eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ÜniESES 2010 Genel Toplantısı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 456
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 03:13
Dostumun dostu dostumdur Hakanım...
Bence böyledir...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 12:02
Arkadaşlarımızın geneli, ilk başlarda yaptığımız gibi referans sistemiyle deplasmanlara devam etmemiz gerektiği noktasında görüş belirtmişlerdir. Fakat daha önceki açıklamalarımda da yazdığım gibi, ben Semih Bilge olarak bu işin sorumluluğunu alamayacağımı onlara da ifade ettim.

yani bundan sonra deplasman organizasyonlarında ben görev almayacağım. Semih Bilge şahıs olarak deplasman işlerini takip etmeyecektir.

Fakat Ünieses'teki genç arkadaşlarımıza bundan sonra yapacakları organizasyonlarda her türlü teknik desteği vereceğimi, toplantımızda belirttiğim gibi buradan da söylüyorum. genç arkadaşlarımızın yakalamış olduğumuz standartlarda deplasman organizasyonları düzenleyeceğini biliyor ve onlara yapacakları deplasman organizasyonlarda başarılar diliyorum.   
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 13:15
Alıntı yapılan es_emre26

Geç kalkmam ve ulaşım sıkıntısından ötürü gelemedim,herkesten özür dilerim. Disapprove
Bir kaç hafta önce Mahmudiye'ye gidilirken bir arkadaş geç kalktı diye başına gelenleri hatırladım bir anTongue
Alıntı yapılan scarface_hkna

Deplasman için referans sistemi tam olarak nasıl işleyecek?
Referans sistemi; ÜniESES'ten bir kişinin dışarıdan birine referans olması ile olacaktır. Örneğin; Ahmet diye biri benim bir arkadaşım ve deplasmana gitmek istiyor. Ben ÜniESES yönetimine veya organizasyon sorumlusuna "ben bu arkadaşa kefilim. Kesin gelir." diyorum. Ve arkadaş ÜniESES ile deplasman yapıyor.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 13:20
Alıntı yapılan erman_26

Alıntı yapılan es_emre26

Geç kalkmam ve ulaşım sıkıntısından ötürü gelemedim,herkesten özür dilerim. Disapprove

Bir kaç hafta önce Mahmudiye'ye gidilirken bir arkadaş geç kalktı diye başına gelenleri hatırladım bir anTongue

Eee ne demişler ?
Gülme komşuna gelir başına ! LOL
Nefer
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 13:22
Alıntı yapılan erman_26

[QUOTE=es_emre26] ÜniESES'ten bir kişinin dışarıdan birine referans olması ile olacaktır. Örneğin; Ahmet diye biri benim bir arkadaşım ve deplasmana gitmek istiyor. Ben ÜniESES yönetimine veya organizasyon sorumlusuna "ben bu arkadaşa kefilim. Kesin gelir." diyorum. Ve arkadaş ÜniESES ile deplasman yapıyor.

Burada ki yanlış anlamayı düzelteyim. Eksik bir bilgi var. Arkadaşın gelip gelmeyeceğinin yanı sıra hiçbir şekilde taşkınlık yapmayacağının kefili olması gerekir. Adam geldikten sonra koltukları kırıp sahaya atarsa ne anlamı kalır.Wink
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
simsek26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Turkey
  Alıntı simsek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Şub/2010 saat 14:29

Olcayın dediklerine katılmanın yanı sıra referans sistemiyle ilgili şunu söylemek istiyorum.Toplantıda konuştuğumuza göre ÜNİ ESES dışarıdan bakanların tanıması açısından,Eskişehirspor taraftarının bilindiği gibi yağma yapmayan,takımını ve şehrini seven bir taraftar olduğumuzu gösterme açısından kişi çekmeye çalışır.Onun dışında diğer gruplar gibi amacımız sayıyı çoğaltmak değil kalitesini korumaktır.Yani nicelik değil NİTELİĞE önem veriyoruz..Saygılar

ANKARA ESDER BAŞKANI BARIŞ BAŞ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 456

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,439 saniyede hazırlanmıştır