eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yazılarını Takip Ettiğiniz Kullanıcılar

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 29>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kardelen Liste gör
Yazar

ismail ışık
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı kardelen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2010 saat 16:33
Hey gidi be unutulduk eskişehirspor.com'de.eskiden böylemiydik.Yorumlarım sakarya gazetesinde yayınlanırdı.LOLişin şakası bir yana seviyeli olduğu müddetçe  bütün forum kullanıcılarının yorumlarını takip ediyorum.
NE BİR İNAT NE BİR HEVES HERŞEYİM SENSİN ESES
Yukarı
sulperazonn Liste gör
Yazar

Kamil
  Alıntı sulperazonn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2010 saat 16:36
ceren1965 i okurum...
hatta bazen rüyalarıma girdiği oluyo kendisinin yazdıkları...
"şişen köfteler"
Yukarı
h.yalciner Liste gör
Yazar

hasan yalçıner
Yer: Turkey
  Alıntı h.yalciner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2010 saat 16:38
Alıntı yapılan kadirgulen

Arkadaşlar,
Listeme koyduğum yazarlar dışındakileri okumuyorum anlamı çıkmış sanırım, açıkçası buna sebep olduğum için üzüldüm. Demem şudur ki bu yazarların mesajlarını ayrı bir dikkatle okuyorum. Ama sayfayı şişirmekten öteye gitmeyen copy paste mesajları okumuyorum, bunu özel mesaj yoluyla da dile getirmeme rağmen aynı arkadaşlar bu tavırlarından vazgeçmediler.

ÖZKAN,
Ben de adam kayırmıyorum. Bak, senin yazına bile cevap veriyorum, demek ki sen de Eskişehirspor için katmadeğersin.

Başlığın gereksiz olduğunu düşünen kullanıcılar varsa klasik olacak ama okumasınlar, zira modlar gerekli duyarlarsa başlığı silebilirler, alınma gocunma vs olmaz. Böyle bir başlık açmamdaki sebebe zaten deyindim. Zira sözünü ettiğim bazı yazarların mesajlarının saysısında belirgin bir azalma var, belki bu şekilde bir başlık onlar açısından da motivasyon kaynağı olabilir.

Güzel bir çalışma yapmışsınız kadir kardeşim.Son zamanlarda gerçekten çok olumsuz yazan ve sırf sayfa kirliliği yapan arkadaşlarımız vardı.Geçenlerdede bir konu başlığında dile getirmiştim hatta aklıma gelen bir kaç arkadaşımın yazılarını okuyorum diye isim dahi vermiştim.Eski forumdanda sizin yazılarınız takip ediyorum yapıcı görüşleriniz var sizin gibi bir kaç arkadaşımız sayesinde forum okunabilir hale geliyor umarım foruma yeni giren arkadaşlarımızda sizlerden birşeyler öğrenirler...........
Yukarı
ozzie Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: melbourne
  Alıntı ozzie Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2010 saat 16:39

Sayın Kadir Gülen  bu forumu hiçte güldürmeyen aksine üzen ve pozitif ayırımcılığın en güzel ve çarpıcı örneğini vererek açtığın bu başlıktan dolayı seni hararetle kutluyorum... Kederde,tasada ve kıvançda bir ve beraber olan  bu forumun 6571 üyesinden  sadece bir tekinin yüksek ferasetinden çıkan bu fikir ve düşünce, beni gerçekten çok etkiledi... Eyer senin gibi sığ düşünceli, kerameti kendinden menkul parlak fikirli  elit!!!  kişiler bu forumda köşe işgal ediyorsa vah! benim forumuma... Üzüldüğüm bir nokta da  Martin Mistre, Mecek, Banner, Kurban, Hüsnü, Baba,Rasputin, ve diğerlerinin  (ismini yazamadığım yüzlerce değerli üye beni bağışlasın) ismini, uçuk düşüncelerine alet ederek forumun temel taşlarını yani birleştirici , bütünleştirici   ve  yönlendirici bu değerli kişileri yarattığın absürt mizansenin aktörleri yapman... Ne diyeyim ; Allah Forumumuzu senin gibi parlak fikirli  kişilerden korusun......

Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2010 saat 16:42
Tabiki herkesin yazılarını okurum ama daha çok takip ettiklerimden aklıma gelenler şimdilik bu kadar ;

Murat Diri
EsEsliyim
Banner

ŞaHiN
scetintas

kadirgulen
hüsnü
es_emre26
omerbihlar
Es_Kadir

oner
Rasputin
kujo
Baba
ersoz
KuRBaN
scarface_hkna
Ati_Kaan
Dorylaion
Ahmet-KKŞ
Volkan
turker
Sephodrym

Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
İzzet26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İzzet Yıldırım
Yer: Kapalı !
  Alıntı İzzet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2010 saat 16:43
İkili tartışmalar haricindeki tüm yazıları okurum ; yazarın görüşlerine katılmasam dahi buranın hepimizin aynı amaçla bir araya gelip görüş belirttiğimiz yer olduğu unutulmamalıdır.Her zaman ESKİŞEHİRSPOR'umuzu daha fazla nasıl yüceltir , nasıl yükseltiriz sorusunun cevabını aramak dileği ile...
Sevdan bizi çıldırtıı !!! K.No : 0219
Yukarı
İRRASYONEL Liste gör
Deneyimli Yazar

Kamuran yalaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı İRRASYONEL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2010 saat 16:47
Alıntı yapılan ozzie

Sayın Kadir Gülen  bu forumu hiçte güldürmeyen aksine üzen ve pozitif ayırımcılığın en güzel ve çarpıcı örneğini vererek açtığın bu başlıktan dolayı seni hararetle kutluyorum... Kederde,tasada ve kıvançda bir ve beraber olan  bu forumun 6571 üyesinden  sadece bir tekinin yüksek ferasetinden çıkan bu fikir ve düşünce, beni gerçekten çok etkiledi... Eyer senin gibi sığ düşünceli, kerameti kendinden menkul parlak fikirli  elit!!!  kişiler bu forumda köşe işgal ediyorsa vah! benim forumuma... Üzüldüğüm bir nokta da  Martin Mistre, Mecek, Banner, Kurban, Hüsnü, Baba,Rasputin, ve diğerlerinin  (ismini yazamadığım yüzlerce değerli üye beni bağışlasın) ismini, uçuk düşüncelerine alet ederek forumun temel taşlarını yani birleştirici , bütünleştirici   ve  yönlendirici bu değerli kişileri yarattığın absürt mizansenin aktörleri yapman... Ne diyeyim ; Allah Forumumuzu senin gibi parlak fikirli  kişilerden korusun......

Teşekkürler OzzieClapClapClap          Arkadaşlar bu başlığa yazıp bu ayırımcı zihniyete alet olmayalım...

Hayatta yapılacak o kadar çok hata var ki ;
Aynı hatayı yapmakta ısrar etmenin anlamı yok...!
Yukarı
c eren1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

KADİR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı c eren1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2010 saat 16:47
forza banner 
şişen köfteler
Yukarı
sulperazonn Liste gör
Yazar

Kamil
  Alıntı sulperazonn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2010 saat 16:50
adamlar sevdiği yazarların adını yazıyolar yahu ne alakası var ayrımcılıkla...

ben kadir reisin yazılarından arta kalan zamanlarda banner ı da okumayı severim...
"şişen köfteler"
Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
  Alıntı oner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2010 saat 16:52
Abi saçmasapan şeyler yazmayın şuraya ya..Herkesin beğendiği sevdiği yazarlar vardır forumda..Ne alakası var ayırımcılıkla bilmem neyle. Ben bir toparlayayım bende yazacağım..
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 29>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır