eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Liderlik Maçını ES ES Yapsa Ne Olurdu

Cevapla Cevapla Sayfa  123 13>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
demiryolcu26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ATİLA
Yer: OSMANGAZİ
Online Durum: Offline
  Alıntı demiryolcu26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Liderlik Maçını ES ES Yapsa Ne Olurdu
    Tarih: 07/Ara/2009 saat 14:48
Degerli dostlar bildiniz üzre hafta sonu kadir hasta ligin liderini belirlicek bi maç oynandı ve bakınki bu maçta nasıl bi uygulama olmuş önce maç biletleri bir gün önceden satışa cıkmış 1 ytl ve 2 ytl den toplu taşıma maç günü ücretsiz olup satada gelenlere kuru pasta ve meyve suyu ikram edilmiş bunlar her şeyden önce tabiiki güzel şeyler.bunları uzatmayacagım ben burada bizim takımı aynı yere koyarak biraz empati yaptım ve inanılmaz şeyler düşündüm amacıma gelince bu şehirin bu taraftarın yaacaklarına inanmayan küçük beyinlilere bizim neler yapacagımızın ve düşüncelerimizianlatıp sadece bi fener galibiyetinin bize yetmiyecegini anlatmaktır bu büyük taraftar her zaman en iyisini istemiş hep başa oynamış ve asla bi galibiyetle mutlu olmamıştır artık ısınma turlarını attık bu ligte küçük düşünenlerde bu düşüncelerinden vazgeçip zamanında tarih yazan elinden şampiyonlugu çalınan bu şehre layık oldugu en yukarlarda oynama zevkini vermektir.Hedef hep yukarılar olmamlıdır olur veya olmaz ama hedef budur.Şimdilik hepinize saygılarımla.Tabiiki ilk tahminide ben yapayım maç günü yarım saat kala maça girmez heralde maça girmek için stadın etrafında yatardım
vatan için ölmekse kaderim ben o kaderin ellerinden öperim
Yukarı
CAPTAİN Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı CAPTAİN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 14:59
 Adaş,bir gün mutlaka o stadın etrafında sabahlayacağımız günlerde gelicek,Allah bize,Es-Es imizin süperligte  şampiyonlugunu görmeden son nefesimizi vermeyi nasip etmesin..
Yukarı
İzzet26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İzzet Yıldırım
Yer: Kapalı !
  Alıntı İzzet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 15:01
Biletler satışa çıktığı gün tükenir ve en az bir stad dolusu eskişehirsporlu taraftar da bilet yok diye isyan ederdi. Hatta birbirine girenler bile olabilirdi.Tek ümidim böyle 1-2 TL lik biletlerle komik durumlara düşmememiz 50-80 Tl lik biletlerle üzülmememiz ve her daim kafaya oynayıp varolduğumuzu ölmediğimizi küllerimizden doğup geldiğimizi herkese göstermemizdir. Bir gün gelecek çalınan şampiyonluğumuzu geri alacağız. İNANIYORUM ! Şampiyonluk görmeden Ö-L-M-E-Y-E-C-E-Ğ-İ-M ! 
Sevdan bizi çıldırtıı !!! K.No : 0219
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
Yer: Turkey
  Alıntı emrahes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 15:04
Alıntı yapılan CAPTAİN

Adaş,bir gün mutlaka o stadın etrafında sabahlayacağımız günlerde gelicek,Allah bize,Es-Es imizin süperligte  şampiyonlugunu görmeden son nefesimizi vermeyi nasip etmesin..
amin...
DK
Yukarı
nrcrew Liste gör
Deneyimli Yazar

gökhan
Yer: eses
  Alıntı nrcrew Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 15:08
tahmin bile edemiyorumConfused
Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
  Alıntı oner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 15:13

Stad 100.000 kişilik olsa dolardı :)  ( Kayseri ile aynı şartlarda )

Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ati26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 15:14
 Kendi evimizde oynayacakmisiz gibi dusunuluyor ama deplasman olsa ne yazardi?
 LOL

Sen sampiyon olasanda
 kupalari almasanda
 fenerede koymasanda
 seviyoruz iste var mi diyecegin.... misralari dokulurdu eskiden agzimizdan

Fenere koyduk, simdi sira kupada
 elbet birgun sampiyonluk havasinada girecek bu sehir...
BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES
Yukarı
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ati26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 15:17
Alıntı yapılan oner

Stad 100.000 kişilik olsa dolardı :)  ( Kayseri ile aynı şartlarda )

Bilet fiyatlari kayserininkinden %1000 fazla olsada (10 tl yapar),
 yiyecek icecege zaten gerek yok, biz mactan once gerekli mazotumuzu tedarik ediyoruz LOL
 O 100bin kisilik stad mactan saatler once dolardi.
BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES
Yukarı
private_boy Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
Yer: Ankara
  Alıntı private_boy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 15:18
liderlik maçını ES-ESim yapsa bırakın kendi sahamızı deplasmanda olsa dahi bi yolunu bulup o stadı hınca hınç doldururduk kaldı ki Eskişehirde oluyorsa kale arkasında bulunan meslek lisesine bile bilet basmak zorunda kalırdı yönetim ya da lise müdürü  Tongue
Yukarı
Abdullah Palaz Liste gör
Deneyimli Yazar

S.F.
Yer: İstanbul
  Alıntı Abdullah Palaz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2009 saat 15:19
dün akşam stadyum programında, konuk sunucu olarak katılan kerem öncel, kayseri stadının dolu olmasından falan bahsettikten sonra, tabi 1-2 TL bilet fiyatı olunca tribünler doluyor, eskişehirde bilet fiyatları 80 TL idi ama gene tribünler doluydu dedi.
bu zaten durumu açıklıyor...
http://www.youtube.com/watch?v=nmLL84pvtOA
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 13>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,203 saniyede hazırlanmıştır