eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ÜNİESES Bursa Deplasman Organizasyonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 47484950>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Boraes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 08:51
Öncelikle 2. otobüste bileti olmadığı için giremeyen,elimizdeki 13-14 biletide otobüste bizlerden büyüklere dağıttığımızda tek bir kelime itiraz etmeyen herkese teşekkür ederim.Mustafada bende zaten beraber geldiğimiz,bilet işi için beraber uğraştığımız insanları bırakıpta içeri giremezdik.Hep beraber 11 kişi dışarda kaldık.

Otobüsteki genç arkadaşlarla birlikte belki bizede bilet bulunur veya turnikelerin oraya birşekilde ulaşır,içeri gireriz diye beklemeyi tercih ettik.Ama yanılmışız.

Dün ne simitçinin ekmeğine gözkoyduk, nede girdiğimiz tesislerde Eskişehirspor adını kötüledik.Dün Eskişehirli bir abimizin benzin istasyonundaki marketi kilitlemiş, binbir rica ile marketi açtırabildik.Dışarda kalmamızda problem değildi.

Ama bilet bulabilmek için ilk giden 2 otobüsten biri olmamıza rağmen gerçek! Eskişehirspor taraftarı sayılmamamız bizleri üzdü.
Keşke biletler gişelerden satılsaydıda bizler gene dışarıda kalsaydık.
ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
wolfalone3839404142 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan Çitil
Yer: eskişehir
  Alıntı wolfalone3839404142 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 09:12
ünieses desplasmanlara gitmeli. yoksa gidemeyecek 200 kişi  var şu anda.bir dahaki deplasmanda .,bilet bulamazsak herkese ilk olarak kendim dışarda kalmayı kesinlikle kızmadan gönüllü kabul ediyorum.
semih hocam bak dün dışarıda kalanların hiçbiri sana kızmadı.
sadece üzüldü giremediğine..
gayretini biz biliyoruz şahidiz 2 saat boyunca 50 den fazla kişiyi aradıgına.
nerde kalmıştık?
Yukarı
TARIKCAN Liste gör
Yazar

TARIK
Yer: ESK
  Alıntı TARIKCAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 09:16
Alıntı yapılan gakkos26

Sevgili batuhan, genç ve heyecanlı olduğunu belirtmiştim. sende kendine yakışanı yapmışsın, teşekkür ederim.

sevgili arkadaşlar, bizim gibi düşünenler gittikçe pislikler azalacaktır vs düşüncesinin bir hayal, kendimizi avutma olduğunu anlayın artık lütfen.

yönetimler, gruplara, abilere, reislere bedava biletler verdikçe, birbirleri ile kavga eden, yağma, hırsızlık yapan, garibanın hakkını yiyen insancıkların deplasman tribünlerinden temizlenmesinin imkanı yoktur.

ben 40 farklı yeri arayıp parasıyla 10 tane bilet bulamazken, birilerine 300-500 bilet gelmesini ve bunların şunun adamı, bunun grubu, şunun mahallesi diye dağıtılmasını sindiremiyorum. saat 10:30'da sırayı giripte bilet kalmadı, diye geri çevirilen taraftarlarımız varken, birilerinine bedava bilet gelmesini yediremiyorum. söylermisiniz biz bu işe devam etsek bunlar nasıl çözeceğiz. yağmayı, hırsızlığı, mağara adamlığını geçtim sadece bu sorunu nasıl çözeceğiz bana açıklayın, o bile bana yeter.

Hocam Sana sonuna kadar katılıyorum.Bizim anlatmak istediklerimizi tüm çıplaklığıyla anlatmışşın.ClapClap
SENİ YALNIZ BIRAKIRIZ MI SANDIN...?
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 09:52
Deplasman organizasyonumuza katılan herkese sağduyulu davranışlarından dolayı tebrik ediyorum. Eskişehirsporlu olmanın ağırlığını taşıdınız. Eskişehirsporlu olmak, öyle siyah kırmızı bir forma ve bir atkı takmakla olunmaz. Dün Mustafa arkadaşımızın yapmış olduğu örnek davranış gerçekten takdir'e şayandır. Semih hocamın dün insan üstü gayretini bu camia da yapabilecek bir Allahın kulu bence yoktur.  Hem otobüste, hem asayişyte hem tribünde biz Eskişehirsporluluğun gerektirdiği ağırbaşlılığı, sağ duyulu davranmayı büyük ölçüde gerçekleştirdiğimizi düşünüyorum. Keşke şunlar, bunlar olmasaydı, vs. vs. demek istemiyorum çünkü artık şunlar bunlar hep oluyor.
Sonraki organizasyonlar konusunda ise yarınki toplantı da daha ayrıntılı konuşacağım.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
  Alıntı emrahes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 10:51
semih hocamın yazısına sonuna kadar katılıyorum. ne yazık kı bu yonetım tarzı ve bu taraftar zhınıyetı degısmedıkce bız kendımızı hep avutacagız. hıc bı sey duzelmeyecek. bızım tek sucumuz tarafsız olmamız oldu bana gore. polıtıkayı yapamadık. eger toplantıdan herhangı bır yaptırım kararı cıkarsada sonuna kadar arkasındayım. eger deplasmana gıdılmıceksede gıdılmesın. meydan zaten hep onların dı onların olmaya devam etsın.
DK
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 11:10
burada bazı yorumlarda deplasmanlarda soğudum yapılan rezillikler  insanları soğutuyor diye yazı yazanlar olmuş.tabiki herkesin hakkı var ama bu takımı biz ne zaman nerede yanlız bıraktık arkadaşlar.lütfen kimse bir anlık hırsa kapılmasın.bizler bu takımın peşinden bazı insanlar veya gruplar için koşmuyoruz.bu takımı çocuğumuz kadar sevdiğimiz için bizim parçamız olduğu için renkleri ve tarihi için ve tabiiki ebediyen var olması için takip ediyoruz.dün de yazdım stada en son girenlerdenim.dışarıda kalan narkadaşları zorla kavga döğüş içeriye soktuk.tabiki stadın etrafında gördüklerimizizden bahsediyorum.inanın bende  bazı şeylere çok üzüldüm.herkes maça girmeye uğraşıyordu dışarıda kimin kaldığı hiç kimsenin umrunda değildi.birlik ve bütünlüğümüzü kaybet miş bir tarftar gurubu dün bursa deplasmanındaydı.ne takıma destek olabildik.ne birbirrimize sahip çıktık işte bu ayıbın ötesindeydi.ayrıca burdan mithat körler abimizede çok teşekkür edrim dışarıda kalan ların girmesinde en büyük pay onundur sağ olsun var olsun.ama bu taraftara seyirciyi bursaya taşıyıp kendi biletlerini ayaklarına getiptirip dışarıda kalanlardan bana ne zihniyeti yakışmıyor.bizler yinede bu takımı sonuna kadar destekleyeceğiz.kimse için değil rengine aşık olduğumuz için
Yukarı
moritanya Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ireland
  Alıntı moritanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 11:15
Maçta bağırmayanlar nedense maç sonunda çok(küfür,hakaret vs.) bağırdılar.Takım için bağırmazlar, her türlü illegal(koltuk kırma vs.) olaylara karışıp ondan sonra bağırırlar.Bu bize yakışmıyor.Zaman yine de birlik olma zamanı.
En güzel siyah en güzel kırmızı.
Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
Yer: Bahrain
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 11:36

Hiç kimseden çekinmeye isim vermeden laf söylemeye gerek yok. Biz bir aileyiz içimizdeki iyiyide kötüyüde biliyoruz. Bursaya giderken Yavuz Orhan'ı arıyoruz bende bilet yok diyor. Stadın orada Mustafa Akgören'den parası karşılığı 10 tane bilet isteniyor, bende yok deyip diğer otobüslere bilet dağıtıyor. Üniesesi bu tribünlerin geleceği olarak görmeyip içeride kavga eden koltuk kıran çapulculara bilet dağıtanlar benim başkanım, tribün liderim falan olamaz. Beleşe dağıttığınız biletleri 20 liraya karaborsa yapanlar sizin geleceğiniz olacak bravo!!! Delikanlılıksa, adam gibi adamlıksa tüm camia Mustafa ve Bora kardeşimi kendine örnek alsın. Bu adamlarında elinde bilet vardı ama benim getirdiğim kişiler girmezse bende girmem demeyi bildiler, adamsınız.

Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!
Yukarı
nightmare26 Liste gör
Usta Yazar

Turgut
Yer: Forza GENOA!!!!
  Alıntı nightmare26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 11:46
Alıntı yapılan Boraes

Öncelikle 2. otobüste bileti olmadığı için giremeyen,elimizdeki 13-14 biletide otobüste bizlerden büyüklere dağıttığımızda tek bir kelime itiraz etmeyen herkese teşekkür ederim.Mustafada bende zaten beraber geldiğimiz,bilet işi için beraber uğraştığımız insanları bırakıpta içeri giremezdik.Hep beraber 11 kişi dışarda kaldık.

Otobüsteki genç arkadaşlarla birlikte belki bizede bilet bulunur veya turnikelerin oraya birşekilde ulaşır,içeri gireriz diye beklemeyi tercih ettik.Ama yanılmışız.

Dün ne simitçinin ekmeğine gözkoyduk, nede girdiğimiz tesislerde Eskişehirspor adını kötüledik.Dün Eskişehirli bir abimizin benzin istasyonundaki marketi kilitlemiş, binbir rica ile marketi açtırabildik.Dışarda kalmamızda problem değildi.

Ama bilet bulabilmek için ilk giden 2 otobüsten biri olmamıza rağmen gerçek! Eskişehirspor taraftarı sayılmamamız bizleri üzdü.
Keşke biletler gişelerden satılsaydıda bizler gene dışarıda kalsaydık.
Aynen Bora kardeşin dediği gibi oldu,Dışarı da kaldık ancak ne ses çıkardık ne de sonradan mustafa akgörenin getirdiği biletlere mustafa abiyi ezme pahası bile girip bilet almaya çalıştık gelirse olur gelmezse de sorun değil dedik ancak bazı şeyleri çok düşündük aramızda konuştuk,simitçiyi gasp edenler malını alanlar beş kuruş para vermeden gasp edenleri,bunların neden onune geçilmediğini ve bizim değilde o tıp ınsanların gerçek Eskişehirsporlu görülmesine de sadece kımılerıne sırf arkam cevrem olsun dıye dayı reıs bılmem ne dıyemedıgımıze bunu yaşımıza ve kendı kısılıgımıze yedıremedıgımıze bagladık...Yaşına hurmet hareketlerıne hurmet ettıgımız herkese abı derız saygıda kusur etmeyız ancak bazılarına asla dun dısarda kaldık paramızla ancak olsun yınede saygı sevgı cercevesınde kısılıklı arkadaslıklar kazandık....
Ne yağma yaptık ne başka birşey Eskişehir sınırları içerisinde dahi bir petrole girdiğimizde kepenk kapatan yetkiliye tatlı dille dukkan actırıp adamda suphe kalmasın dıye ıhtıyaclarımızı dukkana 2şerli gırerek parasını oduyerek yaptık,Herşeyden onemlısı ınsana ve kendımıze saygımızı hıc bır sekılde kaybetmedıgımız ıcın herkesı kutluyorum saygılar
Pilavıda benden hey Allah...ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Şub/2010 saat 11:47
Gişelerden telefon geliyor. Deniyor ki 10 otobüslük bilet teslim edildi. Soruyorsun bu biletler kimse de yok. Kim aldı 450 tane bileti. Tribünümüzün geleceği olan gençler dışarıda belki de Kulübümüzün geleceği olacaklar yönetime girecekler fakat bunlara ne gerek var bunlar maç sırasında olay çıkartmaz , sahaya koltuk atmaz. Biz bunları almayalım diğerlerini alalım. Gerçekten arkadaşlarımızın dışarıda kaldığını bilmiyordum. İlk gelen otobüs onlardı. Onlardan 1 saat sonra Bursaya gelenler maçı izlediler, bir de üstüne çıkardıkları olaylar. Belki de bidaha ki maç deplasman yasağı alacağız. 2 haftada bir deplasmana giden bizlere olan olacak. Toplantı da çok ciddi konuları konuşma vakti gelmiştir arkadaşlar. Lütfen toplantımıza katılın.
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 47484950>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,437 saniyede hazırlanmıştır