eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıErkan Zengin

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 597598599600601 602>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mmt Liste gör
Yazar

murat
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2015 saat 13:26
Alıntı yapılan serdargül

Erkan'a ne dendiğini ne sözler verildiğini biliyor muyuz?
taraftar hiçbir şey bilmeden yalancı başkanın ve yönetimin önümüze attıklarına inanarak Erkan'a tavır almamalı. Başkanımız bize yalan söylüyor, kandırıyor. Onun istediği dikkatleri ve tepkileri Erkan'ın üzerine atarak sıyrılmaktı. Gayet başarılı olmuş. Yazık
Köle ticareti yapmıyoruz adamın isteklerinin hiç mi önemi yok?

Erkan'ın yönetime söylediklerini ne sözler verdiğini biliyor muyuz?
Yukarı
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2015 saat 14:12
Alıntı yapılan jeff lebowski

Alıntı yapılan 26

Alıntı yapılan delies26

Mevzu erkanı savunmak değil burada  yönetimin yaptığı yanlıstır  bu oyuncu gitmek istiyo iyi yada kötü Sözlü olarak anlasıyosunuz oyuncu evini barkını satıyo herkesle vedalasıyo sonucunda kendine kulüp buluyo  bu esnada  baska bir kulüp araya girip erkanın alacağı parayı yatırıyo  daha cazip bir teklif yapıyo  bizim yönetimde  ayciceği gibi dönüyo   Türkiye ye rezil ettiler bizi bu yasananlardan sonra hangi oyuncu bize gelmek ister ??  50 yıllık çınara lekedir bu  3-5 beceriksizin sürdüğü bir leke  biran önce kime gidecekse gitsin su transfer  sonuclansın  midem kaldırmıyo artık 

Neden yanliş olsun? buna dönmek denmez çıkarına göre hareket etmek denir.

merak ediyorum, eskişehir'de olma sebebi sadece sözleşmeli olmasından kaynaklı adamdan vefa, dürüstlük ve eses askı bekliyorsunuz ama,

eskişehirli olup, eskişehirsporu tuttukları icin bu kulubun basına gelebilmiş adamları çıkarlarına göre hareket etme hakkı veriyorsunuz.

ben vicdanımı dinliyorum, erkan haklı. trabzona gitmek istemediğini söyledi, bu yönetim delikanlıysa artık bu olayı diretmez, erkan ya fenere yollanır yada yönetim ikna eder erkan döner. kimse calısmak istemediği yerde zorla calısmaz.

Erkan kendi ağzıyla Fener'e gitmek istediğini söyledi. Bunda bir sıkıntımız yok. Ama Erkan aynı açıklamasında 1 ay önce evini sattığını da söylememiş miydi? Peki 1 ay önce evini satarken de gitmek istediği kulüp yine Fenerbahçe miydi? Yoksa bundan 1 ay önceki hedefi Trabzon'a transfer olmak mıydı? Eğer Yönetim burada kulüp çıkarı için sözünden dönmüşse Erkan da kendi çıkarı için sözünden döndü...
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2015 saat 14:52
ya beyler
adam durup dururken ben gideceğim dermi?
sözleşmesini uzatan bu ücrete imza attıran Hoşcan
sonra senin ücretin bize pahalıya geliyo kulüp bul git (hatta alacaklarının üstüne 500 bin getir istediğin yere git) diyen Hoşcan
fb ile anlaştığını bilen onay veren adamın evini sattıran da Hoşcan
sonra trabzon ben daha fazla veririm deyince Erkan'ı taraftarın önüne atanda Hoşcan.
Adam gibi Erkan'ı pazarlayamayıp adama kulüp bul de
sonra adam bulunca ortaya çıkan krizde adamı sat
bunların hiçbirinin olmadığını varsayalım
Erkan satılık değil gitmeyecek, derken birden teklif geldi
x takımı Erkan için 5 milyon verdi Erkan da ben oraya gitmem dedi
satabilirmisiniz zorla?
arkadaşlar köle değil bu adamlar....
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2015 saat 17:56
FB'nin teklifi belli ve bu teklifin üzerine çıkmayacağız diyorlar . Biz ise doğal olarak daha iyi teklif veren Trabzon ile anlaştık . Peki neden transfer bir türlü sonuçlanmıyor çünkü Erkan gönülsüz . Belliki FIFA'dan bir arayışı var eğer ordan olumlu bir haber alırsa sözleşmesini fesh edip FB'ye imza atma derdinde olumsuz olursa mecbur Trabzon'a imza atacak . Genel kanı bu ve gerçeklik payı çok çok yüsek . Ve bu iş uzadıkça zararlı çıkan biz oluyoruz . Her transfer dönemi gideceklerin gündeme gelip sürekli bunlarla oyalanıp takıma adam akıllı transfer yapılmaması yönetimin kapasitesizliği yetersizliği ve bu kulübü ileri taşıyacak vizyonda olmadıklarının apaçık göstergesidir .
Yukarı
haydogan Liste gör
Yazar

Hasan AYDOGAN
Yer: Konya
Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2015 saat 18:09
Erkan elbette zorla başka takıma verilemez. Ama kafasına göre ben şu takımda oynayacağım da diyemez. Neticede Eskişehirsporun sözleşmeli oyuncusu. Gelir takımına oynar. Takım gerekli görürse kadro dışı yada alt takıma yollayabilir.
Bunlarda kulubün insiyatifinde.
Hasan AYDOGAN
Yukarı
es-metu Liste gör
Deneyimli Yazar

Ayhan
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2015 saat 20:09
bu olayın gündemimizi kaplamasından rahatsızım . bu olayda bilinmeyenler var. tutarsızlıklar var.

medyaya yansıyanlara göre ;

madem erkan'a 800+500 'e gidebilirsin ,bu konuda sözleşme imzalayalım dendi. erkan neden imzalamadı ? ve üstüne üstlük neden ihtarname gönderdi? demek ki bu teklifi kabul etmedi.

e kabul edilmeyince yönetiminde ihtarnameyi baz alıp ,para bulup ödemesi normal. e parasını ödemiş ve tüm haklarına sahipken en iyi teklif veren kulüple anlaşması da normal.

normal olmayanlar 1) erkan zengin'in " ben fb 'de oynamak istiyorum " lafı. sen bir yerde sözleşmen varken kafana göre şuraya gitmek istiyorum diyemezsin . önce kuluplerin anlaşması gerek. ola ki , fb ve ts aynı parayı verselerdi , köle değil muhabbetleri yapılabilirdi.

2) bizim yönetimin " biz ts ile anlaştık " demesi. hayır efendim , sen diyeceksin ki " bizim belirlediğimiz bonservisi veren kulube gidebilir " . ts ile anlaştık deyince sanki onu trabzon'a gitmeye zorluyormuşsun gibi mana çıkarılabiliyor.

bence medyaya yansımayan şeyler var. yoksa oyunun kuralları belli . taraflar enteresan tutumlar içinde. yani eldeki verilerle erkan suçlu ,yönetim suçlu vs gibi tartışmalar anlamsız.
Yukarı
kagankayra Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan sezengöz
Yer: Tekirdağ
Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2015 saat 22:27
böyle şeyler ancak ve ancak Türkiye'de olur. adam profesyonel futbolcu olduğunu unutup gidiyor dilenci gibi febenin kapısına. daha önce gittiği bu kapıdan olumsuz cevap aldığını bile bile sanki her şey bitmiş gibi demeçler veriyor, pozlarını tweeet ile paylaşıyor. daha da yetmiyor bir de bonservisini elinde bulunduran kulübe meydan okuyor, febeden başka takıma gitmem diye. iş arap saçına dönüp tese devreye girince hala emrivaki yapmaya devam ediyor. biz de hala bu adamı buralarda tartışıyoruz. sarı ile lacivert ve kırmızıyı yan yana gördüğümde nasıl içim kalkıyorsa erkan ile zengin laflarını duyduğumda da aynı şey olmaya başladı. artık nereye gidecekse gitsin de işimize bakalım. yönetimin de iş başına gelirken söylemi "kurumsallaşmak" idi. mazallah içimiz kurum tuttu. bugün "Dede" takıma yardımcı hoca olmuş. bu kadar mide bulantısından ve iç kararmasından sonra yüzümüzde gülümsemeye sebep olan bu gelişme inşaAllah iyi şeylerin başlangıcı olur. başlık belki uygun değil amma. tekrar hoş geldin "Dede".
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES
Yukarı
JOEBLACK73 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: ESK.
Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2015 saat 00:32
Ntv de şimdi söyledi alacağının 130.000 eurosunu yönetim ödememiş. Bunu fırsat bilip Fifaya başvurmuş geçici lisans çıkarmak için. Eğer böyle bir durum varsa Mesut ben senin yapacağın işin içine sı....yım.
MİSAFİR DEĞİL EV SAHİBİYİZ.
Yukarı
JOEBLACK73 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: ESK.
Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2015 saat 00:49
Unutmayınız Bursaspor sadece 100.000 euro ödemesini yapmadığı için Avrupa kupalarindan men oldu.Bu konularda fifa her halukarda futbolcuyu haklı çıkarmaktadır.
MİSAFİR DEĞİL EV SAHİBİYİZ.
Yukarı
es-metu Liste gör
Deneyimli Yazar

Ayhan
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2015 saat 00:54
o 130 bin euro olayı başımıza iş açarsa ,hakikaten yönetim beceriksizliğin dibine vurmuştur. o bir kenara.

ancak bir yandan da 130 bin euro çok düşük bir rakam . eğer yıllık 1.4 M Euro aldığı doğruysa ,yaklaşık bir aylığına denk geliyor. e fifa da bir ay gecikme var diye oyuncuyu serbest bırakıyorsa eyvallah. o zaman dünya üzerindeki oyuncuların %99 u serbestmiş meğerse.

hala diyorum ,bu işin içinde bir iş var . sular durulunca belli olur ancak.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 597598599600601 602>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,922 saniyede hazırlanmıştır