eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıErkan Zengin

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 596597598599600 602>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
poyraz963 Liste gör
Usta Yazar

Bülent
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2015 saat 23:18
Bu taraftarın ahını almaya başlıyorsun. Yeter artık şımarıklık yapma. Azize de fazla güvenme. Akıllı ol. En azından TS avrupada bu sezon iki maç yapacak. FB de bekle ki forma bulasın.
Aziz İsmaile sormuş alalımmı demiş. İsmail alalım demiş. Kimse senin için yanıp tutuşmuyor. Laf olsun torba dolsun. Asıl mesele FB-TS çekişmesi. Sende arada piyon oluyorsun. Akıllı olsan Ersunla çalışırsın.
Yok kölemiymiş, yok geçici lisansmış, şikayet edecekmiş. Biz ne oluyoruz aslanım. Biz salakmıyız. Senin maç seçmene, aynı çalımı milyon kere denemene kuscak gibi olduk. Görmediğin rabeti gördün. Yok Ronaldoymuş, yok şuymuş, yok buymuş. Bir söz vardır "Yüz verirsen ayıya gelir pisler halıya" Senin sözleşmeni babamızın hayrınamı ücretine zam yaparak uzattık. Satacağız elbet. Hemde en yüksek parayı verene. Yıllarır seni besliyoruz. Ne yani hala anlamadınmı? Kulüpler markadır. Senin gibi adamları parayı bastırır alır, parayı bulur satar. Şimdi kalkmış insan hakları falan felsefe yapıyor.
Yeter artık. Şımarık
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR
Yukarı
altayeses Liste gör
Yazar

A. Altay
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2015 saat 23:21
Alıntı yapılan 26

Alıntı yapılan altayeses

Ben yönetimi bu konuda kınıyorum. Arada milyon dolarlık farklar yok. 150 bin dolar için değer mi?

Klübün borcu milyonlarca dolar iken 150bin dolar deil 1 dolar için bile değmeli.

Milyonların yanında 1 dolar böyle kazanılaksa olmasın be arkadaşım. Sen altyapını şirketleşmeni gerçekleştir. Forma sat. Reklam yap. bi kerede kazanılan fazladan 150 bin in devamı yoksa ne fayda?
3 büyük yok. Tek büyük EsEs...
Yukarı
eseschicago Liste gör
Usta Yazar

Erkut Alkan
Yer: United States
Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2015 saat 23:43

Erkan ile ilgili olumlu dusuncelerimi bundan onceki sayfalarda bulabilrsiniz.

Bu Fenerbahce sevdasi , ona pahaliya patlayabilir.

Erkan, Eskisehirspor'da ayaginda top tutarak , taktik geregi katki sagliyordu.

Fenerbahce'de boyle oynamasi mumkun degil.
Kotu oynadigi maclardan sonra carnacar iki mesaj atip unutuyorduk.Fenerbahce'de boyle bir sansi yok, dunyayi tepesine yikarlar.

Biz bunu gordugumuz halde , o goremiyor anlasilan.

Bizden , kim Fener'e boyle kendini atar gibi gittiyse bu taraftarin ahi onlara gun yuzu gostermedi.

Sezer, Eskisehirspor'da kalsa idi, Turkiye'nin en iyi futbolcularindan biri olacakken, Ilk once FB sonra BJK simdi de , Emekliler takimi Basaksehirspor'da...

Kendi bilecegi is.

Ama su son yaptigi ile kendini bu taraftarin Nezdinde bitirdi;Taraftarin ahini aldi.

Bunun savunulacak hicbir yonu de yok!

1.nci ligde de ESES liydim; 3.ligde de
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2015 saat 00:15
Erkanı en başından beri en çok savunanlardan biri olarak ta, 1 hafta sabredemeden, ''ben paramı isterim'' diye, kaptan olmasına rağmen, Gaziantep maçı öncesi takımı yalnız bırakıp gitmesine, FBye yaranmak için kendini küçük düşürüşüne üzüldüm. ESESimiz Skibbe ve Dede ile yeni bir hava yakalayacak, kalsaydı yeni bir çıkış yakalayabilirdi. Nasıl ki BJKye geldiğinde tutunamamıştı, FBde de Trabzonda da tutunabileceğini sanmıyorum, kendine yazık etti.
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
haydogan Liste gör
Yazar

Hasan AYDOGAN
Yer: Konya
Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2015 saat 07:53
2 kulup arasındaki fark 150 bin değil 950 bin dolar.
Hasan AYDOGAN
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2015 saat 12:21
Erkan'a ne dendiğini ne sözler verildiğini biliyor muyuz?
taraftar hiçbir şey bilmeden yalancı başkanın ve yönetimin önümüze attıklarına inanarak Erkan'a tavır almamalı. Başkanımız bize yalan söylüyor, kandırıyor. Onun istediği dikkatleri ve tepkileri Erkan'ın üzerine atarak sıyrılmaktı. Gayet başarılı olmuş. Yazık
Köle ticareti yapmıyoruz adamın isteklerinin hiç mi önemi yok?
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
FLANEUR26 Liste gör
Yazar

A.A.
Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2015 saat 12:33
Alıntı yapılan serdargül

Erkan'a ne dendiğini ne sözler verildiğini biliyor muyuz?
taraftar hiçbir şey bilmeden yalancı başkanın ve yönetimin önümüze attıklarına inanarak Erkan'a tavır almamalı. Başkanımız bize yalan söylüyor, kandırıyor. Onun istediği dikkatleri ve tepkileri Erkan'ın üzerine atarak sıyrılmaktı. Gayet başarılı olmuş. Yazık
Köle ticareti yapmıyoruz adamın isteklerinin hiç mi önemi yok?

başkan kötü olabilir bu mevzuda ama çok para veren varkende gitmesini seyredecek kadar aptal olmaz hiç kimse sen olsan sende aynını yapardın tartışma götürmez para mevzuları bonservis bizdeyse ister satarız ister kovarız imzayı baba atmadıo erkan attı
Yukarı
ermankazankaya Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Girne
Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2015 saat 12:53
Konu baydı.. Mesut Hoşcan haklı hertürlü. İşine gelince Eskişehir'den başka takımda oynamam işine gelmeyince ben profesyonelim. G.tü başı oynayan Mesut Hoşcan değil Erkan'dır ! Bizde oynamadıktan sonra ha Fenev ha Papuayenigine .. Çokta fiti...
Yukarı
jeff lebowski Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2015 saat 13:21
Alıntı yapılan 26

Alıntı yapılan delies26

Mevzu erkanı savunmak değil burada  yönetimin yaptığı yanlıstır  bu oyuncu gitmek istiyo iyi yada kötü Sözlü olarak anlasıyosunuz oyuncu evini barkını satıyo herkesle vedalasıyo sonucunda kendine kulüp buluyo  bu esnada  baska bir kulüp araya girip erkanın alacağı parayı yatırıyo  daha cazip bir teklif yapıyo  bizim yönetimde  ayciceği gibi dönüyo   Türkiye ye rezil ettiler bizi bu yasananlardan sonra hangi oyuncu bize gelmek ister ??  50 yıllık çınara lekedir bu  3-5 beceriksizin sürdüğü bir leke  biran önce kime gidecekse gitsin su transfer  sonuclansın  midem kaldırmıyo artık 

Neden yanliş olsun? buna dönmek denmez çıkarına göre hareket etmek denir.

merak ediyorum, eskişehir'de olma sebebi sadece sözleşmeli olmasından kaynaklı adamdan vefa, dürüstlük ve eses askı bekliyorsunuz ama,

eskişehirli olup, eskişehirsporu tuttukları icin bu kulubun basına gelebilmiş adamları çıkarlarına göre hareket etme hakkı veriyorsunuz.

ben vicdanımı dinliyorum, erkan haklı. trabzona gitmek istemediğini söyledi, bu yönetim delikanlıysa artık bu olayı diretmez, erkan ya fenere yollanır yada yönetim ikna eder erkan döner. kimse calısmak istemediği yerde zorla calısmaz.
Yukarı
jeff lebowski Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2015 saat 13:23
Alıntı yapılan altayeses

Ben yönetimi bu konuda kınıyorum. Arada milyon dolarlık farklar yok. 150 bin dolar için değer mi?

sayfalarca hesabı yapıldı fark 950
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 596597598599600 602>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır