eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Armanın peşinde TEK başına

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 345
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2010 saat 11:19
burdaki istanbulspor maçında ben de vardım o zaman da gurur duymuştum o arkadaşla şimdi yazıyı okudukça daha çok gurur duydum helal olsun ve bundan sonraki deplasmanlar için yolu açık olsun...
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2010 saat 16:30
Kenan'ın maalesef Eskişehir'de başına öyle birşey geldi. Baya zor duruma düşmüş cüzdan çalınınca haberimiz maçtan sonra TD'ye yazınca oldu, yoksa elimizden gelen yardımı yapardık. Baya araştırmamıza rağmen olayı gerçekleştirenlerin kim olduklarını tespit edemedik.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2010 saat 18:21
Burası Eskişehir burdan çıkış yok lafını karıştıran bir iki cepçinin işi, delikanlıyı tebrik eder, sevdasının peşinde ona başarılar dilerim...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2010 saat 02:15
Helal olsun...
Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2010 saat 02:45
İstanBULLS'u gerek İstanbulun maçlarını semtim sayılan yerde yapmasından gerekse kovaladığım semt tribununden az çok tanıyorum. İstanbul tribunlerı bız gittiğimizde 300-350 kadar vardı nolduda şimdi eller ayaklar çekildi anlamadım. Helal olsun Kenan abimize ilginç olduğu kadar takdir edilcek bir hareket. Manisa maçına veya Bjk deplasmanına davet ederek 3-5 çapulcunun yaptığı ayıbı ört bas edip güzel bşr jest yapmış oluruz.
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
hacım Liste gör
Deneyimli Yazar

Musa
Yer: ES ES
  Alıntı hacım Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2010 saat 03:36
Alıntı yapılan eses_irsadinho

İstanBULLS'u gerek İstanbulun maçlarını semtim sayılan yerde yapmasından gerekse kovaladığım semt tribununden az çok tanıyorum. İstanbul tribunlerı bız gittiğimizde 300-350 kadar vardı nolduda şimdi eller ayaklar çekildi anlamadım.

İstanbulspor zamanında maçlarını güngören stadyumunda yaparken (güngören tarlası),güngörenliler tarafında baya destek görüyormuş(güngörenli arkadaslarımdan aldığım bilgilere göre) artık maçlar kendi semtlerinde oynandığındanmıdır nedir?
Sonra stad değişince bildiğimiz gibi bir avuç taraftarı dağılıp gidiyor.

Demek ki aralarında bir tek Kenan kardeşimiz gerçek aşkla bağlanmış armasına,tek başına helal olsun...ClapClap

Ayrıca o ayıp herkes gibi benimde yüzümü kızarttı,
ister bunu 1 kişi yapsın ister 10 kişi sonuçta yine leke ES ES ime bulaşıyorAngry

Hiç Durmadan Sonsuzadek ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2010 saat 05:25
Alıntı yapılan hacım

Alıntı yapılan eses_irsadinho

İstanBULLS'u gerek İstanbulun maçlarını semtim sayılan yerde yapmasından gerekse kovaladığım semt tribununden az çok tanıyorum. İstanbul tribunlerı bız gittiğimizde 300-350 kadar vardı nolduda şimdi eller ayaklar çekildi anlamadım.

İstanbulspor zamanında maçlarını güngören stadyumunda yaparken (güngören tarlası),güngörenliler tarafında baya destek görüyormuş(güngörenli arkadaslarımdan aldığım bilgilere göre) artık maçlar kendi semtlerinde oynandığındanmıdır nedir?
Sonra stad değişince bildiğimiz gibi bir avuç taraftarı dağılıp gidiyor.

Demek ki aralarında bir tek Kenan kardeşimiz gerçek aşkla bağlanmış armasına,tek başına helal olsun...ClapClap

Ayrıca o ayıp herkes gibi benimde yüzümü kızarttı,
ister bunu 1 kişi yapsın ister 10 kişi sonuçta yine leke ES ES ime bulaşıyorAngry

Evet İstanbulspor Süper ligde oynarken maçlarını Güngören Mimar Yahya Baş stadyumunda yapıyordu.. Cem uzan o dönemler baya para yatırmıştı İstanbulspora.. Boğalar tribununun başını şimdiki Güngören/Bordo bereliler çekiyordu. Sadece Güngören değil Küçük çekmece , Zeytinburnu , Sarıyer tarafından da destekleniyordu İstanbul tribunu çok fazla olmasalarda. Gungoren stadının numaralısını (yaklaşık 7000 civarı kapasitesi var) hemen hemen her maç dolduruyordu Boğalar ve munferit izleyiciler. Ardından Gungoren tarlasından daha berbat olan B.evler-Yeni bosna stadına taşındılar. Tribun kitlesi daha da azaldı.. 1-0 yenildiğimiz istanbul deplasmanında 350-400 kadar vardılar.. şimdi oda yokmuş. Ben bunu Paralı taraftar'dan başka birşeye bağlamıyorum. Ne olursa olsun bu kadar ani şekilde bir takım terkedilip bırakılmaz.. Bizans olmasına rağmen bu derece köklü klubun kuytu ve boşluk köşelere atılmasına insan üzülmüyor da değil hani. Eğer önde gelen abilerimizden bir ilgi çıkmazsa İstanbulsporun tff 2.lig'de ayın 24ünde evinde oynayacağı Denizli bld. maçına gidip Kenan abiye Eskişehirspor atkısı vererek her hangi bir maçta Eskişehirde ağırlayıp o hatamızı bir nebze gidermek istediğimizi , davasını takdirle karşıladığımızı ve Eskişehirde ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağımızı belirticem. Unutmayalım 3 kişi birşey yapınca 300.000 Esesli baz altında bulunduruluyor. Onun için bu olaydan ders çıkarıp içimizdeki İrlandalıları hemen dışarı atmaya çalışalım.
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 345

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,455 saniyede hazırlanmıştır