eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Sezonu Sakaryaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 118119120
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2009 saat 15:24
Bir Belediyenin, bir futbol kulübünü ne hale getirdiğinin en büyük örneğidir Sakaryaspor.
Hala Belediye desteğini savunan arkadaşlar, Sakaryasporun nasıl bir süreçten geçip bu hallere geldiğini az biraz araştırsın !
Aynı şekilde Kocaeliasporuda. ( büyük ihtimal ilerleyen sezonlarda, Kocaelide buna benzer şeyler yaşıyacak )
Geçmiş olsun diyorum. İyi direndiler ama sonunu getiremediler, kendi düşen ağlamaz
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2009 saat 00:45
KİM NE DEDİ?

Bülent UYGUN
Sivasspor Teknik Direktörü

"Turkcell Süper Lig'de tablo ortada. Sivasspor olarak şuan kendi derdimize düştük desek yeri. Ancak mevzu Sakaryaspor olunca akan sular duruyor. Bizim Süper Lig'de kaptırdığımız avantajın yanı sıra Sakaryaspor'un küme düşmesiyle iki ayrı üzüntüyü bir arada yaşadığımızı söylemek istiyorum. Sakaryaspor buralara layık değil. Mutlaka en kısa sürede toparlanmalı. Sakaryaspor'un yeniden hak ettiği yere geleceğine inanıyorum"

Levent KIZIL
TFF Yönetim Kurulu Üyesi

"Futbol Federasyonu'nun bir yöneticisi olarak Türk Futbolu adına Sakaryaspor'un düşüşünü üzüntüyle karşılıyorum. Bir Sakaryalı olarak da üzüntüm katlanıyor. Bu işin elbette son dakikaya bırakılmaması gerekirdi. Son ana kaldığında sonuç böyle olur. Ancak hayat devam ediyor. İyi bir yapılanma ile Sakaryaspor yeniden eski günlerine geri döner. Şimdi ahı vahı bırakıp ne yapılması gerekiyorsa şehir olarak kenetlenmek gerekir"

Coşkun DEMİRBAKAN
Diyarbakır Teknik Direktörü

"Diyarbakırspor'u Turkcell Süper Lig'e taşırken, göz ucum hep Sakaryaspor'u izledi. Çok üzüldük. Takımım lige çıktı, Sakaryaspor küme düştü. Sevinci ve hüznü aynı anda yaşadığımı söylemek istiyorum. İkinci yarıda başarılıydı. 30 puan toplamak her takımın harcı değildir. İkinci yarıya baktığınızda Sakaryaspor şampiyon olmalıydı. Demek ki bu takım ilk yarıda küme düşmüş. Üzüntüden başka söylenecek bir söz bulamıyorum"

Kaynak: BizimSakarya
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2009 saat 00:57
Alıntı yapılan AzTecK

Bir Belediyenin, bir futbol kulübünü ne hale getirdiğinin en büyük örneğidir Sakaryaspor.
Hala Belediye desteğini savunan arkadaşlar, Sakaryasporun nasıl bir süreçten geçip bu hallere geldiğini az biraz araştırsın !
Aynı şekilde Kocaeliasporuda. ( büyük ihtimal ilerleyen sezonlarda, Kocaelide buna benzer şeyler yaşıyacak )
Geçmiş olsun diyorum. İyi direndiler ama sonunu getiremediler, kendi düşen ağlamaz

Bizim de 12 sene sürünmemizin arkasında belediye desteği yatıyor bildiğim kadarı ile . Kişi ve kuruluşlara bağlı olmadan Gençlerbirliği gibi kendi ayakları üstünde duran bir klüp olmalıyız ama bunun olması içinde bu şekilde düşünen birileri olmalı başımızda .
Yukarı
erdal76 Liste gör
Yazar

erdal
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2009 saat 02:14
Sakaryaspor diye bir takımmı var?
Hangi ligde?Big%20smile
Boşverin otobüs düşmanlarına üzülmeyide,konya maçı için ne yapabiliriz taraftar olarak ona kafa yoralım.Ne dersiniz?
Haksızmıyım?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 118119120

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,297 saniyede hazırlanmıştır