eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

eskisehirspor.com Facebook Fan Sayfası

Cevapla Cevapla Sayfa  123 40>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
Online Durum: Offline
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: eskisehirspor.com Facebook Fan Sayfası
    Tarih: 20/Oca/2010 saat 00:13
www.eskisehirspor.com büyümeye devam ediyor...

Şu an 46.000'e yaklaşan Facebook fan sayfası ile eskisehirspor.com tüm dünyaya ulaşıyor...

Eskişehirspor ve eskisehirspor.com fan sayfasına üye olalım profilimizde paylaşalım.

Yine en yeni haberleri ilk önce eskisehirspor.com ve aynı anda Facebook'daki eskisehirspor.com fan sayfasından öğrenmeye devam edeceksiniz...

Facebook Sayfamıza Ulaşmak İçin Aşağıdaki banner'e veya forum ana sayfasının sağındaki Facebook bannerine  tıklayabilirsiniz...

http://www.eskisehirspor.com/facebook.gif
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
ReprimonD Liste gör
Usta Yazar

Uğur
Yer: Eskişehir
  Alıntı ReprimonD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2010 saat 00:15
Sayfaya arkadaslarınızı davet etmenın en kısa yolu

Sayfa logosunun altında bulunan"Arkadaslarına Öner" i tıkladıktan sonra bu kodu adres çubuguna yapıstırıp enter'e basın ve davet gonderi tıklayın...

javascript:elms=document.g
etElementById('friends').getElementsByTagName('li');for(var fid in elms){if(typeof elms[fid] === 'object'){fs.click(elms[fid]);}}

Başka diye soranlara inat Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Eskişehir
Yukarı
ESginHaLiL Liste gör
Deneyimli Yazar

Halil Esgin
  Alıntı ESginHaLiL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2010 saat 00:20
hayırlısı oolsunSmile

takipteyiz..
İyi gün dostu değiliz...
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2010 saat 00:32
Üyeydim fakat eskisehirspor.com ile bağlantılı olduğunu bilmiyordum.. Başarılar..
Yalnız şu zamana kadar bu kadar üye toplayalım telaşına anlam veremiyorum, bütün spor kulüplerinin sayfaları yapıyor bunu..
Yukarı
cliperinesk Liste gör
Usta Yazar

Nihat
  Alıntı cliperinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2010 saat 00:33
Bende üyeymişim  aynen eskisehirspor.com la baglantılı oldugunu bilmiyordum  paylasalım üye sayısını arttıralım
Yukarı
Cello 26 Liste gör
Usta Yazar

Celalettin Karakaş
  Alıntı Cello 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2010 saat 00:48
üye listesinde rasgele 15 -20 isime girip sayfalirina baktim yarisindan cogu ayni zamanda ezik sayfalarina üye.YAZIKLAR OLSUN  ya hic anlamiyorum madem o pislikleri seviceniz ESES ismini agziniza almayin kardesim
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2010 saat 00:54
Bende şimdi girdim sayfamıza hatta bir iki yorum yaptım arkadalarımada davet gönderdim..
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
  Alıntı esesim-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2010 saat 00:55
Hayırlı olsun git gide büyüyoruz Smile
ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2010 saat 00:57
Alıntı yapılan Cello 26

üye listesinde rasgele 15 -20 isime girip sayfalirina baktim yarisindan cogu ayni zamanda ezik sayfalarina üye.YAZIKLAR OLSUN  ya hic anlamiyorum madem o pislikleri seviceniz ESES ismini agziniza almayin kardesim

Ezikler bizi takip ediyor işte, takip ediliyoruz :)
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2010 saat 01:00
Şu bir gerçekki gerek forum olarak gerekse Facebook olarak Türkiye'nin en iyi sayfalarına sahibiz... Herkesin takip etmesi işin başka bir güzelliği, bugün heryerde Eskişehirspor ismi geçiyorsa bu kulübün ve taraftarının büyüklüğündendir...
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 40>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır