eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Sezonu Sakaryaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 120>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
memati Liste gör
Yazar

kazım
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2008 saat 23:14
Alıntı yapılan Eşref Sadık

Tribünde tartıştığı taraftarı sokakta vurdu

Zafer TOKUŞ/ADAPAZARI(Sakarya), (DHA)

SAKARYASPOR taraftarları arasında tribünde başlayan tartışmanın ardından, sokakta kan döküldü. Çark Caddesi'ndeki olayda 22 yaşındaki Ertan M., 20 yaşındaki Samet Yalnız'ı tabancayla yaraladı. Yakalanan Ertan M. çıkartıldığı mahkemece tutuklandı.
      Dün saat 20.30 sıralarında Çark Caddesi Şerefiye Camii yakınlarında yüzlerce kişinin gözü önünde meydana gelen olayda, Ertan M. yolda rastladığı Samet Yalnız'a iddiaya göre “Baksana bana'' diye bağırdıktan sonra tabancayla ateş etti. Sol ve sağ bacak diz üstünden yaralanan Samet Yalnız kanlar içerisinde yere yığılırken saldırgan kaçtı.
      Yaralı genç olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırıldı. Saldırıyı gerçekleştiren Ertan M. olaydan 4 saat sonra suçta kullandığı 7.65 milimetre çapındaki ruhsatsız tabancayla polise giderek teslim oldu. Adliyeye sevk edilen Ertan M. ifadesinde, Samet Yalnız'ın maç izlerken tribünde kendisine hakaret ettiğini öne sürdü. Ertan M. ifadesi alındıktan sonra çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Ferizli Cezaevi'ne gönderildi.

Kaynak: Milliyet.Com.Tr

Haber tamamen yalanmış.Sakaryalı bir arkadaş Ertan M'nin 4 Sene önce tribünde yol aldıgını söledi.
Herkez Gider Biz Kalırız...NEFER

Yukarı
erdemesk Liste gör
Usta Yazar

erdem
Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2008 saat 00:28
Alıntı yapılan eskieskies

Alıntı yapılan müfitkabal

Alıntı yapılan ilkeronair

Alıntı yapılan eseslifirat

sakaryasporun taraftarıyla , camiasıyla ve mazisiyle süper ligi hakettiğini düşünüyorum.  umarım bu sene süper lige çıkan takımlardan birisi sakaryaspor olur. sakaryasporun eskişehirdeki baraj maçında ist. bld yi yendiği maçta sakaryaspor seyircisine hayran kalmıştım.   aslına bakarsanız ligin ilk yarısındaki maçta da 90 dk. susmayan sakaryaspor seyircisine hayran olmuştum. umarım toparlarlar ve arkamızdan süper lige çıkan diğer takım olurlar...

90 dk. bize sallamamışlar mıydı, ben mi yanlış hatırlıyorum?! Bu muydu hayran olduğunuz?

ilker bey ilk devre sakarya daki maça ESES  seyircisini almamışlardı...
bizde 4 arkadaş maçı sakarya seyircisinin içinde izlemek zorunda kalmıştık...

inanın adamlar 90 dk bıyunca bizim takımımızın aleyhinde en küçük bir küfür dahi etmediler...
ayrıca onların tatangaler diye bir grupları var...maçtan yarım saat önce bir başladılar tezahürata... taki maç bitesiye kadar...
yani ben bile pes dedim...
yani sizin dediğiniz gibi aleyhimizde en ufak kötü söz duymadık...sadece sergen e münferit olarak edilen birkaç küfür oldu...
haa...maçın belli dönemlerinde körfez aleyhinde küfürler ettiler...
mesela...zıpla...zıpla...zıplamayan körfez gibi...

O maçta bende vardım.Adamlar maç boyunca gerçekten çok ağır bi küfür etmediler.Normal tezavratlardaki koysana,... felan gibi.Ama maç sonundaki ettikleri o küfürü çoğu taraftarımız duymadı.Hala aklıma geldikçede sinirleniyorumAngryOkadar kişinin içinde olup o küfürü duymak ve bişey yapamamak  gerçekten çok kötü bir duygu.

en iyi sakaryalı bile benden uzak dursun ayrıca bazı arkadaşlar hayranlık duydum falan demiş allah aşkına soruyorum sakarya nın hangi maçında büyük taraftar kitlesi gördünüz ESKİŞHİR DE ki play off sadece 13 bin kişi  ya bu arkadaşlar hayal görüyo ya da ben bilmiyorum bu işi siz önce ESES in yaptığı çıkamalara hayran olun lütfenn
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
traudy Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2008 saat 10:12

Ligin ilk yarsından oynanan Sakaryaspor-Eskişehirspor maçında Eskişehirspora maç boyu küfür edildiğini iddia etmek gerçekten büyük haksızlık.. Küfür sadece maç bitiminde ve Coşkunun yaptığı hareket neticesi oldu.. Yani anlık gelişen organize bir küfür değildi.. Oda tribün liderlerince hemen susturuldu..

Bunun dışında içinde "koysana"  geçen tezahurattan alınmak yersiz.. Tribün kültüründe bu tip tezahuratlar küfür olarak algılanmaz.. Bu kelime tezahuratın gelişi ve kafiyeye uysun diye söylenen bir kelimedir.. Ve hemen hemen tüm tribünler bu ve buna benzer tezahuratları söyler..

Bildiğim kadarıyla geçmişte Bursa-Eskişehir arası bozuktu.. Ama sonradan düzeldi... Sakarya-Eskişehir arasında geçmişte yaşanan sıkıntılara baktığımızda belki dost olmak zor.. Ama en azından düşman olmayalım.. Rekabeti sadece spor çerçevesinde kaldığını düşünerek yapalım..  Geçmişle yaşarsak bir yere varamayız.. Elbetteki geçmişte yapılan hatalar inkar edilmiyor.. Sadece bu hatalardan ders çıkartarak geleceğe bakıyoruz.. Tribünde böyle bir yer işte.. Sakaryaspor taraftarı olarak Tatangalar olarak hedefimiz bu.. Bu hususta zaman zaman başarılı oluyoruz; zaman zaman olamıyoruz ama en azından bu yolda ilerliyoruz..

.
Biz Bu Şehri Tribünden Sevdik
TATANGALAR
Yukarı
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2008 saat 11:28
antalya spor cıkacağına sakarya cıksın mert bi takım antalyasporlular gibi sonradan görme bi takım değildir..1 eses 2 sakarya 3 korfez .cıksın
herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2008 saat 12:56
Ben şuna inanıyorum.İstanbul takımlarına karşı Eskişehir,Bursa,Sakarya ve Kocaeli tribünde,yönetimde,transferlerde ittifak yapsın,çok eminim İstanbul hanedanlığını bitiririz.Keşke bu birliktelik sağlanabilse.
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
oyaman Liste gör
Usta Yazar

oyaman
Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2008 saat 00:42
Alıntı yapılan Banderas_26

Ben şuna inanıyorum.İstanbul takımlarına karşı Eskişehir,Bursa,Sakarya ve Kocaeli tribünde,yönetimde,transferlerde ittifak yapsın,çok eminim İstanbul hanedanlığını bitiririz.Keşke bu birliktelik sağlanabilse.

istanbulun üç kafadarları arasında bu birlik üstü kapalı olsada var.sürekli paslaşıyorlar...
sakarya tanerin transferi ile tekrar yarışa ortak oldu.bu transfer hem moral açıdan hemde güç açısından sakaryaya katkı sağladı.
KKŞ..KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
BİZ ! ESKİŞEHİRSPORUZ !
Yukarı
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2008 saat 01:05
Alıntı yapılan kerlon

antalya spor cıkacağına sakarya cıksın mert bi takım antalyasporlular gibi sonradan görme bi takım değildir..1 eses 2 sakarya 3 korfez .cıksın
 körfezin yerinede ordu deseydinde tam olsaydıClap
Yukarı
erdemesk Liste gör
Usta Yazar

erdem
Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2008 saat 01:51
ordu ve sakarya keşke küme düşse ya acayip isterim inşallah seneye ikiside düşer bu lig çok onlara bence biz çıkalımmda gerisi hikaye
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
Burak4126 Liste gör
Usta Yazar

Burak
Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2008 saat 11:33
Alıntı yapılan erdemesk

ordu ve sakarya keşke küme düşse ya
Amin inşallah düşerler.Sakarya neysede ordu,giresun,antp beld, kim ya bunlar düşsünler bu ligi bırak yükselme grubunda bile işi yok bu takımların antep bld.ya tesislerde maç oynuyo ya tutupta bu takımlar bide süper ligemi çıkıcaklar.
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Direct Link To This Post Tarih: 27/Şub/2008 saat 11:48
bende süperligde anadoludan sağlam takımların olmasını isteyenlerdenim, bu nedenle bu sene; ESES-körfes-sakarya çıksın isterim arkalarındanda göztepe-adanademir falanda gelirse süper olur. sağlam bi anadolu olur. yanlız bazı arkadaşların hayran kaldım sözleri abes kaçmış adamların stadı zaten 14 bin kişilk hermaç ful doldursalar bizim sayımızı zor yakalarlarki sakarya eskisi kadar tribünlerini dolduramıyor maksimum 10 bin kişiye oynuyorlardır tahminim, buraya geldiklerinde onlara sadece açık tribünü vedilerki oda bildiğiniz üzeri bizim açık tribün 13bin-kapalı tribün 5-6 bin kişilik. biz ankara ve konyaya 20 şer bin gitmiş bi kulübüz bunu atlamayın. ama yinede anadoluda sağlam kalelerden biridir, sakarya ile düşman değilde tatlı bi rekabet içerisinde olmamız daha iyidir bence. küme düşme konusuna gelince hiç hazmedemediğim takım ordu bunlar nekadar küme varsa hepsini düşsün.
ES-ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 120>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır