eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Adını Sen Koy

Cevapla Cevapla Sayfa  123 4>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Zenci Liste gör
Usta Yazar

Devrim
Online Durum: Offline
  Alıntı Zenci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Adını Sen Koy
    Tarih: 12/Ara/2009 saat 22:38
Eskişehir doğumlu yazar Tuna Kiremitçi'nin yazıp yönettiği tümü Eskişehir'de geçen Adını Sen Koy filminden bir sahne;

Arkadaşı Can'ın  Sevgilisine aşık olan Ilgaz, durumu kimseye söyleyememenin verdiği üzüntü ile üzgün üzgün  Adalar'da yürümektedir.
Karşısından gelen 2 adet ESES formalı (birisinde ESES şapkası var) kişi, Ilgaza omuz atarlar.
Daha sonra ise, nmasum Ilgaz'a  resman öküzce dayılanırlar.Ilgaz ise onlara "Seviyom abi seviyom çok seviyom"dan başka bir şey söylemez.
kamera başka bir sahneye geçer.
Kamera Ilgaza geri döndüğünde ise ESES'li kişiler Adalar'da su kenarına Ilgaz ile oturmuş bira şişelerini tokuşturup.Ilgaz'ın Melis Birkan'a (Aybige'ye) olan aşkını dinlemektedirler.

Benim sizden ricam bu nasıl bir diyalogdur.ESES taraftarı için iyimi olmuştur? yoksa yoldan geçen yalnız insanlara omuz atıp dövmeye kalkan insan gibi mi gösterilmekteyiz?

yoksa;Aşık bir insanı dinleyip onunla dertleşen iyi insanlar gibi mi resmedildik?

Yoksa,Sinema bir sanattır.
Senarist ve yönetmen öyle bir renk katmak istemiş.
veya  reklamın iyisi kötüsü olmaz iyidir mi demeliyiz.
Ben işin içinden çıkamadım.
konuşalım bu konuyu.

Yukarı
26KIRMIZI Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır SÜZEN
Yer: MarmarisESES
  Alıntı 26KIRMIZI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ara/2009 saat 22:47
Sevenin halinden sevenler anlar denmek istenmiş ana tema bu olmuş ılgaz aybige yi seviyor bizimkilerse malum tek aşkımız ES ES i yalnız melis birkan da eskişehirde meşhur oldu sayılır köprü dizisi ardından adını sen koy nede olsa eskşişehir havası bi soludumu tamam bir daha vazgeçemezLOL
    Eskişehirsporlu olmak Eskişehirli olmak anlatılmaz yaşanır bizde sevdalar babadan oğula miras kalır kanıtıda damarımızda akan kandır.........
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ara/2009 saat 23:31
Alıntı yapılan 26KIRMIZI

Sevenin halinden sevenler anlar

Katılıyorum ..
EsEs Dizisi olsun ..
Bu filmdeki sahne olsun bence Eskişehir ve Eskişehirspor gündemde ..
Türkiye zaten bizim Bando ile showlarımız ile nasıl bir yapıya sahip oldugumuzu biliyor o yüzden fazla takılmamalıyız ..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
gitarcıES-ES Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail karagülle
Yer: Eskişehir
  Alıntı gitarcıES-ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ara/2009 saat 23:40
Alıntı yapılan Zenci

Eskişehir doğumlu yazar Tuna Kiremitçi'nin yazıp yönettiği tümü Eskişehir'de geçen Adını Sen Koy filminden bir sahne;

Arkadaşı Can'ın  Sevgilisine aşık olan Ilgaz, durumu kimseye söyleyememenin verdiği üzüntü ile üzgün üzgün  Adalar'da yürümektedir.
Karşısından gelen 2 adet ESES formalı (birisinde ESES şapkası var) kişi, Ilgaza omuz atarlar.
Daha sonra ise, nmasum Ilgaz'a  resman öküzce dayılanırlar.Ilgaz ise onlara "Seviyom abi seviyom çok seviyom"dan başka bir şey söylemez.
kamera başka bir sahneye geçer.
Kamera Ilgaza geri döndüğünde ise ESES'li kişiler Adalar'da su kenarına Ilgaz ile oturmuş bira şişelerini tokuşturup.Ilgaz'ın Melis Birkan'a (Aybige'ye) olan aşkını dinlemektedirler.

Benim sizden ricam bu nasıl bir diyalogdur.ESES taraftarı için iyimi olmuştur? yoksa yoldan geçen yalnız insanlara omuz atıp dövmeye kalkan insan gibi mi gösterilmekteyiz?

yoksa;Aşık bir insanı dinleyip onunla dertleşen iyi insanlar gibi mi resmedildik?

Yoksa,Sinema bir sanattır.
Senarist ve yönetmen öyle bir renk katmak istemiş.
veya  reklamın iyisi kötüsü olmaz iyidir mi demeliyiz.
Ben işin içinden çıkamadım.
konuşalım bu konuyu.

Ben filmi henüz izlemedim ama eğer öyle bi sahne varsa ben üzüldüm açıkçası
sadece ve sadece ES-ES
Yukarı
Frequency Liste gör
Deneyimli Yazar

Görkem
  Alıntı Frequency Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ara/2009 saat 23:42

Reklamın iyisi kötüsü olmaz.. Önemli olanı kaç kişiye ulaştığıdır.. Şu reklamları parayla yaptıramazsınız..

Kalsada son nefes, din iman ESES
Yukarı
janky Liste gör
Yazar

Eray
Yer: Eskişehir.
  Alıntı janky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ara/2009 saat 23:50
ben bugun gittim bu filme..benimde kafama takıldı biraz ama pekte kötü olmamış en azından hemen girişmiyolar yada bişiy yapmıolar sözlü olarak başlıo sorada birlkte içiyolar hoş bi hava katmış..
Yukarı
commandos Liste gör
Deneyimli Yazar

Gürcan
  Alıntı commandos Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2009 saat 00:38

eskişehir'i tanıtması dışında filmi beğenmedim.

konusu yavan, akıcılığı yok.

Akademi Gençlik * İdman Yurdu * Yıldıztepe *
Yukarı
cihaneskisehirspor Liste gör
Deneyimli Yazar

CİHAN
Yer: ESKİSEHİR
  Alıntı cihaneskisehirspor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2009 saat 01:08
bende bugün gittim fena değiLdi ama o ıLgazın abisi neydi öLe ya :))
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2009 saat 01:19
Alıntı yapılan commandos

eskişehir'i tanıtması dışında filmi beğenmedim.

konusu yavan, akıcılığı yok.

Benim arkadaşlar da gitmiş,yorumu aynen böyle oldu.Tabi Eskişehir olunca insan gitmek istiyor.
Yukarı
ömerdd Liste gör
Yazar

Ömer GÜDER
Yer: Turkey
  Alıntı ömerdd Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2009 saat 03:17
Her konuya takılıyoruz arkadaşlar, bazı şeylere bu kadar takılmayın. "Öküz altında buzağı arıyoruz" gibi bir deyim mi vardı? Yanlış hatırlamadıysam.
İyi gününde değil kötü gününde de ES-ES'liyim...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 4>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır