eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ulaş Meyan Büyük Taraftara Sesleniyor

Cevapla Cevapla Sayfa  123 15>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ulaş meyann Liste gör
Yeni Yazar

ulaş meyan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ulaş meyann Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Ulaş Meyan Büyük Taraftara Sesleniyor
    Tarih: 18/Ağu/2007 saat 18:05

ben ulaş meyan öncellikle eskişehirspor kulübüne, yönetime, teknik kadroya ve en önemlisi büyük taraftara sevgilerimi sunuyorum...

evet bugün itibari ile eskişehirspor kulübü ile bütün bağlarım resmi olarak kopmuştur.tabii gönül bağım buna inat daha da kuvvetlenmiştir.böyle olmasını hiç istemezdim ama her şey yüce rabbimin ilahi takdiri.geçen sene ve bi önceki sene eskişehirspor kulübü için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım ve tam bunu başarabilidiğimi düşünerek kalbimin bir köşesine eskişehirsporu koyduğum bir an da hiç beklemediğim ve aklıma gelmeyecek bir şekilde eskişehirspordan üzülerek evet hemde çok üzülerek söylüyorum uzaklaştırıldım.

kimseye kırgın değilim dediğim gibi bazı kişiler sadece aracı takdir yüze rabbimin böyle olması belki benim ve sizler için daha hayırlı olacaktır ki ve ben öyle düşünüyorum artık aramızdaki bağları daha fazla kuvvetlendirdi...

ya arkadaşlar ben eskişehirli olmuşum da haberim yokmuş eskişehirsporu,eskişehiri ve sizleri bırakmak bana ne kadar zor geliyor biliyormusunuz ama bu acıyı kimse anlayamaz şu an bunu sadece ben yaşıyorum sanki evimden sürgüne yollanmış gibiyim ama profesyonelliğin gereğini yapıp toparlanmalıyım...biliyorum bir gün yine döneceğim oraya ALLAH bana bundan sonraki futbol hayatımı ordA noktalamayı nasip eylesin.

ESKİŞEHİRSPOR KULÜBÜNÜ VE SİZLERİ ÇOK SEVİYORUM!  hakkınızı helal edin olur mu...benden yana ne hak geçtiyse hepinize helal hoş olsun...

SAYGILARIMLA ULAŞ MEYAN...
Yukarı
esesesin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
  Alıntı esesesin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2007 saat 18:09
    yolun açık olsun ulaş.bu takımda mücadele eden formasının hakkını veren herkesin yaşadığını yaşadın sen yani uzaklaştırıldın..ama sakın bu çizgini kaybetme.....
    BU KALP SENİ UNUTUR MU..........Cry
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2007 saat 18:11
Senin Eskişehir Spora ne verip vermediğini bilmeyen yok Ulaş senin % 1'ini bile Eskişehir Spora vermeyenler bu takımda hala barınırken senin gitmen çok üzücü senin dediğin gibi ilahi taktir sana bundan sonraki futbol hayatında başarılar diliyorum inşallah en iyi yerlere gelirsin bir gün..

Hep mutlu olursun inş.  
Yukarı
yavuz fahri Liste gör
Yazar

yavuz fahri
  Alıntı yavuz fahri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2007 saat 18:12
Helal olsun Ulaş.
Allah yolunu açık etsin. Başarılar diliyorum.
DÜNYADA SENDEN BAŞKA HİÇ BİRŞEYİ OLMAYAN BİZ, DÜNYADA SENDEN BAŞKA HER ŞEYİ OLANA ACIRIZ...
Yukarı
tnt Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Antalya
  Alıntı tnt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2007 saat 18:15
Allah yolunu açık etsin. Ama işte futbolun ve futbolcunun kaderi.. ama üzülme sana olan sevgimiz ve saygımız  bakidir.. her zaman aramızda yerin olacaktır. Eminim orada da başarılı olacaksın. Saygılar ve sevgiler...
Yukarı
eskieskies Liste gör
Yazar

İbrahim
  Alıntı eskieskies Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2007 saat 18:15
Yolun açık olsun Ulaş.
Sakarya'nın Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
esescon_26 Liste gör
Usta Yazar

EsEs
  Alıntı esescon_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2007 saat 18:17
Hakkımız helal olsun Ulaş abi Yeni takımında başarılar.
ESES
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
  Alıntı Koray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2007 saat 18:20
Her insan yanlış yapar, Ulaş ın gönderilmesi de Metin Hoca nın yanlışlarından birisidir...

Yolun açık olsun ULAŞ MEYAN...
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
Özer Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Eskişehir
  Alıntı Özer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2007 saat 18:23
Böyle düşüncelere sahip bir futbolcu nasıl olurda gönderilir ya?

Soruyorum!
Arkanıza Biz Varız Biz Taraftarlar !
Yukarı
welih Liste gör
Yazar

Melih
  Alıntı welih Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2007 saat 18:24
Yolun açıl olsun ulaş.. Bundan sonra ki futbol yaşamında başarılar..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 15>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,473 saniyede hazırlanmıştır