eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2009/2010 Haftanın Yıldızını seçelim

Cevapla Cevapla Sayfa  12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Gurbeteses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Almanya
Online Durum: Offline
  Alıntı Gurbeteses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: 2009/2010 Haftanın Yıldızını seçelim
    Tarih: 28/Oca/2010 saat 02:04
Arkadaslar öncedende actigim konunun, bazi arkadaslar rahatsiz oldu diye, yeni bir isim altinda yeniden actim. Umarim bu defa kimse rahatsiz olmaz Smile.

Öncedende belirttigim gibi, bu ankette en cok kazanan oyuncuya sezon sonunda bir yediye verilebilinir. Bunun icin sizin fikirlerinizi merak ediyorum! Bu hediye icin, bir sponsor araciliginla bir plaket verile bilinirse cok güzel olur. Misalen "ETI Haftanfın Yıldızını" diye.

Katilmak isteyeni davet ediyorum, acikcasi kim en cok kazanacak cok merak ediyorum!

Manisaspor Macindaki durumlar su an böyle:

1. Adem 39%
2. Ivesa 38%
3. Koray 8%

http://supportersofeskisehirspor.blogspot.com/
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2010 saat 02:51
Ayın futbolcusu daha mantıklı ve gerçekçi bir oylama olur aslında.Çünkü 1 hafta parlayıp sönen futbolcular oluyor.Ama aylık periyod daha gerçekçi olur.İngitere de ayın futbolcusu seçiliyor.Ayrıca her hafta maçın adamı 1 den fazla olma ihtimali çok yüksek.Tıpkı şu an Adem ve İvesa da olduğu gibi.Ayın seçersek daha mantıklı olur diye düşünüyorum
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ati26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2010 saat 03:06
 bu benim fikrimdi, facebookta taraftar sayfamizda paylasmistim, ama macin, ayin degil yilin futbolcusunu secelim demistim. Bence her hafta yada her ay bir futbolcu secmek yerine sezon sonunda o sezonun taraftara gore en basarili ismi secilebilir. Tabi herkes kendi blogunda anketlerini duzenlemeye devam edebilir orasi ayri ama eskisehirpor.com adina yapilacak tek oylama daha cok ciddiye alinir kanaatindeyim.  
BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2010 saat 04:20
Her yaş grubu kendi döneminin yıldızını seçsin. Sonuçta çağın yıldızı seçilmiş olur.!!!Wink
Yukarı
Gurbeteses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı Gurbeteses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2010 saat 11:47
Ilk önce bir Haftanin Yildizi diye basladik. Sonunda ne secilir allah bilir Wink.

Ha Eskisehirspor.com ha Facebook. Bence bir tane yapilsin. Ben bir kisinin bunu istediginde, hemen uygulamaya gectim.

Bursa macinin oylamasindan sonra, ocak ayinin yildizini da belirliye biliriz! Yani, Manisa ve Bursa maclarinin oylamasindan sonra, en cok oy alani alabiliriz!
Yukarı
esesahmet Liste gör
Yazar

ahmet
Yer: isvicre
  Alıntı esesahmet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2010 saat 13:46

bencede ayin yildizi daha mantikli olur. Futbolcular bi iyi mac sergiliyor bi kötü mac . hafta hafta secersek cok karmasdolas olur. bence en iyisi ayin futbolcusunu secmek

HERKES SEVERBIZ ÖLÜRÜZ
Yukarı
Enigma1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Dorylaion
  Alıntı Enigma1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2010 saat 13:58

Bence,katılımcılar iki ayrı oylama yapsınlar. 1.nci tüm zamanların yıldızı , 2.nci Ayın yıldızı .. daha şık ve ilginç olabilir...

HİÇBİR ŞEY İNSAN KADAR YÜKSELEMEZ VE ONUN KADAR DA ALÇALAMAZ...
Yukarı
esesahmet Liste gör
Yazar

ahmet
Yer: isvicre
  Alıntı esesahmet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2010 saat 14:05
oylamada adem farki acmis. :D
HERKES SEVERBIZ ÖLÜRÜZ
Yukarı
Gurbeteses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı Gurbeteses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2010 saat 14:30
Onu yapabiliriz, her zamanin yildizi icin, o zaman isimler Listesini hazirliyalim! Kimler her zamanin Listesinde yer alsin?

1. Fethi
2. Sinan
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2010 saat 15:39
Alıntı yapılan Gurbeteses

Onu yapabiliriz, her zamanin yildizi icin, o zaman isimler Listesini hazirliyalim! Kimler her zamanin Listesinde yer alsin?

1. Fethi
2. Sinan

Ben bu anketin haftadan başlayıp hafta-ay-yıl a kadar varmasını biraz latife yollu hicvetmiştim sadece.Wink
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır