLATILMAZ...
Yukarı
ErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Bozoluk
  Alıntı ErSin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 14:22
Bilet sıkıntısı olabilecek deplasmanlarda malesef her takım taraftarında olduğu gibi bizde de böyle şeyler olabiliyor. Deplasmana giderek sesiyle destek verebilecek kişilere biletleri belli ölçüde ayarlanılıyor. Yıllar öncede bu durum böyleydi. Tribün liderlerine tribün gruplarına dağıtılması için belli sayıda bilet verilir kalan az sayıda bilette münferit taraftarlar için staddan satışa sunulur.

Mağduriyetinizi anlayabiliyorum ama tribün gruplarıyla gelipte bilet bulamayarak içeriye giremeyenlerde oldu. Zaten dışarıda kalan tüm Eskişehirsporlularında deplasman tribününe alınabilmesi mümkün değildi. Ancak Bursa yönetiminden ek yer talep edilebilirdi ki buda imkansız görünüyordu. Bursa deplasmanı yakın olduğu için bir çok taraftarımız mağdur oldu. Bundan sonraki deplasmanlarda inşallah bu tür şeyler yaşanmaz.

UniESES' i edindiği görev ve Eskişehirspor' u layıkıyla desteklediği için tebrik ediyorum. Gittikçe büyüyen bir çizelgede başarılı organizasyonlara imza atıyorsunuz ve iyiler birgün mutlaka kazanacaklar.
Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
  Alıntı Boraes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 14:33
Güzel düşüncelerin için teşekkürler Ersin Abi.

Dışarda kaldık diye değil şikayetimiz.Bu dağıtılan biletler kime neye göre veriliyor?
Bir tribün grubundan değiliz diye o yüzlerce dağıtılan biletlerden 11 tane verilmedi.Bizlerde sesimizle takımımıza destek veriyoruz.Bizde Eskişehirsporluyuz.

Eskişehir'den çıkmadan bir petrol istasyonundaki market bizlere kapatılıyor.Daha polisin topladığı yerde simitler havada uçuşmuş.Maçta kavgalar yaşanmış.
Yönetimin gönderdiği biletlerle ya o kişilerde stada giriyorsa,kavga dövüş çıkıyorsa bu diğer taraftarlara haksızlık değil midir?

Biletlerin tamamı gelecek otobüsler düşünülerek polisin arama yaptığı yere getirilse veya gişelerden para ile satılsa tribün gruplarındaki arkadaşlardan giren olmayacak mıydı?Tabiki menfaat peşinde koşmayanlar,Eskişehirspor için orada bulunan tribün grupları üyeleri gerekeni yapacaktı.Ama şimdi herkese haksızlık oldu ve olmayada devam edecek.

(Dışarıda kalan arkadaşlardan Esparta(Nefer) ve Kızılcıklı'dan Serkan vs. olduğunuda biliyoruz.Sorunumuz dışarıda kalmak değil.Wink)
ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 6>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır