eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2007-2008 Sezonu Transfer Gelişmeleri

Cevapla Cevapla Sayfa  123 155>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Newyork152 Liste gör
Yazar

Tamer Yetim
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Konu: 2007-2008 Sezonu Transfer Gelişmeleri
    Tarih: 30/Tem/2007 saat 18:57

Transfer Gelişmeleri, Gelen giden oyuncularla ilgili transfer yorumları..

Yukarı
Newyork152 Liste gör
Yazar

Tamer Yetim
Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2007 saat 20:36

Cem Baki gündemde

Transfer defterini kapatan Eskişehirspor yönetimi, Teknik direktör Metin Diyadin'in isteği üzerine tekrar transfer harekatına başladı. Teknik direktör Metin Diyadin, yönetimden Çaykur Rizespor'un tecrübeli orta saha oyuncusu Cem Baki'nin alınmasını istedi.
30.07.2007

Kaynak : Sakarya Gazetesi
Yukarı
es-es2641 Liste gör
Usta Yazar

Ersin Eroğlu
Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2007 saat 20:42
İns.alınır iyi bir oyuncu ; ama kadro şiştikçe şişiyor..2 sene sonra şampiyonlar liginde mücadele ettiğimizde kadroyu şişkin yaparız ins.
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2007 saat 20:47

Bu sezon hem ligde hem de kupada hedefi olan bir takımız. O yüzden kadronun geniş tutulması daha iyi olacaktır.  Cem Baki'yi süper ligden tanıyoruz, kalitesi tartışılmaz. Eskişehirspor'a büyük katkı sağlar, inşallah transfer gerçekleşir.

Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Nepal
Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2007 saat 23:57
Cem Baki transferi hedefimizin süper lig olduğunun bir ispatı daha olacaktır..

Hakikaten kaliteli ve maça direk etki edebilecek kalitede bir oyuncudur..

Yaşı handikap olarak görülsede tecrübesiyle en azından bu sezon bize faydalı olacaktır..
Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...
Yukarı
mak Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2007 saat 00:56
Cem Baki, eğer alınırsa takımımıza çok şey katacağı muhakkak.. Eğerki hedef şampiyonluksa alınması lazımdır.
Yukarı
Newyork152 Liste gör
Yazar

Tamer Yetim
Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2007 saat 12:06
Orta sahada sıkıntımızın olduğunu düşünmüyorum. Bana göre Cem Baki alınmamalıdır. Engin Öztonga, İshak, Serkan Özdemir, Mehmet Akif, Doğa, Birol, Mustafa Sevgi, Sergen gibi değerli oyuncularımız var zaten. Gereksiz yere transfer yapmanın bir mantığı yok.

Ben en büyük sıkıntıyı Sol bekte yaşayacağımızı düşünüyorum. Ersin Güreler bana göre yeterli performansı gösteremeyecek. Dilerim beni yanıltır. Fakat uzunca süre takip ettiğim bir oyuncu. Vasatın üzerine çıkamıyan bir futbolcu. Turan bile ondan daha çok iyiydi. Sezgin'de Eyüpspor'da stoper oynamış bir futbolcuydu. Ondan nasıl sol bek oynar kararsızım. Dolayısıyla transfer yapılacaksa bana göre bu sol bek için yapılmalıdır. Eğer hedef direk şampiyonluksa.

Elbette Metin Diyadin hocamız dahada iyi bilir. Fakat gereksiz yerede transfer yapmanın anlamı yok.
Yukarı
es-be-eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2007 saat 13:06
Gerçekten de orta sahamızda bir çeşitliliğin olduğu doğru. Ancak gördüğümüz kadarıyla takımımız hala koordinasyon sorunu yaşıyor. Altay maçının ilk yarısında gördüğümüz orta saha ofansif anlamda gerçekten oldukça yaratıcıydı. Ben özellikle Mehmet Akif'i çok beğendim. Geçen seneye göre oldukça geliştirmiş kendisini. Özellikle fizik gücünü iki katını çıkartmış. Ancak orta sahamız ilk yarıda defansa dönmekte ve destek vermekte geç kaldı. İkinci yarıda ise zaten oyun kurmakta oldukça zorlandık. Bu yüzden Cem Baki toparlayıcı olarak düşünülmüş olabilir. Yine de orta sahamız oldukça kalabalık oluyor. Sanıyorum Metin Diyadin uzun lig maratonunu düşünerek bu transferi istiyor. Birol ve Mustafa Sevgi'nin Altay maçında yeterli performansı göstermemesi de bunda etkili olabilir tabii...
Gerçekçi ol, imkansızı iste!
Yukarı
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2007 saat 13:39
Kadronun bol alternatifli geniş olması bence iyi. Cem Baki' nin tecrübesi de tartışılmaz. Ancak beni düşündüren sezon öncesi gençleşme hedefinden uzak kalmamız. Hedef şampiyonluk olarak gösterilince genelde tecrübeli, yaşı ilerlemiş futbolculara yöneldik. Bu futbolcularla da 1 yıllık anlaşıldı hep. Süper lige çıkarsak en az bu yılki kadar transfer yapılacak. Transferde kısa vade dikkate alındı, yani bu sezon.
Yukarı
eses_kolik Liste gör
Yazar

güray
Yer: Bandırma
Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2007 saat 14:58
Öncelikle yeni forumumuz camiamıza hayırlı olsun. transferler konusunda ise şimdiye kadar alınan oyuncular bence yetrli. elbette ilk zamanlarda uyum sorunu biraz olacaktır. önemli olan bu bu süreyi en az kayıpla atlatmaktır. düşün bi defa takımımız geçen yılki takımımızdan(küçümsemiyorum kesinlikle) çok daha iyi durumda. ilk haftalarda iyide bir hava yakalarsak ilk iki kesinlikle süpriz olmaz. ama kesinlikle biz taraftarlarada sonuna kadar destek ve sabır görevi düşüyor.
EFSANE GERİ DÖNDÜ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 155>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır