eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

22 Ocak BKŞ toplantısı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 5>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
Online Durum: Offline
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2010 saat 02:51
Alıntı yapılan Çağdaş_SUT_26

selahattin abim benimde 18:00 de sınavım başlayacak 19:00 da bitecek, toplatının saatinde bir değişiklik yapsak olurmu acaba 20:00 veya 20:30 olursa bence katılım daha yüksek olur bende anca öyle yetişebilirim abim...

19.00 toplantı saati ama o saatte herkes orada olacak diye bir kural yoki işten, okuldan çıkan gelecektir.. Toplantının bitiş saati belli değil zaten orası Taksim :)
Yukarı
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ati26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2010 saat 03:04
 oncelikle kimse kusura bakmasin
 BKS catisi altinda tanidigim herkese saygim sonsuzdur
 Istanbulda bir cok eskisehirli bulunmakta
 bence BKS diger KS olumsumlarina ornek teskil edicek girisimlerde bulunmali
 fakat BKS son yillarda oldukca pasif kaldi, bekleneneni veremedi kanaatindeyim
 umarim bu toplatindan sonra BKS titrer ve kendine gelir

NOT: benim gorusume saygi duyan olur, olmaz, ben sadece kendi dusuncemi belirtmek istedim..

SAYGILARIMLA
BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES
Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2010 saat 05:32
Alıntı yapılan ati26

oncelikle kimse kusura bakmasin
 BKS catisi altinda tanidigim herkese saygim sonsuzdur
 Istanbulda bir cok eskisehirli bulunmakta
 bence BKS diger KS olumsumlarina ornek teskil edicek girisimlerde bulunmali
 fakat BKS son yillarda oldukca pasif kaldi, bekleneneni veremedi kanaatindeyim
 umarim bu toplatindan sonra BKS titrer ve kendine gelir

NOT: benim gorusume saygi duyan olur, olmaz, ben sadece kendi dusuncemi belirtmek istedim..

SAYGILARIMLA
Katılıyorum bu sıralar biraz düşüş var gibi.. Vaktimiz var önümüzdeki Beşiktaş maçında BKŞ çatısı altında bekleneni vereceğiz inşallah. Zaten toplantıda bu konu es geçilmez , değinilmeden atlanılmaz.
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
Yer: Turkey
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2010 saat 08:17
Ati26'nın eleştirel söylemlerine katımamak mümkün değil. Kendisine teşekkür ediyoruz ve yapılacak olan bu toplantıda bu konuların üzerinde duracağımızı belirtiyorum.

Ayhan Başkanımın toplantı sonrası maça gitme teklifine ben şimdilik olumsuz yanıt veriyorum. Toplantıda tartışmaya açacağımız pek çok konu olacak. İnşaallah toplantı sonrasında özlenen maç etkinliklerimizi yeniden başaracağız...

Toplantı saati ile ilgili düşünceler mutlaka dikkate alınacaktır. 1 sııt gecikme ile geleceğini buradan belirten arkadaşlarımızın isteği doğrultusunda toplantı saatini 20.00'ye çekelim...
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
Yer: Brazil
  Alıntı tatarinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2010 saat 09:02
23 Ocak günü tezkeremi alıyorum bu toplantıda yer alamayacağım ama Bursa için bir organizasyon düşünülüyordur illa ki...Smile Çok özledim be abi...
Etle Rakı Tatar'ın hakkı..
Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
Yer: BKŞ
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2010 saat 09:51
Ben İzmir'de olduğum için başlığı henüz gördüm.. Bu toplantı çok yerinde olmuş.

Başkan'ın sözlerinden anladığım, bu toplantının maç etkinliklerinden biraz
daha farklı olarak, BKŞ'nin kendine belirlediği misyonla direk alakalı olduğunu düşünüyorum.

Özellikle genç kardeşlerime belirtmiş olayım.. Maçlara biz organize oluruz olmasına
ama biz olmasak da Eskişehirspor tribünleri yalnız kalmaz.. Ancak, saha dışı konularda
üzerimize düşen hassasiyeti göstermezsek önemli bir eksiklik yaşatmış oluruz..

22 Ocak günü aksilik olmazsa ordayım ben de.. Ancak benim durumum da erken gelip erken
kalkmamı gerektirebilir.. Netice itibariyle ordayım..
siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..
Yukarı
kesdal Liste gör
Usta Yazar

mehmet kesdal
Yer: istanbul
  Alıntı kesdal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2010 saat 10:13
Ben bir saat kadar gecikmeli katılabilirim.
Oyun bitince,şah da piyon da aynı kutuya konur.
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2010 saat 10:27
Ben de katılmayı çok isterdim fakat aynı gün Mahmudiye İÖO'unu ziyarete gideceğiz.
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
tkolca Liste gör
Deneyimli Yazar

Tolga KOLCA
Yer: istanbul
  Alıntı tkolca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2010 saat 11:01
İstanbulda yaşayıp da sırf bizleri tanımadığı için organizasyon ve toplantılara katılmakta tereddüt edenlarin olduğunu mesajlardan ve yazılardan biliyoruz.şunu belirtmek isterim ki Boğazın Kırmızı Şimşeklerinin tüm organizasyonları, her yaştan her kesimden herkese açıktır.

Mahmudiye ilköğretim okulu kampanyasına katkı sağlamak için de bu toplantı güzel bir vesile olacak kanaatindeyim.

Alıntı yapılan ashanye

Sevgili B.K.Ş li dostlar  aynı gece Manisa maçı için toplantı sonrası hep beraber tren ile Eskişehire gitmeyi arzu ediyoruz trende muhabbete devam eder hasret gideririz ne dersiniz.T.K.Ş-B.K.Ş-K.K.Ş hep beraber tren ile Eskişehire...
Toplantı sonrası Ayhan abi güzel bi teklifte bulunmuş. manisa maçına ufak bi tren org.
ne dersiniz?

reis,sen de tekrar bi düşün istersen Eskişeher'e gitme işini .özledik diyoruz anlamıyosun, şiddet mi kullanalım ;)

Alıntı yapılan omer26

Orada olamasam da kalbim sizlerle...
Ömer,cuma öğleden sonra bin trene gel.aynı gece hep beraber döneriz. beste söyleyecek adam lazım.söz Kubilay'ı da getirecem ;)
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
Yer: Turkey
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2010 saat 11:39
Alıntı yapılan omer26

Orada olamasam da kalbim sizlerle...

Tadı kalmadı buraların bilesin....
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 5>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,391 saniyede hazırlanmıştır