eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Neden Eskisehirspor?

Cevapla Cevapla Sayfa  123 12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı ati26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Neden Eskisehirspor?
    Tarih: 10/Ara/2009 saat 02:37

Farkli konularda farkli arastirmalar yapiliyor ve insanlara tercihlerinin sebepleri soruluyor.

Bende ESESli olmamizin cok farkli nedenleri olabilecegini dusundugum icin renkdaslarima sormak istedim.

Gecemiz-gunduzumuz, yazimiz-kisimiz ESES, her sohbeti ESESe bagliyoruz, peki NEDEN?

klasik "eskisehirliyim, esesliyim" cevabi disinda yaratici 100 cevabin geleceginden eminim.

ESKISEHIRSPORluyum cunku......Smile

BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 02:43
ESKİŞEHİRSPORluyum çünkü,LA FONTEN İSTANBUL Masallarına inanmıyorum...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 02:49
Eskişehirspor'a gönül vermek demek, ESES'in başarısı demek, Eskişehir'in gelişimine, kalkınmasına katkı sağlamak demek.. Bu da yeni iş olanakları, yeni pazarlar yaratmak demek..
Yukarı
isoESES Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Öztürk
Yer: Turkey
  Alıntı isoESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 02:56
         Sadece ESES siyahı ve ESES kırmızısı....
Aşkındır bizi yaşatan
Konya' da ayakta tutan...
Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
Yer: BKŞ
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 03:07
Çünkü, geçenlerde bir arkadaşımla buluştuk... Baba adayı olduğunu söyledi çok sevindim.. Sonrasında isim olarak ne düşünüyorsunuz dedim.. Verdiği cevap : "kararsız kaldım, Fethi-Nihat-Ender üçlüsünden biri ama.. " dedi ve ekledi.. "şimdi siyah-kırmızı bebek ürünü bulmam lazım"

Yeni çocuk sahibi olmaya heveslenen insanın aklına normal şartlarda bunlar gelir mi allah aşkına? Eskişehirsporluysa gelir.. Ben de işte tam bu yüzden Eskişehirsporluyum... Seçkin insanlarla aynı duyguyu yaşamanın erdemidir Eskişehirsporlu olmak...

siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..
Yukarı
aXi Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan Ç.
  Alıntı aXi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 03:18
Babamdan Bana Kalan En Değerli Miras Oldugu İcin ESKİŞEHİRSPORLUYUM..
Allah RIZA'sı İçin Git Artık..
Yukarı
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
  Alıntı ati26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 03:46

Hani bir kiza asik olurda, onu her gordugumuzde acayip bir heyecana kapiliriz ya...
  Eve giderken sirf onu gormek icin yolumuzu degistirir, karsilasip iki cift laf etmek icin ne dualar ederiz,
  Elimize bir kagit kalem gecse, kendimizi onun ismini karalarken buluruz
  Dinledigimiz her sarki bize onu hatirlatir,baktigimiz her yerde onu goruruz
  Uykusuz gecelerimizin, nedensiz gulumsemelerimizin sebebi odur,
  O herseyin en iyisine layiktir, ona bisey olacak diye odumuz patlar....

Iste boyle birsey diyecem AMA DEGILSmile Bunlar gecici hevestir, bu tur asklarin herzaman bir sonu vardir.

Eskisehirsporluyum CUNKU OMUR BITER, BU ASK BITMEZ..!!!
BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 04:01
Hani derler ya 'futbol sadece futbol değildir' diye,
işte benim gözümdede 'Eskişehirsporluluk sadece bir futbol takımının taraftarı olmak değildir'.
En başta Eskişehirsporluluk 'koyun' olmamaktır ,
bozuk düzene dur diyebilmek , tekere ilk defa çomak sokabilmektir, buna cesaret edip başarabilmektir,
tarihinin en kötü zamanlarında olsa bile sevdasına sadık kalmak, üç istanbul takımına köle olmaya direnmektir Eskişehirsporluluk,
Eskişehirsporluluk bazen birisine saatlerce esesi anlatmak, bazende bu sevdayı paylaştığı insanlarla saatlerce 'esesim için ne yapabiliriz' deyip kafa patlatmaktır...

Kısacası bir ortama girdiğin anda, senin için 'ooo ESESLİ gelmiş' denildiğinde, farkını anında ortaya koymaktır ESESLİ olmak,

işte ben bu şekilde yaşayan gönüldaşları tanıma şansım olduğu için ESKİŞEHİRSPORLUYUM...Wink
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 05:26
Eskişehirsporlu olmak her dağı aşdığında Kızılelmasını bulamayan Türk atlısının bulmak için sıradaki dağın ardına at koşturmasıdır.
Eskişehirsporlu olmak Ferhat gibi zorlukları kolay kılan ve dağlar deldiren sevdalanmasıdır.
Eskişehirsporlu olmak Fatihin olmazları başarmak için gemilere dağ aşıran zeka pırıltısında buluşmakdır.
Eskişehirsporlu olmak Anadolu potasında eriyerek tüm fikirlerin bir kapta kucaklaşmasıdır.
Eskişehirsporlu olmak yanında senle birlikte göğsünü yırtarcasına bağıranı kardeşten öte sevmektir.
Eskişehirsporlu olmak yapılagelen olağan şeyleri değil hiç yapılmamışları yapmaktır.
Eskişehirsporlu olmak sporun ahlaklıca yapılanını sevmektir.
Eskişehirsporlu olmak siz artık bittiniz dendiğinde ben yaşıyorsam ESES her zaman var olacak diye haykırmaktır dünyaya.
Eskişehirsporlu olmak başkaldırıdır bizans mahzenlerinde çevrilen entrikalara.
Eskişehirsporlu olmak kulubemsi stadını saraylar kadar muhteşem bir yapıya dönüştürmekdir içine girdiğinde.
Eskişehirsporlu olmak dosta dost, düşmanım diyene rakib olarak yaklaşmaktır.
Eskişehirsporlu olmak kömürün karasından, ateşin kızılından gökkuşağını yakalamaktır.
Eskişehirsporlu olmak sevdasının ardından mesafeleri yakın etmektir.
Eskişehirsporlu olmak Anadolu ateşinde ısınmayı sahte limanlara tercih etmektir.
Eskişehirsporlu olmak bir hesap soruştur ezberletilmeye çalışılan  cüce hikayelere.
Eskişehirsporlu olmak yoksunluklara aldırmadan kendi varlığından destan yaratmaktır sahte masallara inat.
KISACASI ESKİŞEHİRSPORLU OLMAK BİR SEVDA DIR.
Yukarı
pasacocuk Liste gör
Deneyimli Yazar

oğuzhan
Yer: eskişehir
  Alıntı pasacocuk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 09:41
eskişehirsporluyum çünkü;efendiyim,çünkü okuyorum,çünkü biliyorum,çünkü farkındayım,çünkü keşke demek istemiyorum,bu yüzde eskişehirsporluyumWink
FOREVER-ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır