eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Antalya'nın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

A.K.Ş Taraftarları Bildirisi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 35>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
vip26 Liste gör
Yazar

mahmut
Online Durum: Offline
  Alıntı vip26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2011 saat 16:48
AKŞ olarak foruma geri dönme vaktinizin geldiğini düşünüyorum
ES-ES
Yukarı
nezih Liste gör
Usta Yazar

Nezih Balaban
Yer: Antalya
  Alıntı nezih Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2011 saat 12:24
Alıntı yapılan vip26

ileriyi gören ve durumu önceden sezen hemşehrilerimizi tebrik ediyorum bravo AKŞ

İnanıyorum ki bunu o zaman herkes gördü ve içine sindiremedi.Ama takımın o andaki gidişatı ESESi seven taraflarlarımızı susmaya yönlendirdi.Yoksa B.U.nun Sivas mazisi,daha sonra Sivassporu dağıttıktan sonra çok kısa bir Antep macerası,ardından da Buca'ya gidip Bucaspor'a bir çuval futbolcu aldırdıktan sonra daha ilk yarıda orayı da terkedip etik olmayan bir şekilde bize gelişini bizim gibi kimse hazmedemedi.Bir de B.U.nun gelişiyle beraber takımın kıpırdanması B.U.nun kişiliğini sorgulayan insanların B.U.nun futbol bilgisini alkışlamaya başlamasıyla olaylar hasıraltı oldu.
      Ben hala iddaa ediyorum ki bizler kendi şehrimizin değerlerine sahip çıkamadığımız sürece daha bunun gibi olayları yaşamaya mahkumuz.Bir de Kerem Atılmaz geri dönsün diyen hemşehrilerime aradan bunca zaman geçtikten sonra mı aklınıza geldi diye sormadan geçemiyeceğim.Umarım aydınlık ve güzel günler yakındadır.Saygılarımla.
MEKAN ANTALYA VATAN 26 (ANTALYANIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ)SENİ ÇOK ÖZLİYECEĞİZ EDİZ
-lido di jesolo-

Yukarı
volkanaks Liste gör
Yazar

volkan
Yer: antalya
  Alıntı volkanaks Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2011 saat 12:41
Clap
Yukarı
CAPON Liste gör
Yazar

can soyugenç
Yer: Turkey
  Alıntı CAPON Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2011 saat 15:10
ClapClap
KİMSE AŞIGIM DEMESİN BİZDEKİ AŞKI BİLMEDEN ( AKŞ-ÜNİESES AKDENİZ )
Yukarı
esessevgi Liste gör
Deneyimli Yazar

ugur
  Alıntı esessevgi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2011 saat 09:47
aylar önce bu bildiriyi yazdığımız günü hatırlıyorum... demekki hiç birimiz yanılmamışız.

uzun bir aradan sonra herkeze selamlar.  Nezih abi döktürmüşsün yine valla ağzına sağlık  helal olsun :))
Bi anda karabük maçında hamamda havuza atlarken düştüğün aklıma geldi :D bu da nerden aklıma geldiyse sabah sabah :))
ANTALYADA UZAKLARDA YANIYORUZ ESES AŞKIYLA
Yukarı
nezih Liste gör
Usta Yazar

Nezih Balaban
Yer: Antalya
  Alıntı nezih Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2011 saat 13:03
Alıntı yapılan esessevgi

aylar önce bu bildiriyi yazdığımız günü hatırlıyorum... demekki hiç birimiz yanılmamışız.

uzun bir aradan sonra herkeze selamlar.  Nezih abi döktürmüşsün yine valla ağzına sağlık  helal olsun :))
Bi anda karabük maçında hamamda havuza atlarken düştüğün aklıma geldi :D bu da nerden aklıma geldiyse sabah sabah :))

Olum hala ayakta uyuyorsun ya da alkolün tesiri hala geçmemiş.Maç Karabük maçı değil Buca maçıydı.Zorla bakalım biraz hafızayıSmileSmileSmile
MEKAN ANTALYA VATAN 26 (ANTALYANIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ)SENİ ÇOK ÖZLİYECEĞİZ EDİZ
-lido di jesolo-

Yukarı
esessevgi Liste gör
Deneyimli Yazar

ugur
  Alıntı esessevgi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2011 saat 16:15
Evet evet hatırladım hatta yolda Kolaylı'da Antalya'lılara yakalanmıştık :D
ANTALYADA UZAKLARDA YANIYORUZ ESES AŞKIYLA
Yukarı
vahap26 Liste gör
Deneyimli Yazar

vahap
Yer: Turkey
  Alıntı vahap26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2011 saat 17:45
Alıntı yapılan esessevgi

Evet evet hatırladım hatta yolda Kolaylı'da Antalya'lılara yakalanmıştık :D

dayak yemeden yolculuğa devam etmiştik...:)
hamamda da kafayı yarmadan yırtmıştın...:)
açıkcası şanslı bir haftasonundu...

aşk-ı şehir ile ağaçlara bile tırmanmıştın...Wink
AnTaLyA dan Akademisyen 乇ϟ~乇ϟ'li
Yukarı
EyupCelt Liste gör
Deneyimli Yazar

Eyup
Yer: ESKİŞEHİR ! ! !
  Alıntı EyupCelt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2011 saat 18:20
Alıntı yapılan Mehmet ESER

merakımdan soruyorum.AKŞ.ETB YE dahil değilmi
A.K.Ş tabii ki ETB'ye dahil ama her Grup,Tayfa vs. kendi görüşlerini ortaya koyan bir bildiri yayınlayabilir .. A.K.Ş'nin bu açıklaması tüm ESESLİLERİ temsil etmiyodu zaten ..
AK.Ş. ,Antalyanın Kırmızı Şimşekleri demektir .. Bu grup içindeki Renktaşlarımızın ortak görüşüdür bu ..İnşALLAH Demek istediğimi anlatabilmişimdir .. Saygılar
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2011 saat 19:25
40 ayrı boy, tek 1 öz gibi...WinkTongue
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 35>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır