eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2007-2008 Sezonu Transfer Gelişmeleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6566676869 155>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
lucky strike Liste gör
Yazar

Murat T.
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2007 saat 15:13

Oy oy oy ne yapmış öyle İstikbal Gazetesi ya :)

ahahaha

Sorsan tesisin yolunu bilmezler Cenk'i zorlayan kaleci yok yazarlar,gören de antremanlardan çıkmıyorlar sanacak.

Yalnız bir de içlerinden seçim yapanlar bile var o da güzel.

Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2007 saat 15:15
Alıntı yapılan sazaklı

Öyle birşey dediğimi hatırlamıyorum.Fakat kesin olan birşey var ki,teklifin ilk bizden gitmediği de aşikar.İlk açıklamayı yapan Nihat Özdemir'in kendisidir.Hemde yönetimimiz tarafından herhangi bir talepte bulunulmadan.Bu gelişmeler doğrultusunda yani bu açıklamanın ardından teklifte bulunulmuştur.Eğer ki;ilk teklif bizden gitmiş olsaydı futbolcu isimleri belirtilirdi.Dikkat edilirse isimler bile Fenerbahçe yönetimi hatta Zico tarafından belirleniyor.

Başkan pazar günü maçtan sonra transfer görüşmeleri için İstanbul'a gitti diyeyim özet olarak. Önceden de yapılan görüşmeler var hatta 10 gün önce Kocaeli televizyonlarının birinde Mustafa Çulcu Fenerbahçe'den bir futbolcu ile anlaştığımızı duyurmuş bile. "Onu Eskişehirspor aldı haberiniz olsun" demiş.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2007 saat 15:27
Müjdat Bey sizde aslında ne bilgiler var transfer gelişmeleri ile ilgili. Paylaşın diyeceğim ama demiyorum.    SABIR...
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2007 saat 15:38
vallahi bana kalırsa febeden gelmiş,ordan gelmiş,burdan gelmiş siyasi güçle alınmış hatırla alınmış farketmez..bu saatten sonra şampiyonluk şansı riske edilmez..

bizim düşünüp dile getirdiğimiz eksik yerleri yönetimde,diyadin de eminim çok iyi biliyorlar ve en az bizim kadar bunları giderme yolunu düşünüyorlar..

bence geçen yılki ali bayraktar,ayhan yanlışlığına düşmeyeceklerdir..elbetteki laf olsun diye adam alalım demiyorum..

fakat gayriresmi olsada , duyumda olsada isimleri geçen futbolcular gerçekten bize faydalı olacak isimler..

hal böyleyken dahada burun kıvırmak gibi ne bir hakkımız var nede bir lüksümüz..yok ne diye febe bize bedelsiz adam veriyomuş?parayla verse bu kadar paraya yazık değilmi diycez..

sonuçta yüzbinlerle ifade edilen bir aileyiz, herkesi memnun etmek gibi bir şans ta olmadığına göre yapılacak her transfere saygı duymaktan başka bişey yapamıycaz 

HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
blackman_26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2007 saat 15:38
kendi adıma hiçbir transferi merakla beklemiyorum.Sadece gelecek kişiler hangi takıma ve nasıl bir camia ya geldiklerini bilsiniler ve ona göre oynasınlar yeter.İsterse 3.ligden isterse süper ligden olsun hiç mi hiç farketmez.O formanın hakkını versin yeter.Bazıları değerini hiç bilmiyorlar malesef....
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
halilsezer Liste gör
Deneyimli Yazar

Halil SezeR
Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2007 saat 15:40
Alıntı yapılan banner

Önceden altyapıda yetişme zorunluluğu vardı, sonradan o hükmü kaldırdılar, maçın oynanacağı tarih itibari ile en az 2 yıldır kulübün sözleşmeli futbolcusu olma şartı getirdiler.

TFF Süperlig Müsabakaları Statüsü Madde 9, 3. bend

" 3. Turkcell Süper Lig Kulüplerinin katılacakları resmi müsabakalarda, müsabakanın oynanacağı tarihte kulübe tescil edildiği tarih üzerinden en az iki yıl süre geçmiş, 01.01.1985 ve daha sonra doğmuş bir TC vatandaşı profesyonel futbolcuyu 18 kişilik müsabaka isim listesinde bulundurmaları zorunludur. "

Müjdat Bey peki bizim M.Akif dısında bu durumda olan yani ilk 18'e girebilecek futbolcumuz var mı??? Smile  (Yeni kaleci gelirse ve Cenk gönderilmezse Sinan olmayacak 18 kisilik kadroda,Berkay da zaten giremiyor belki kiralık yollayacaklar.) Sorun aslında bu da degil. Bi futbolcu koyarsınız 18 kisilik kadroya o kadar problem olmaz ama goruyorsunuz ki her yerde karsımıza genc futbolcu ve altyapı sorunu cıkıyor. Elimizdekilerinde kıymetini bilelim öyle değil mi? (M. Akif için geçerli değil bu sölediğim Tongue)
Siz ağır takılan hafif insanlarsınız...
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2007 saat 15:59
Alıntı yapılan halilsezer

Müjdat Bey peki bizim M.Akif dısında bu durumda olan yani ilk 18'e girebilecek futbolcumuz var mı??? Smile (Yeni kaleci gelirse ve Cenk gönderilmezse Sinan olmayacak 18 kisilik kadroda,Berkay da zaten giremiyor belki kiralık yollayacaklar.)

Cenk'i bu maliyeti ile tutmayacakları için boşuna düşünürüz Halil Bey bunlarıSmile Ayrıca seneye muhtemelen o yıl 1986 olur, sonraki senelerde her yıl 1 sene eklenir. Belki de TFF kaldırır bu kuralı. Tek birşey var altyapıya önem vermek zorundayız. TFF'nin de yaptırmak istediği bu zaten ama Türkiye'de çoğu işte olduğu gibi bunu da yaptırım olsun diye değil laf olsun diye koymuşlar.
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2007 saat 16:13
Ben takıma bir psikolog transferi yapılması gerektiğini düşünüyorum. Gözlemlediğim kadarı ile takımda psikolojik sorunlar var. Stres had safhada, panik had safhada. Saha içinde gereksiz agresiflikler oluyor, bu agresiflikler de hem oyuncularımızın performansının düşmesine neden oluyor hem de rakibi hırslandırıyor. Çift yönden zarar ediyoruz. Eskişehir bilim kenti. Elimizin altında iki tane üniversite en önemlisi Spor Akademisi var. Burada illaki Sporcu Psikolojisi üzerine yoğunlaşmış uzmanlar vardır. Bunlardan biri ile anlaşılıp kulübün personeli yapılabilir. Maliyeti de çok fazla olmaz. Ama getirisi çok fazla olur.

Ben her zaman şunu savunurum, futbol fazlası ile psikolojik bir oyundur. Kabiliyet, çalışma, kondüsyon bir yere kadar. Psikoloji zayıfsa başarının gelmesi imkansızdır. Psikoloji hepsinden üstündür. Bolu maçı bariz örnek. Psikolojik olarak kaybettik biz o maçı. İlk 20 dakika biz bunları rahat yeneriz dedik, takım psikolojik olarak rahatladı, rehavete girdi, sonra bazı olaylardan dolayı rakip hırslandı, bizim takım rehavet içinde olduğu için sonradan toparlayamadı, rakibe karşılık veremedi. Takım toparlayamayınca bu sefer panik ve stres başladı, eller ayaklar birbirine dolandı. Oysa 90 dakika aynı ciddiyetle oynayabilseydik çok rahat maçı alır gelirdik. O psikolojik değişimlerle mümkün değildi tabi 90 dakika aynı futbolu oynamak. Neticesinde de mağlup olduk döndük. Son dakikalarda yediğimiz gollerle yenilmemiz ya da berabere kalmamız da psikolojik bana göre. Ummadığımız futbolcularımız ummadığımız hatalar yapıyor panikten. Rahat olsalar asla o hataları yapmazlar.

Bu iş üzerinde yönetimin ciddi ciddi düşünüp uzmanlık gerektiren bir iş olduğu için profesyonellerden yardım alması kulübe çok şey kazandırır.
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2007 saat 16:32
Takımımıza kesinlikle ama kesinlikle ceza sahasına hakim yan toplarda hata yapmayacak bir kaleci alınması lazım
Bu kaleci Metin Aktaş olmamalıdır eğer yönetim öyle bir hata yapacaksa Cenki göndermesin , cenk le , aktaş'ın birbirinden farkı yok.

Alabiliyorlarsa Oğuz bizin derdimize çare olur.

Şu bir gerçek Kaleci mutlaka gerekiyor ama cenkin kalması hem Cenk'e hem Taraftara Eziyettir.
Sinan K.Erciyeste tek hata ile oynadı 90 Dakikada bir hatayı hatta fazlasını Milli kaleciler bile yapıyor. 3. kaleci olarak sakın düşünmesin yönetim yazık eder.
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2007 saat 16:40
Biz Sinan'ı kaleye geçmesi için beklerken yönetim eğer Sinan'ı 3. kaleci olarak düşünüyorsa gerçekten yazık olur... 
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6566676869 155>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır