eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Sezonu Sakaryaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839 120>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2008 saat 15:18
Sakarya-Kartal maçından şimdi geldim... Sakaryaspor iyice inanmış çıkacağına ve cok hırslı oynuyorlar... macın baslarında tartısmalı bir golle yenik duruma düşmelerine rağmen hemen buldukları golle ilk yarıyı 1-1 bitirdiler...ikinci yarıda ise kapanan kartal karsısında zor anlar yasadılar... Timuçin'in  serbest vurusu direkten döndü(keşke gol olsaydı) daha sonra taner'in golüyle 2-1 oldu ve mac zaten o noktada koptu... 3-1 bitti... 2-1 erken gelseydi fark da gelebilirdi... Sakarya oynadığı takım oyunu ve etkili forvetleriyle ne yazıkki super lige 1 adım daha yakın... bu arada ilk yarı hakem Sakarya aleyhinde ciddi kararlar verdiği halde yuhlamak ve bir kac ferdi küfür dısında taraflarları küfür etmedi...Sakarya seyircisi ESES seyircisinin tırnagı bile olamaz ancak bu konuda cok takdir ettim... kulübümüz ceza almasın diye aynı hassasiyeti biz de göstermeliyiz...  
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2008 saat 16:58
bakın şunları her ne kadarda sevmesekte adamlara helal olsun son 4-5 senede 2 sefer düşmelerine rağmen  bu sezonda hiç karamsarlığa düşmeden yine süper lige en yakın takım gözüküyorlar allah korusun aynı şekilde 4-5 sezonda biz 2 kere düşseydik şimdi çokdan lig b ye bile gittiydik sakaryasporun iç hesaplarını paralar ödeniyormu ,mali yapıları nedir destek varmı yokmu çok bilmem fakat bildiğim birşey varki adamlar gerçektende karakterli oyuncular  sahaya çıktıkları anda sadece sakaryasporun başarısını düşünüyorlar ve inanmış şekilde oynuyorlar
Yukarı
loranleroy Liste gör
Deneyimli Yazar

HasaN
Yer: Canada
Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2008 saat 17:06
Alıntı yapılan crales

bakın şunları her ne kadarda sevmesekte adamlara helal olsun son 4-5 senede 2 sefer düşmelerine rağmen  bu sezonda hiç karamsarlığa düşmeden yine süper lige en yakın takım gözüküyorlar allah korusun aynı şekilde 4-5 sezonda biz 2 kere düşseydik şimdi çokdan lig b ye bile gittiydik sakaryasporun iç hesaplarını paralar ödeniyormu ,mali yapıları nedir destek varmı yokmu çok bilmem fakat bildiğim birşey varki adamlar gerçektende karakterli oyuncular  sahaya çıktıkları anda sadece sakaryasporun başarısını düşünüyorlar ve inanmış şekilde oynuyorlar

Asansör takım olmaktansa 12 sene bekleyip, sonra istediğimiz yeri almamız bence daha güzel!!!
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2008 saat 18:11
Alıntı yapılan loranleroy

Alıntı yapılan crales

Asansör takım olmaktansa 12 sene bekleyip, sonra istediğimiz yeri almamız bence daha güzel!!!
Valla ben o yeri alabileceğimizi sanmıyorum. Bakın kaç sene sonra iyi bir fırsat yakaladık, yine de olmadık (olmadık derken, şampiyonluk adayı bir takımda olmaması gereken) sorunlarla uğraşıyoruz. crales kullanıcı isimli arkadaşımızın dediği gibi bir yerde karakter meselesi...
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
yusufs Liste gör
Deneyimli Yazar

yusuf
Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2008 saat 18:29
Sakarya Kartal maçını bende trübünden izledim Sakarya gol attıkça beni tanıyan herkes dönüp dönüp bakıyorlar:) (Eskişehirli  olmak ayrıcalıklıdır) Maçta Sakarya ve Kartal seyircileri karşılıklı beraber Kocaelispor aleyhine tezahüratta bulundular. Maça gelince gol 2 dakika daha gecikseydi maç berabere biterdi

HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ESES
Yukarı
yusufs Liste gör
Deneyimli Yazar

yusuf
Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2008 saat 18:37
ekükrer Sakarya ESES taraftarı arasında bir kıyaslama yapacak olursak taraftar çoğunluğu ve maç dışı organizasyonlarda kıyaslanmayacak kadar üstünüz ancak üzülerek söylemeliyimki maç esnasında takımını ateşleme destekleme adına takımını arkadan ittirme konusunda malesef çok iyiler 90 dakika aynı tempoda desteklerini sürdürüyor buda yaklaşık 1000 kişilik bir grup ama stadyumun akustiğinide kullanınca takıma faydalrı çok oluyor bizim tribünlerdeki 4 tana grup Ayder, Nefer, Kızılcıklı ve Altes maç başlayınca 20'er dakika sırayla desteklese yine olur ama biz sadece gol atılınca tezahürat yapılıyor.

Yukarı
Mame Liste gör
Yazar

Mevlüt
Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2008 saat 18:40
Maçın son 25 Dk Filan İzledim Sakaryaspor Kanatları Çok İyi Kullanıyor Özellikle Burak Akdiş Çok Hızlı Ve Kanat Elemanları İle İyi Anlaşıyor İzlediğim İki Golde Kanatlardan Gelişen Ataklardan Geldi.Bence Sakarya Süper Ligi %70 Garantiledi En İyi Fikstür Onlarda.Sakaryalılarda Tatangaların Düşmanı Yok Demesine Rağmen Daha Hala Kocaeli'ye Sallamaları Çok Büyük Aptallık.Sakarya'yı Galibiyetinden Dolayı Tebrik Ederim.
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2008 saat 21:10
bu sene beraber çıkacak gibiyiz tatangalarla..
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
prof_es Liste gör
Yazar

engin
Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2008 saat 21:44
Alıntı yapılan scarface_hkna

bu sene beraber çıkacak gibiyiz tatangalarla..
ya dostum çıkalım da kiminle olduğu bu saatten sonra önemli değil
HATIR GÖNÜL DİNLEMEM,FAZLA SÖZE GELEMEM, ESKİŞEHİR ÇOCUĞUYUM KURŞUN YERİM LAF YEMEM...
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 22/Mar/2008 saat 22:27
Burak Akdiş-Taner Demirbaş-Ferdi Başoda-Erman Engin-Mustafa Pektemek Sakarya'nın golcüleri bu 5'li.Bizde gol yükü sadece Coşkun'da idi.O da formdan düşünce halimiz ortada.Ama Sakarya'da bu 5'liden biri atmasa öbürü atıyor.Bizden daha iyi hücum gücü var ne yazıkki Sakarya'nın.Antalya'da da sadece Cenk İşler'e aynı şekilde Kocaeli'de Taner Gülleri sırtlıyor takımın gol yükünü.Bu nedenler bu oyuncular durdumu takımlarına yansıyor.Sakarya'da da dediğim gibi biri atmasa diğeri attığı için daha etkili hücum hattı var.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839 120>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır