eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Yerel ve Amatör takımlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor U-15 Akademi Takımı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 10>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eslim26 Liste gör
Yazar

şahin
Yer: istanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı eslim26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2010 saat 16:24
u 15 takımımız bugün kayseri erciyes i 3-0 yendi. golleri Fatih Nuri Aydın(10 numara ), Bekir(4 numara ), Fatih Ceylan(9 numara ) attı. takımı beğendim.  özellikle defansın ortasındaki oyuncular çok başarılıydılar. hiç risk almadılar. ortasaha oynayan Fatih Nuri Aydın hakikaten kendini belli ettiriyor. topu saklıyor, çalım atıyor, dikine oynuyor, şut atıyor. ama bir tek Fatih Nuri Aydın değil diğer oyuncular da iyi. tabi şu var bunları 3 4 sene sonra oynatacağımız bir pilot takımımız yok.
 en önemli nokta (bana göre) çocuklara fazla önem verilmiyor. tesislere eski tip servis aracıyla geldiler. kramponları ailelerin aldığını öğrendim. bir de çocuklara cep harçlığı verilmiyormuş. bazılarına önemsiz gelir ama o çocuklara aylık 100 er lira para verilse daha çok motive olurlar. ya da kanlıkavaktan tesislere as takım otobüsüyle getirilse (sadece maç günü) onlar için çok güzel olur.
Yukarı
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
Yer: Turkey
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2010 saat 17:00
Maçı izleyenler arasında yönetim veya teknik heyetten kimse var mıydı acaba?
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
eslim26 Liste gör
Yazar

şahin
  Alıntı eslim26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2010 saat 17:10
Alıntı yapılan matador

benim tanıdığım bir yönetici yoktu. birkaç tane as takım futbolcusu ilk yarıyı izlediler. ikinci yarı eski sahasına antremana gittiler. 
Yukarı
kaansrdr Liste gör
Usta Yazar

kaan
  Alıntı kaansrdr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2010 saat 17:27
Alıntı yapılan eslim26

Alıntı yapılan matador

benim tanıdığım bir yönetici yoktu. birkaç tane as takım futbolcusu ilk yarıyı izlediler. ikinci yarı eski sahasına antremana gittiler. 

A takımın antramınını izlemeyen,genç takımımı izleyecek
Yukarı
cenkeses Liste gör
Yazar

YUNUS
Yer: ESKİŞŞEHİR
  Alıntı cenkeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2010 saat 20:00
dün kanal 26 da halil ünalın u15 de bi genç arkadaşımız var 3 milyon euro verseler vermem diyorddu bu  çocugun ismi ney acaba ayrıca bjk peşine düşmüş buı çocugun diyorlar
Yukarı
ESfeverES Liste gör
Usta Yazar

Murat Soylu
Yer: Almanya/Voerde
  Alıntı ESfeverES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Şub/2010 saat 22:02
TFF'in sitesinde sanirim hatadan dolayi mac sonucunu 3:3 vermisler.

http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=927&grupID=669&hafta=18#mac

Yukarı
Ogün2626 Liste gör
Yazar

Ogün
Yer: Eskişehir
  Alıntı Ogün2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2010 saat 23:00
Ben takımı 2 senedir takip ediyorum.Takımı bence 2 stoper bekir(4 numara) , orhan(5 numara) ve başkanında söz ettiği fatih(10 numara) ayakta tutuyor.Bu 3 oyuncu gelecekte müthiş futbolcular olacaklar inş. zaten şimdiden 3'ünüde türkiyenin en iyi takımlarından istediklerini çok kişiden duydum.Eğer ES-ES bu gençlerimizi elinde tutabilirse 3-4 sene sonra Alper POTUK'tan bile daha iyi yerlere gelebileceklerine inanıyorum.
Yukarı
ibrahim2671 Liste gör
Yeni Yazar

İbrahim KISA
Yer: Eskişehir
  Alıntı ibrahim2671 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Şub/2010 saat 23:04
Sana aynen katılıyorum Ogün kardeşim bencede bahsettiğin 3 oyuncu çok iyiler maşallah ClapClapClap
Yukarı
eslim26 Liste gör
Yazar

şahin
  Alıntı eslim26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2010 saat 10:45
Alıntı yapılan cenkeses

dün kanal 26 da halil ünalın u15 de bi genç arkadaşımız var 3 milyon euro verseler vermem diyorddu bu  çocugun ismi ney acaba ayrıca bjk peşine düşmüş buı çocugun diyorlar
fatih nuri aydın.(10 numara giyiyor)
bejeke nin isteyip istemediğini bilmiyorum ama takımın hocası isteyeninin çok olduğunu söyledi. fatihle birlikte orhan ile bekir ide elimizden kaçırmamamız gerekiyor.
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2010 saat 15:12
Alıntı yapılan eslim26

u 15 takımımız bugün kayseri erciyes i 3-0 yendi. golleri Fatih Nuri Aydın(10 numara ), Bekir(4 numara ), Fatih Ceylan(9 numara ) attı. takımı beğendim.  özellikle defansın ortasındaki oyuncular çok başarılıydılar. hiç risk almadılar. ortasaha oynayan Fatih Nuri Aydın hakikaten kendini belli ettiriyor. topu saklıyor, çalım atıyor, dikine oynuyor, şut atıyor. ama bir tek Fatih Nuri Aydın değil diğer oyuncular da iyi. tabi şu var bunları 3 4 sene sonra oynatacağımız bir pilot takımımız yok.
 en önemli nokta (bana göre) çocuklara fazla önem verilmiyor. tesislere eski tip servis aracıyla geldiler. kramponları ailelerin aldığını öğrendim. bir de çocuklara cep harçlığı verilmiyormuş. bazılarına önemsiz gelir ama o çocuklara aylık 100 er lira para verilse daha çok motive olurlar. ya da kanlıkavaktan tesislere as takım otobüsüyle getirilse (sadece maç günü) onlar için çok güzel olur.
dikkate alan çıkar inşallah,diyologla çoğu şeyin düzelmeye başladığını hissediyorum artık eskiye nazaran bu konuyada el atmak gerekir
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 10>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,467 saniyede hazırlanmıştır