eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Size çıksa ne yapardınız?

Cevapla Cevapla Sayfa  123 15>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ercan469 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan KARA
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ercan469 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Size çıksa ne yapardınız?
    Tarih: 22/Ara/2009 saat 14:27

Milli Piyango İdaresi yılbaşı özel çekilişinin ikramiyelerini artırdı. İkramiyelerin tam, yarım ya da çeyrek bilete çıkmasına bağlı olarak yeni yıla 13 kişi milyoner olarak girebilecek

Milli Piyango İdaresinin (MPİ) yılbaşı özel çekiliş biletleri 29 Kasım Pazar gününden itibaren satışa sunulacak. Yılbaşı çekilişinde tam bilet 30 liradan, yarım bilet 15 liradan, çeyrek bilet ise 7.5 liradan satılacak. 2007 ve 2008 yılbaşı özel çekilişlerinde büyük ikramiyeyi 25 milyon lira olarak belirleyen Talih Kuşu, bu yılbaşında ise büyük ikramiye olarak 30 milyon lira verecek.
İKRAMİYELER ARTIRILDI
Yılbaşı özel çekilişinin ikinci büyük ikramiyesi geçen yıl olduğu gibi 5 milyon lira olacak. Çekilişin 3. büyük ikramiyesi olan 1 milyon lirada ise ikramiye adedi zamlandı. 2008'de 1 adet olan 1 milyon liralık büyük ikramiye, bu yıl 5'e yükseltildi. Talih Kuşu, bu yılbaşında 5 adet 1'er milyon lira dağıtacak. 1 milyonluk ikramiyenin yanı sıra yarım milyon liralık ikramiye adedi de, 1'den 5'e çıkarıldı. Milli Piyangonun milyonluk ikramiyeleri artırmasıyla birlikte ikramiyelerin tam, yarım ya da çeyrek bilete çıkma durumuna göre en az 3 kişi, en fazla da 13 kişi yeni yıla milyoner olarak girebilecek.

Yılbaşında bilet size çıksa ESKİŞEHİRSPOR için ne yapardınız.Ben paranın bir kısmını  taraftar içinden bir başkan adayı için ayırırdım.Geri kalanı taraftar organizasyonları (kareografi,bando, vs deplasman) için.Küçük kardeşlerimiz için hani bir ara vardı.Her okula forma dağıtıyorlardı.O çalışmayı tamamlardım.

YAŞASIN MEMLEKETİNE İHANET ETMEYEN ANADOLU

Gel gör beni aşk neyledi.

Yukarı
cihaneskisehirspor Liste gör
Deneyimli Yazar

CİHAN
Yer: ESKİSEHİR
  Alıntı cihaneskisehirspor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 14:31
kuLübe başkan oLurdum
Yukarı
nightmare26 Liste gör
Usta Yazar

Turgut
Yer: Forza GENOA!!!!
  Alıntı nightmare26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 14:34
Alıntı yapılan cihaneskisehirspor

kuLübe başkan oLurdum
ClapClapClapClap
Pilavıda benden hey Allah...ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
nightmare26 Liste gör
Usta Yazar

Turgut
Yer: Forza GENOA!!!!
  Alıntı nightmare26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 14:35
kaliteli bir forvet alırdım birde ofansif orta saha halilin tabiriyle TAPUSUYLALOL
Pilavıda benden hey Allah...ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
nrcrew Liste gör
Deneyimli Yazar

gökhan
Yer: eses
  Alıntı nrcrew Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 14:37
süper bir stadyum yaptırtırdım eskişehirsporum'a
Yukarı
ESginHaLiL Liste gör
Deneyimli Yazar

Halil Esgin
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESginHaLiL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 14:37
30milyon büyük ikramiye verecek milli piyango diye seviniyoruz, havalara uçuyoruz. Ama milli piyangonun yıllaık hasılatı 6.1milyar tl olarak açıklanmış.
İyi gün dostu değiliz...
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 14:38
Kendini yönetici sanan Yönetim Kurulu'nu değiştirmek için girişimde bulunurdum. Gerisi zaten çorap söküğü gibi gelir..
Yukarı
Şafak Liste gör
Usta Yazar

Şafak
Yer: Eskişehir
  Alıntı Şafak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 14:51
bana anca amorti çıkar oda maç biletini bile kurtarmaz.
Yukarı
Emrecan | Liste gör
Deneyimli Yazar

ÇETİNTÜRK
Yer: Milano
  Alıntı Emrecan | Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 15:00
Parası neyse verir Halil Ünalı başkanlıktan indirirdim. . Stadın kale arkaları ve üstünün kapanmasını yaz tatilinde bitirtirdim
Hop Hop Hop Güm Güm Güm Kırmızı Şimşek Hey Hey Hey..!

Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 15:01
30 trilyon olursa direk başkan olurdum...Yok Çeyrekse haddimi bilir Yönetimde kalırdım...Big%20smile  (Bu arada kulübün Başkanlığına veya yönetimine adaylardan bir tanesiyim...Kararımı 2 Ocak 2010 tarihinde vereceğim...)LOL
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 15>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır