eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2007-2008 Sezonu Transfer Gelişmeleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 155>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eskisehir 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hızır HACIOĞLU
Yer: United States
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2007 saat 16:53
Benim basından takip ettiğim kadarıyla bize bir solbek lazım çünkü Ersin alternatifsiz ve yerine Mustafa Sevgi oynuyor.Mustafa Sevgi bu yerin adamı değil.
Kimsenin yalakası değil, şehrimizin sevdalısıyız.
Yukarı
serkan_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Serkan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2007 saat 22:59
Süleyman ile birlikte Ulaş'ında uzun boylu olması ve başarılı bir performansı bulunması bu transferin önemini biraz daha artırdı.
Titiz çalışmalar sonrasında şu ana kadar kadrosuna 10 yeni futbolcu katan Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, Eskişehirspor'da 34 maçın 30'unda forma giyen ve stoper oynamasına rağmen 5 gol atabilen Ulaş'ı da renklerine katarak gücüne güç kattı.

HATALI
YAZIYORSAM
LÜTFEN ÖZEL
MESAJ ATIN

Özel Mesaj Atmak İçin
Yukarı
Newyork152 Liste gör
Yazar

Tamer Yetim
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2007 saat 23:09

Bence Ulaş Meyan ağır bir kayıp değil.  Ülkemizde Ulaş tipinde çok futbolcu bulabiliriz. Yani aldığımız Ulaş Ortakaya giden Ulaş'tan kat kat verimli bir futbolcu. Metin Diyadin yaptığı transferlerde çok yönlü oyuncuları almaya önem gösterdi. Yani takımımızda Erkan ferin gibi hem defansın sağında solunda ve stoper olarak oynayabilen çok yönlü bir oyuncumuz var. Serkan Özdemir çok yönlü bir oyuncu. Ortasahanın sağında solundada oynayabiliyor. Vs.

Yani taraftarın Ulaş Meyan üzerinde bu kadar takılmaması gerekir. Futbolda duygusallık yoktur. Futbolda dünde yoktur bugun vardır.
Efsaneler Elbet Bir Gün Geri Döner...
Yukarı
es-be-eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2007 saat 23:22
Alıntı yapılan Newyork152

Bence Ulaş Meyan ağır bir kayıp değil.  Ülkemizde Ulaş tipinde çok futbolcu bulabiliriz. Yani aldığımız Ulaş Ortakaya giden Ulaş'tan kat kat verimli bir futbolcu. Metin Diyadin yaptığı transferlerde çok yönlü oyuncuları almaya önem gösterdi. Yani takımımızda Erkan ferin gibi hem defansın sağında solunda ve stoper olarak oynayabilen çok yönlü bir oyuncumuz var. Serkan Özdemir çok yönlü bir oyuncu. Ortasahanın sağında solundada oynayabiliyor. Vs.

Yani taraftarın Ulaş Meyan üzerinde bu kadar takılmaması gerekir. Futbolda duygusallık yoktur. Futbolda dünde yoktur bugun vardır.
Bu konuda haklısınız. Ancak şöyle bir durum var ki, Ulaş gibi hazır ve taraftarın sevdiği bir futbolcuyu gönderip yerine ondan daha iyi olup olmadığı tartışmalı olan Tufan'ı getirdiğinizde bu bir tutarsızlık oluyor. Mesela çok yönlülükse Ulaş geçen sezon 5 gol attı. Tufan kaç gol attı bilemiyorum ama Altay maçında gördüğümüz kadarıyla o da en az Ulaş kadar ağır. Üstelik Ulaş ve Bülent Bal göndermekle, uyumlu defans kurgusunu da bozmuş oluyorsunuz. Eleştirilerimiz bu noktalara. Yoksa kimse Ulaş'ın kara kaşına kara gözüne vurgun değil.
Gerçekçi ol, imkansızı iste!
Yukarı
es_crunch_es Liste gör
Yazar

Serdar
Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2007 saat 23:45

doru dürüst adamları gönderdiler defans bloğu çöktü aldıkları adamlarda birbirine kaynaşana kadar averaj -20 olcak heralde

ESKİŞEHİRLİ OLMAK AYRICALIKTIR...
Yukarı
Newyork152 Liste gör
Yazar

Tamer Yetim
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2007 saat 01:31
Sayın es-be-eses

Tufan alınmayıp Ulaş takımda kalmalıydı diyorsunuzda. Ulaş yerden çok iyi oynayan çok iyi kademeye giren bir oyuncu değildi hiçbirzaman. Ulaş hava toplarında ve birebir adam markajında çok etkiliydi.

Yani teknik direktöre işte o niye alındıda bu niye alınmadı diyemezsiniz. Çünkü her teknik adam sistemine uygun oyuncuyla çalışmak ister. Ulaş kötü bir futbolcuymudu hayır kesinlikle değil fakat defansta yer bulması imkansızdı. Metin hocanın oynatacağı futbolu ve sistemi tahmin ettiği için öyle düşünüyorum. İlk onbire giremeyeceği için gönderildiğini düşünüyorum. Kaptan Zafer'in bile forması tehlikedeyse daha ne denilebilirki.

Yani hazırlık maçlarına bakıp kimse konuşmasın. Defansımız iyiydi. Kat kat güçlendi. Bence gerçek değerlendirmeyi ligde takımı izledikten sonra yapalım. Hazırlık maçlarına göre yorum yapmak hiçbirzaman doğru değildir.  Avaraj - 20 olacak vs hazırlık maçlarına bakarak böyle yorum yapılmaz. Yapılsa bile bence doğru olmaz.
Efsaneler Elbet Bir Gün Geri Döner...
Yukarı
bulutsuzluk Liste gör
Yazar

Talha
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2007 saat 10:42
Alıntı yapılan kırmızışimşek

Alıntı yapılan kırmızışimşekler

ya arkadaşlar ben takip edemedim, biraz uazk kaldım. serkan reçber niye gönderildi veya niye takımdan ayrıldı?

Kardeşim 2 günden beri yazıp çizip duruyoruz farklı nickler alın türetmeyin diye ama anlatamamaşız...Almışsın bide kim olduğun belli değil,kimden neyi saklarsınız hiç anlamam,demirden korkuyosanız trene binmeyeceksiniz.Angry

Big%20smileBig%20smile  Murat abi seni böyle gördükçe aldığım nicki daha çok seviyorumBig%20smile Bu gidişle bana kıllığına bulutsuzluk türevi nickler alıp foruma mesaj yağdırmaya başlayacaksın gibi geliyor ama, bakalım...

Sayın kırmızışimşekler! Bence siz uzak kalmaya, takip edememeye devam edin. Murat abinin ruh sağlığı için :) 
Yukarı
eskiayder Liste gör
Yazar

Selcuk
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2007 saat 11:03
Es-Es’de Cem Baki pazarlığı 
02.08.2007 
Eskişehirspor transferde Cem Baki’ye yöneldi. Diyadin’in alınmasını istediği futbolcu ile yönetim görüşmelerini sürdürüyor.
Bu sezon şampiyonluk için kadroyu tamamen yenileyen ve teknik direktör Metin Diyadin’in transfer edilmesini istediği futbolcuların tamamını alan Eskişehirspor yönetimi şimdi de Rizespor’un tecrübeli oyuncusu Cem Baki ile temaslarını sürdürüyor.
Eskişehirspor teknik direktörü Metin Diyadin’in yönetimden alınmasını istediği futbolcu ile görüşmeler tüm hızıyla sürüyor.
Bugün kampa katılacak olan Eskişehirspor transfer komitesi başkanı Rıdvan Çakırgöz’ün Cem Baki konusunda Eskişehirspor teknik direktörü Metin Diyadin ile bir kez daha görüşeceği ve sonrada transferi gerçekleştireceği öğrenildi.
Cem Baki’nin ise güçlü bir kadro kuran Eskişehirspor’a gelmeye sıcak baktığı öğrenildi.  

Kaynak: İstikbal 02_08_07
Bademlikten Aşağı...

ankaraESES/Selçuk
Yukarı
eserdies Liste gör
Yeni Yazar

erdem
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2007 saat 13:42
bence cem baki alınmasın çünkü seneye süper lige çıktığımızda paraya ihtiyacımız olacak bakarsınız şevşenkoya para harcamak isteriz
Teksin bu alemde teksin sen değişilmezsin
Yukarı
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2007 saat 14:05
Teknik kadro gerekli görüyorsa, takıma faydalı olacaksa Cem Baki alınsın, ancak ben yaşlı futbolcularımızın oldıukça arttığı görüşündeyim. Genelde de tek yıllık sözleşmeler yapıldığı düşünülürse seneye transfer dönemi yine oldukça hareketli geçmeye gebe...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 155>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır