eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Sezonu Sakaryaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 120>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
emrah_eli Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: İzmir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2008 saat 11:54
Her zaman lige çıkan takımlar taraftar potansiyeline sahip olmalıdır bence. Bunlar ESES Sakarya Körfez Diyarbakır Erzurum Adana Zonguldak... Dahada çoğaltılabilir. Ama kim çıksan derseniz Sakarya ve Kocaelinin çıkmasını isterim. ( 6 sene okulumdan dolayı Sakarya da yaşamış biri olarak, ne Sakarya'yı ne de Sakaryasporu, ne de Sakarya'nın insanını severim. )
Yukarı
Burak4126 Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2008 saat 12:23

Boşver sakarya çıkmasın çıktıgı zaman zaten düşüp duruyo çıkıcak takımlar tabiki önemlide süper ligden düşüceş takımalrı merak ediyorum ankara takımları düşsün diyede dua ediyorum her ilden bi takım olsa daha güzel olur yoksa deplasmanlarda bi hafta ankaradayız bi hafta istanbulda nabıyım ben öyle ligi istanbul ankara 1.ligi koysalar adını bari:S

Hodri Meydan
Yukarı
emrah_eli Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: İzmir
Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2008 saat 13:09

Ankaraspor, Buyuksehır Bld, G.Oftaş düşse keşke

Yukarı
erdemesk Liste gör
Usta Yazar

erdem
Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2008 saat 23:38
Alıntı yapılan emrah_eli

Ankaraspor, Buyuksehır Bld, G.Oftaş düşse keşke

aynen katılıyorum kardeşim bunlar düşssün derim ama maalesef zor gibi biraz ESKİŞEHİRSPOR,KOCAELİ ve sakaryanın cıkmasını istiyorum sakarya yıda onlar olmazsa kiminle makar yapacağız:)
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
traudy Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2008 saat 09:40
Maça giden arkadaşlar çok rahat bir galibiyet aldığımızı ve özellikle ikinci yarının tam bir antreman havasında geçtiğini söylediler..

Bu hafta Malatya geliyor.. Ligde bundan sonra kolay maç olmayacak.. İç saha avantajımızı mutlaka kullanıp puan kaybetmemeliyiz..

MARDİNSPOR: 0 - SAKARYASPOR: 2

Stat: 21 Kasım

Hakemler: Suat Aslanboğa xxx, İbrahim Erdoğan xxx, Öner Fırat xxx

Mardinspor: Oğuz xxx, Ali Yıldırım xxx (Dk. 87 Korhan ?), Ahmet Burak xx, Rıdvan xx, Erdal xx, Sabri xx, Koray xxx (Dk. 82 Abdullah ?), Fırat xx, Onur xx, Burhan xxx, Hasan xx (Dk. 67 Matyus xx)

Sakaryaspor: Bora xxx, Yasin xxx (Dk. 90 Ercan ?), Volkan xxx, Hüseyin xxx, Serkan xxx, A.Vahit xx, Erman xx, Ferdi xxx, Burak xxx, Taner xx (Dk. 60. Mustafa xx), Murat xx

Goller: Dk. 27 Burak, Dk. 44 Ferdi (Sakaryaspor)

Sarı Kartlar: Dk. 90 Sabri, Dk. 70 Burhan (Mardinspor)

Kırmızı Kartlar: Dk. 77 Burhan (Mardinspor)
Biz Bu Şehri Tribünden Sevdik
TATANGALAR
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2008 saat 18:04
Sakarya fikstür avantajını iyi kullanıyor.Siz Malatya engelini biz ise Altay engelini geçebilirsek Eskişehirde oynanacak olan ESES-Sakarya maçı kıran kırana bir maç olacak.
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2008 saat 18:34
Ben açıkçası bizden sonra kocaeli ve sakaryanın çıkmasını istiyorum...Seneye süper lige renk katalım...Sakarya bana göre antalyadan daha sıcak geliyor...Bizle içerde oynadıkları maçta antalya kadar bile küfür etmediler (hatta hiç)sadece esprili bir pankart açtılar...

Başarılar...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2008 saat 19:16
Alıntı yapılan es_emre26

.Bizle içerde oynadıkları maçta antalya kadar bile küfür etmediler (hatta hiç)

Hiç değil Emre maç biter bitmez inanılmaz küfürler başladı.Hatta Çoşkuna kişisel küfürler ettiler.Çoşkun sinirlenerek Eskişehire'de geleceksiniz anlamında işaret yaptı hattı.Sakarya sütten çıkmış ak kaşık değil.Al birini vur ötekine.Wink
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
blackman_26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2008 saat 19:21
kapatalım bu küfür olaylarını.O o maçta küfür etmiş bu şu maçta küfür etmiş bunlar bana çocukça geliyo.Evet sakarya bize küfür etmiştir ama arkadaşlar bizde sakaryaya küfür eden yokmu elbette var hemde çok.Ben sakaryalılarla düşman olmayı istemem dost olmasınıda istemem.Aslında kimseyle düşman olmayı istemem.Sonuçta karşımızdakilerde Türk insanı.Dostluktan düşmanlıktan çok Tatlı rekabetlere,sakaryanın ilk maçta bize açtığı gibi esprili pankartlarla tribün showlarını görmek isterim küfürleşmeler kavgalar değil.
Bence de bizim gibi sakaryada süper ligi hakeden takımlardan birisi.Taraftar açısından....
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
levent1001 Liste gör
Yazar

levent
Yer: Germany
Direct Link To This Post Tarih: 03/Mar/2008 saat 19:39
arkadaslar  biz  almanya  frankfurttan  avrupali  eskisehirliler  olarak  sakarya  eskisehirspor macina    gelmek istiyoruz  insallah  buradan   katilim  cok olur    herhalde  bu  mac   bizim icin  esesin   sampiyonlugunu  ilan edecegi  bir mac olur    bakalim  hayirlisi

evvel sene  esesin   pendik i  yendigi  sampiyonluk  macinada  gelmistim  ankaraya    evvel sene  esesimize  ugurlu gelmistim  insallah  sakarya  macindada esesimize  ugur  getirecegim.
Levent Karaca
TÜRKMEN TOKAT KÖYÜ ESKISEHIR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3334353637 120>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır