eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Antalya'nın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Afiş Çalışması (Antalya'nın K.Ş.)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ant_eses Liste gör
Usta Yazar

uğur
Online Durum: Offline
  Alıntı ant_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2010 saat 22:13
tek antalya olarak dusunmemek lazım abı gıttıgımız deplasmanlardada asılacak.denız ın en son yaptıgıda ıyı aslında zamanımız var yenı fıkırlere acıgız..
ANTALYANIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ(AKŞ)
UZAKLARDA YANIYORUZ AŞKINLA!!!!
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Oca/2010 saat 23:56
Pankartın hem okunması hem de zaptedilmesi açısından en iyi ölçü kısa kenar için 1.5 metredir,pankartı yaptırırken bunu göz önüne alabilirsiniz.Thumbs%20Up
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
oscares Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan kararman
Yer: Raykent
  Alıntı oscares Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2010 saat 01:06
kartonlarla yazalım bu yazıyı 90 dk sabit tutarız tibünde olmaz mı
tek dost efes tek aşk ES ES
Yukarı
buffet26 Liste gör
Yazar

Mehmet Saim Mazlum
Yer: Antalya
  Alıntı buffet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2010 saat 08:49
tesekkurler emre
Yukarı
buffet26 Liste gör
Yazar

Mehmet Saim Mazlum
Yer: Antalya
  Alıntı buffet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2010 saat 08:54

ıyı nıyetımle ıyı yada kotu bır calısma yapmıstım ama goruyorum kı bazıları ıcın bır fıkır belırtmek alay etmekten daha zormus calısmamı forumdan sıldım ama akş olarak kendı aramızda fıkırlerımızı paylasalım

Yukarı
ant_eses Liste gör
Usta Yazar

uğur
  Alıntı ant_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2010 saat 12:51
Alıntı yapılan oscares

kartonlarla yazalım bu yazıyı 90 dk sabit tutarız tibünde olmaz mı

bu nasıl bı fıkır anlam veremedım.bu pankart devamlılıgı olan bı pankart olmasını belırttık.
90 dakıka trıbunde karton mu tutulur..nerede gorulmus..
bılgılendırme ıcın tesekkurederım Emre kardesım.yapıcı durusun herkese ornek olsun..
Yukarı
EsBaskent Liste gör
Yazar

Çağlar D.
Yer: Ankara Başkent
  Alıntı EsBaskent Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2010 saat 14:16
Öncelikle kolay gelsin. Tasarımlarınızı Google picasa programından yaparsanız daha güzel şeyler ortaya çıkabilir. Tasarım işinden pek anlamam ama bu program tasarım için güzeldir.

http://picasa.google.com.tr
Başkent Üniversitesi...
Yukarı
ant_eses Liste gör
Usta Yazar

uğur
  Alıntı ant_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2010 saat 14:18
Alıntı yapılan EsBaskent

Öncelikle kolay gelsin. Tasarımlarınızı Google picasa programından yaparsanız daha güzel şeyler ortaya çıkabilir. Tasarım işinden pek anlamam ama bu program tasarım için güzeldir.

http://picasa.google.com.tr

tesekkurler kardesım ılgılenıcem..
Yukarı
ant_eses Liste gör
Usta Yazar

uğur
  Alıntı ant_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2010 saat 15:39
afiş işini mehmet abımız 60tl ye hallettı arkadaslar .pankartı macta gorursunuz..tesekkurler..
Yukarı
minikeses26 Liste gör
Yazar

Nurhan
Yer: Turkey
  Alıntı minikeses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2010 saat 15:49
Alıntı yapılan buffet26

ıyı nıyetımle ıyı yada kotu bır calısma yapmıstım ama goruyorum kı bazıları ıcın bır fıkır belırtmek alay etmekten daha zormus calısmamı forumdan sıldım ama akş olarak kendı aramızda fıkırlerımızı paylasalım

biz de bayan taraftar grubu olarak pankart yaptırdığımız zaman fikir istemiştik bizede iyi niyetle fikir verenlerde oldu , alaycı şekilde yazı yazanlar da oldu zorluklar yaşadık malesef insan istemese de sinirleniyor.
Sizin bu cümlenizi okuduğumda size büyük hak verdim.
Karar verilmiştir belki ama yoğun zamanım içersinde Antalya'da yaşayan ESES'li taraftarlarımız için ufak bir çalışma yaptım,değerlendirmek sizlerin iyi günler.

dorylaion prensES'leri
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,660 saniyede hazırlanmıştır