eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yazılarını Takip Ettiğiniz Kullanıcılar

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 272829
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ASTARCI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı ASTARCI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ara/2010 saat 03:48
"matt" abi diyorum baskada bisey demiyorum!!!
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
Online Durum: Offline
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2012 saat 23:29
Konuyu hortlatmak gibi olacak ama bu başlık açıldığı zaman forumda pek yazmıyordum. Uzun yıllardır forumu takip ederim, 2007 öncesinden de. Açıkçası forumda yazan kişiden ziyade yazılan daha önemli benim için.

Bu başlığa göre beni forumda takip eden bir kişi bile yok. Zaten bir yazarı takip etmenize gerek de yok. Ama forumda sevenimiz yok diye yazmamak da olmaz ( Yıllardır alışkanlık oldu artık) Sonuçta burada muhabbet amaçlı yazmıyoruz. Yani yazılanlar EsEs'imiz hakkında düşündüklerimiz. Kulübün menfaatleri için yazıyoruz. Ee tabi bazen fikirler çatışınca bu sefer de tartışmalar alıp başını gidiyor. Ama sanmıyorum ki kimse kimseye düşmanlık beslesin.

Ama şu da bir gerçek H.Ü hakkında övgüler yazan her kimse okumuyorum, onun dışında herkesin mesajını okurum. Bu konuda bunları demek yeterli,nasılsa kendimiz yazıp takip edilmeden yine kendimiz okuyoruz :) Herkese iyi forumlar
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 272829

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır