eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Antalya'nın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

A.K.Ş Taraftarları Bildirisi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 35>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_eses Liste gör
Usta Yazar

AYHAN
Yer: İZMİR
Online Durum: Offline
  Alıntı 26_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 03:00
[QUOTE=esessevgi]bol bol fotoğraf olur zaten yapılacak showları antalyalılar bile fotolarını çekerler merak etmeyin. çok iyi bir trübün olacağıın inanıyoruz. az kişiyle yüksek performans diyorum. buyrun yarın şahit olun. [/QUOTE]

Gelmek isterdim ama Iğdır-Antalya 1540*2=3080 km. Bu seferlik TV den şahit olayımWink
Karadeniz ESES
Yukarı
esessevgi Liste gör
Deneyimli Yazar

ugur
Yer: antalya
  Alıntı esessevgi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 03:10
şahit ol ve hayran kal sende ayhan abi   bende yatıp dinleneyim yarın büyük gün. duyacağınız davul sesleride bana ait olacak yarın .D KULAKLARINIZA ŞENLİK 
ANTALYADA UZAKLARDA YANIYORUZ ESES AŞKIYLA
Yukarı
26_eses Liste gör
Usta Yazar

AYHAN
Yer: İZMİR
  Alıntı 26_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 03:15
Alıntı yapılan esessevgi

şahit ol ve hayran kal sende ayhan abi   bende yatıp dinleneyim yarın büyük gün. duyacağınız davul sesleride bana ait olacak yarın .D KULAKLARINIZA ŞENLİK 

Antalyalılara karşı Tokmağına (Davulun) kuvvet Uğur kardeşim kulağım sende olacak :)
Karadeniz ESES
Yukarı
esessevgi Liste gör
Deneyimli Yazar

ugur
  Alıntı esessevgi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 09:58
saol teşekkürler ayhan abi. işlllh . bizimde aklımız sizlerde olacak.
Yukarı
esparta_ömer Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: Hatay
  Alıntı esparta_ömer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 10:42
antalyadaki ESESli kardeslerim ve abilerim mac saati gorusmek üzere...
HATAY'IN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ...AKDENİZ ESES (2020...) KARADENİZ ESES (2014-2019)...ESPARTA(2008-2012)
Yukarı
ant_eses Liste gör
Usta Yazar

uğur
  Alıntı ant_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 11:07
zaman bırlık beraberlık zamanı herkesı trıbune beklıyoruz...davullar konfetıler hazır...bugun bagırmayanı allah affetmez akş de affetmez var gucumuzle 90 dakıka tam destek...
iştima alıcam macta bak ona gore....ugur davula tokmak aldınız mı olum..
Yukarı
es es deniz 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

denizcan
Yer: Antalya
  Alıntı es es deniz 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 11:31
   saatler ilerliyor.nefesler tutuldu.herkes maç saatini beklio.heyecan dorukta.....
3es3ki2eski1es
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 13:45
ortalama kaç kişisiniz antalya eses olarak.maça gidecekler olarak sormuyorum merak ettim böyle bir çalışmanız varmı?akdeniz eses olarak bir çatı altında birleşebilseniz keşke
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
es es deniz 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

denizcan
Yer: Antalya
  Alıntı es es deniz 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2009 saat 14:12
Alıntı yapılan cevcet26

ortalama kaç kişisiniz antalya eses olarak.maça gidecekler olarak sormuyorum merak ettim böyle bir çalışmanız varmı?akdeniz eses olarak bir çatı altında birleşebilseniz keşke
,
     cevat abi,normalde sayımız 60 kişi civarında fakat...sürekli tam katılım gerçekleşmiyor malasef.bu maçta hafta içi olmasından dolayı sayımız 20 civarında olur sanırım...
   akdeniz eses cok zor olur abi.biz burda ayriyetten unieses akdeniz olarakta katılım saglıyoruz...unide katılınca sayımız 40 a dayanır taminim bugün.....
3es3ki2eski1es
Yukarı
esessevgi Liste gör
Deneyimli Yazar

ugur
  Alıntı esessevgi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2009 saat 22:43

arkadaşlar maça gelip destek veren herkeze sonsuz teşekkür ediyorum. çok başarılı bir trübün olmasada desteğimizi verdik. espartaya konyakş ye akş ye ve liderliğini yaptığım uniesesakdeniz üyelerine teşekkürler. yeni arkadaşlarla tanıştık omuz omuza olduk. ve nice organizasyonlarda görüşmek dileğiyle.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 35>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır