eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2007-2008 Sezonu Transfer Gelişmeleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 155>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es-be-eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2007 saat 14:36
Alıntı yapılan es-be-eses

Alıntı yapılan Newyork152

Bence Ulaş Meyan ağır bir kayıp değil.  Ülkemizde Ulaş tipinde çok futbolcu bulabiliriz. Yani aldığımız Ulaş Ortakaya giden Ulaş'tan kat kat verimli bir futbolcu. Metin Diyadin yaptığı transferlerde çok yönlü oyuncuları almaya önem gösterdi. Yani takımımızda Erkan ferin gibi hem defansın sağında solunda ve stoper olarak oynayabilen çok yönlü bir oyuncumuz var. Serkan Özdemir çok yönlü bir oyuncu. Ortasahanın sağında solundada oynayabiliyor. Vs.

Yani taraftarın Ulaş Meyan üzerinde bu kadar takılmaması gerekir. Futbolda duygusallık yoktur. Futbolda dünde yoktur bugun vardır.
Bu konuda haklısınız. Ancak şöyle bir durum var ki, Ulaş gibi hazır ve taraftarın sevdiği bir futbolcuyu gönderip yerine ondan daha iyi olup olmadığı tartışmalı olan Tufan'ı getirdiğinizde bu bir tutarsızlık oluyor. Mesela çok yönlülükse Ulaş geçen sezon 5 gol attı. Tufan kaç gol attı bilemiyorum ama Altay maçında gördüğümüz kadarıyla o da en az Ulaş kadar ağır. Üstelik Ulaş ve Bülent Bal göndermekle, uyumlu defans kurgusunu da bozmuş oluyorsunuz. Eleştirilerimiz bu noktalara. Yoksa kimse Ulaş'ın kara kaşına kara gözüne vurgun değil.

Dikkat ederseniz o kalmalıydı, bu gitmeliydi gibi bir ifade kullanmamışım. Sadece planlanan oyun kurgusu ile transfer politikası arasındaki tutarsızlığı göstermek istedim. Elbetteki tüm tercihler teknik direktöründür ve ileride de sorumlusu odur. Ben de sizin gibi sabırlı olunması gerektiğini düşünenlerdenim. Daha bu köprünün altından çok sular akar. Ama gördüğüm odur ki, Sezgin de Tufan da ağır futbolcular. Bu kadroda mutlaka Zafer'in yer bulabileceğini düşünüyorum. Bir kadroda bu kadar çok değişiklik yapmak her zaman riskler taşır. Bakın bugün Serkan Rençber'i Mahmut'u tartışıyor muyuz? Hayır, çünkü yerlerine gelen futbolcular onlardan daha iyi. Ama defans konusunda hala şüphelerim var. Mümkün olduğunca çok futbolcu elde tutularak takımın uyum sorunundaki problemler asgari seviyeye indirilebilirdi. Bundan sonra yapılacak bir şey yok. Tek yapmamız gereken takımımıza destek olmak....
Gerçekçi ol, imkansızı iste!
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2007 saat 00:16
Tamer'e katılıyorum sol beke adam alınabilir.Bunu da ucuza mal edebiliriz mesela GS nin kiralamayı düşündüğü Anıl ya da BJK nin kiralamayı düşündüğü Mehmet Sedef gibi genç biri kiralanarak bu bölgede sağlama alınır.Tabi bu bir fikir kim bilir belkide sol bekte hiç sıkıntı yaşamayabiliriz.Bu sene kadro kaliteli ve geniş oldu bu malzemeden iyi bir yemek lazım aşcımız Metin hoca kendisinden nefis bir yemek istiyoruz.
Yukarı
mysterious80 Liste gör
Yeni Yazar

ali bayram
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2007 saat 15:59
ya arkadaşlar şuan için bence her hengi bir mevki için yorum yapmak yanlış olur...hocamız kadar bizlerde bu takımın vede futbolcuların birbirine uyum sağlayacaklarını düşünüyoruz...ulaş ın gönderilmesi ve zafer inde gönderilmek istemesi ve bunların üstüne defans tada sorunlar olması bizleri ister istemez tedirgin etti.çünkü hiç birimiz bu ikilinin bozulması taraftarı değildik sanki haklı konumunda olduğumuz için biraz tepkimizi dışa vurmaya başladık...ama herşey unutulmuş gibi ULAŞ kardeşimizde profesyonel bir futbolcuya yakışır şekilde yeni takımıyla eski takımına gönlünün eses ine karşı mücadele vermiştir.bu onun için ne kadar zor olsada şartlar bazen insanları böyle durumlara da zorlayabiliyor...ULAŞ için yeni sezonunda başarılar dilerim bir gün tekrar dönmesi dileğiyle...eses ime gelince şuan için tek yapmamız gereken sabırlı olup beklemek zaman herşeyin ilacı diye boşuna söylememişler her şey düzelicek buna inanıyorum...
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2007 saat 22:00
Takıma iyi bir kaleci , ceza sahasını komple kullanan ve gerektiğinde maçı çeviren bir kaleci gerekiyor.

Sinan iyi bir kaleci olacak ama Şampiyonluğa oynanan bir yılda kaybetmemek gerekiyor.

Geçen yıl Malatya çok gol atmasına rağmen Şampiyonluğu kendi eliyle nasıl bırakmıştı işte aynı kader sanki bizi de bekliyor gibi.
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2007 saat 23:33
Transferler kadar önemi bir diğer konu da, futbolcu alacaklarının tam ve zamanında ödenmesidir. Bu nedenle bu hassas dengeye umarım tüm sezon boyunca uyum gösterebiliriz.

Ayağımızı yorganımıza göre uzatamazsak eğer, korkarım bir gün gelirki, yorganımızı da alır götürürler.
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
eskar Liste gör
Yazar

CENGİZ KAR
Yer: Turks and Caicos Islands
Direct Link To This Post Tarih: 03/Ağu/2007 saat 23:53
bence kalede sorun yok sınan oynadıkca tecrube kazanacak fakat esas onemlı olan onun onunde duran defans blogunun saglam olması gerekıyor kı kalecı o defans kurgusunun arkasında kendıne guvenı gelsın kalecı gol yedıkce demoralıze olur. sınanı ılk vestel - es es fortıs kupasında manısada ızlemıstım gayet ıyıydı.
SeNsİz MERSİN bile sÜrGüN ES ES'im

www.marmariseses.com
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2007 saat 00:08
Bize acilen sağ açık lazım, takımdaki en belirgin eksik orası. Sol beke de bir yedek alınırsa iyi olur.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2007 saat 00:26
Alıntı yapılan banner

Bize acilen sağ açık lazım, takımdaki en belirgin eksik orası. Sol beke de bir yedek alınırsa iyi olur.

Müjdat Bey İshak ve Erkan sağ açık ta oynamıyor mu?
Yukarı
montoya Liste gör
Usta Yazar

Kamil
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2007 saat 00:36
bencede sağ bek ve açık için alternatifimiz çok gibi

erkan ferin, engin öztonga , koray ve ishak var  büyük ihtimallede koray sağ bek enginde önünde oynacak yeterli bence.
SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK!!!
Yukarı
bilal Liste gör
Deneyimli Yazar

bilal
Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2007 saat 00:40
engin i izledim çok iyi gerçekten önümzdeki sezon çok iyi işler yapıcak..
AŞIK ETTİ SEVDAN BENİ...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 155>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,266 saniyede hazırlanmıştır