eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2007-2008 Sezonu Transfer Gelişmeleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 151152153154155>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2007 saat 11:08
Her sabah merakla ilk önce buraya bakiyorum, yeni bir gelisme varmi diye. Maalesef samata ve lak lak'tan baska birsey yok. Sayfalar o kadar lüzumsuz yazilarla sisirilmis ki, sayfa aralarinda önemli bir yazi aramaktan vaktimiz kayboluyor.  Cani sikilan arkadaslar asagidaki EGLENCER bölümüne yazabilirsiniz. Bence burasi cok kisinin merakla takip ettigi bir sayfa, sadece dogruluk payi yüksek olan haberlerle dolduralim.
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2007 saat 11:24
Şu günlerde sadece görüşülen futbolcular ve düşünülen futbolcuların yazılması gayet normal.Anlaştık kelimesi biraz şüpheyle bakılır.Nitekim geçtiğimiz sezonlarda anlaştık denilipte başka kulüplere gidilenleride gördük.Ancak en erken  pazatresi salı ve daha sonraki günleri beklemeliyiz.Yani imza atılma fotosunu görmeden inanmak biraz zor oluyo günümüzde...Biraz sabır....yönetim şampiyonluğa inanmış iyi topçu alacağız diyo bizde inanıyoruz bekleyip göreceğiz...
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2007 saat 11:46

Bu aşamadan sonra kalemize yakışan tek isim G:Birliği kalecisi Gökhan'dır...Hem tecrübe açısından hemde kalite açısından bana güven verir...
Ayrıca burada ismi telaffuz edilen ve tartışılan hiç bir futbolcunun da transferi gerçekleşmemiştir...
Buna ister şans deyin,isterseniz futbolcuların bu siteyi takip edip,ürkmesi deyin...Daha bir insan gelmeden bu kadar eleştirilebilecek o kadar çok şey buluyorsak sonrasını kimse telaffuz edemez..
Bu da inşallah bizim kulağımıza bir dip not olarak ulaşmıştır...
Israrla söylüyoruz burada isim telaffuz etmeyin ve futbolcuları yıkıcı eleştirmeyin diye ama bir türlü anlatamadık bir çoklarına...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
prenspamukses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: United States
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2007 saat 11:54
yuh,yazık,gunah fılan demene gerek yok bu benım fıkrım,senınkı de senın:) yıne ısım tartısıcagız ama benım ıcın bır kalecının penaltı kurtarması hıcbırsey ıfade etmez maalesef.. fakat sımdı dıyeceksınkı son playoff,larda kurtardıklar ne olacak??bende sezonu hatırlatıp kalemıze gelen hemen hemen her yan topun gol olmasını,sezonda yedıgı hatalı gollerı hatırlatıp sana kontra bır soru sorabılırım mesela belkıde playoff lara dusup dırek cıkamamızın sebebı hakan olabılrmı??? derım ama transfer baslıgında hakan,ı tartısıp ınsanları sınırlendırmek ıstemıyorum..ayrıca bu tarz kalecıler (2.lıg,1.lıg kalecılerı) maalesef turkıye de ıyı kalecı sınıfına gırebılmıs degıller..orta sınıf,vasat denılebılır (profesyonellıklerıne,emeklerıne lafım olamaz) turkıye de mıllı takım bazında da kalecı sıkıntımız oldugunu varsayarsak 2.b 1.lıg ve superlıg yedek ve 3. kalecılerınden benım krıterlerıme gore ıyı kalecı bulmak zor..dıkkat edersen takımların 2. ve 3.kalecılerı (superlıg,ten bahsedıyorum) ya cok genc ve gelecek vaat eden yada daha evvel bırkac superlıg takımının 1. kalecısı olmus sonra dususe gecmıs kalecılerdır..yanı sakarya da 2 sene yedek bekleyen veyahut da a.sebatın  53 gol yıyerek (ortalama 1.56 mac bası) kumeye veda eden kalecılerı degıl..amacım bu ısımlerı de kotulemek degıl yanlıs anlasılmasın ama benım ıyı kalecı den anladıgım bunlar degıl hatta sımdı adı bızım transfer gundemımıze gıren kalecılerın de hıcbırı degıl..sımdı kısa bır arastırma yapıp sampıyonluk yarısındakı rakıplerın kalelerın de ne olup bıtııgıne bakarsak:sakarya 1980 dogumlu bora ve 1982 dogumlu rodrıguez antalya:1983 dogumlu fevzı elmas (gs den gelen) ve bochum dan alınan 1985 dogumlu polat keser kartalspor soner 1982 dogumlu kocaelı nın kalesın de ıse 30 yasındakı kılıcarslan var..sımdı bunları saymam bır  anlam ıfade etmez aslında cunku kalecı de yas onemlı degıl tecrube onemlıdır bır kalecı 39,40 yasına kadar oynar..bunları yazma sebebım turkıye de kalecı yetısmemesınden ve takımların genelde kalelerıne yıpranmamıs,basarıya ac,sınıf atlama hevesınde kalecıler bulmasına yada tecrubelı,profesyonel (cok onemlı),dısıplınlı ve guvenlı kalecılere yonelmelırdır..bızım 3,4 senedır kalemızde boyle bır ısım yoktu (zafer nıspeten harıc) yonetımın zafer,ı nıcın yolladıgını bılemem belkı kendısı gıtmek ıstemıstır ama ufak meblaglar ıcın kaybedıldıyse yazık..cunku mıllı takım havasını solumus,cok buyuk bır tecrube olan dunya kupasında bulunmus (orada 3. kalecı olsanız bıle cok onemlı) bır kalecı ye 1 sene daha sans verıp sehıre ve takıma alıstırsaydık yıne sıkıntı cekmezdık..ama yıne soyluyorum benım kalecı gorusum bızım lıstedekı hıcbır kalecıyı begenmez..maalesef ankara takımlarından adı gecen kalecıler de eskısehırsporumuzun kalesınde oynayabılecek kalecıler degıl (sadece performans da degı sebep) ama mesela gs yabancı transfer yapar ıse orada huzursuz olacak senelerdır yedek bekleyen ama fızıgı ıle almanya altyapısı ıle benım ıcın muthıs bır kalecı olan aykut ercetın bır sekılde ıkna edılıp getırılebılırse (fevzı yı antalyaspor nasıl aldı?) muthıs olur..seneye superlıg de olacagımızı da varsayıyorum ve kaleye mutlaka cok ıyı bır ısım alınmasını temennı edıyorum..
Yukarı
ömereses Liste gör
Yazar

ömer TAYKESEN
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2007 saat 11:56
Alıntı yapılan Adnan26

Her sabah merakla ilk önce buraya bakiyorum, yeni bir gelisme varmi diye. Maalesef samata ve lak lak'tan baska birsey yok. Sayfalar o kadar lüzumsuz yazilarla sisirilmis ki, sayfa aralarinda önemli bir yazi aramaktan vaktimiz kayboluyor.  Cani sikilan arkadaslar asagidaki EGLENCER bölümüne yazabilirsiniz. Bence burasi cok kisinin merakla takip ettigi bir sayfa, sadece dogruluk payi yüksek olan haberlerle dolduralim.

katılıyorum, ben de aynı heyecan ve iştiyakla açıyorum sayfayı günde defalarca , ama ferhattan başka okuyacak yazı göremiyorum.. artık ferhat isminden gına geldi ... bi adam bu kadar mı çok konuşulur yaaa. dayanamadım ben bile yazı yazdım en sonunda :)
SİYAH KIRMIZI
Yukarı
Neden Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Serkan
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2007 saat 13:54
Hayırlı Olsun Gökhan Transferi İyi Bir Kaleci Eminim Faydalı Olacaktır
Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2007 saat 13:59
 Yönetim imkanları ölçüsünde uygun transferleri yapacaktır. ES ES de başarı transferden çok takımın kazanma arzusuna , camiadaki kenetlenmeye ve taraftarın desteğine bağlıdır.Önemli isimlerin transferini isteyen taraftar maçlarda ettiği küfürlerle takımın ceza almasına neden oluyorsa samimiyetlerinden şüphe duyarım. Bence yöneticiler yönetimde, futbolcular sahada,taraftar da tribünde görevini en iyi şekilde yapmalı.En iyi taraftar başarılara sevinen, başarısızlıklara üzülen ama herzaman takımına destek olan dır. 
since1965
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2007 saat 14:38
Alıntı yapılan since65

Yönetim imkanları ölçüsünde uygun transferleri yapacaktır. ES ES de başarı transferden çok takımın kazanma arzusuna , camiadaki kenetlenmeye ve taraftarın desteğine bağlıdır.Önemli isimlerin transferini isteyen taraftar maçlarda ettiği küfürlerle takımın ceza almasına neden oluyorsa samimiyetlerinden şüphe duyarım. Bence yöneticiler yönetimde, futbolcular sahada,taraftar da tribünde görevini en iyi şekilde yapmalı.En iyi taraftar başarılara sevinen, başarısızlıklara üzülen ama herzaman takımına destek olan dır. 
Clapinsan gönül ister ki küfür olmasın ama bazı küfrü mübah sayan kardeşlerimiz yüzünden herkes aynı duruma düşüyor buna acil bir çözüm bulmamız lağzımApprove
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2007 saat 14:54
Ankaraspor 2 oyuncuyu yolladı!
Turkcell Süper Lig'de ilk yarıyı alt sıralarda tamamlayan Ankaraspor, 2 futbolcusuyla yollarını ayırdı! Fırat Akkoyun ve kaleci Haluk Tanrıseven'in sözleşmeleri karşılıklı olarak feshedildi. Ajansspor.com

Kaleci Haluk da alternatif olarak düşünülebilir, ama tercih etmem
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
ads_1940 Liste gör
Yeni Yazar

Umut
Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2007 saat 16:13

SeLam ArkadaşLar ben Bir ADANA DEMİRSPOR Taraftarıyım forumunuzu uzun zamandır takip ediyorum ve cok kaLiteLi ve seviyeLi bir forumunuz var.....Eskişehirspor'a BaşarıLar....

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 151152153154155>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,266 saniyede hazırlanmıştır