eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sivasspor:2-Eskişehirspor:1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 47>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
İzzet26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İzzet Yıldırım
Yer: Kapalı !
Online Durum: Offline
  Alıntı İzzet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2009 saat 09:56
Maçın henüz başında konsantrasyon eskikliğinden bir gol yedik.Sonra toparlanıp golü de bulduk.İlk yarıyı rüzgara karşı oynadığımız için biraz zorlandı fubolcularımız.İkinci yarı ise inanın bizim için şanssızlıkların daniskasıydı.Tam rüzgarı arkamıza aldık diye sevinirken devre arası kar yağmaya başladı ve rüzgar yok denecek kadar hafifledi.15 dk da zemin tamamen karla kaplandı ve fubolcularımız bocaladı.Ayakta durmakta güçlük çektikelri anlar bile oldu.Sivasın soğuk havasına bir de kar eklenince sahada futbolcularımız tribünde de biz dobduk.Hakemin vermediği penaltıya falan da kızmıyorum.Kızdığım tek şey neden bukadar şanssızız.Seken her top nasıl olur da bir şekilde rakibe gider.Neden bi kere de bizim önümüzde kalmaz anlamıyorum.Herşeyiyle eğlenceli hoş sohbetli bir deplasman oldu tek eksiğimiz 3 puandı...Disapprove
Sevdan bizi çıldırtıı !!! K.No : 0219
Yukarı
ozzie Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: melbourne
  Alıntı ozzie Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2009 saat 10:05
Alıntı yapılan xenon26

Alıntı yapılan DENİZSRSGT

Alıntı yapılan ozzie

Arkadaşlar lütfen biraz serinkanlı olalım..Bir FB maçıyla hepimizi havaya soktular..

Akılcı düşünürsek bu kadro yapısıyla ve bu sakatlıklarla yinede aldığımız sonuçlar iyi...

Rıza Hoca'ya sallamak kolay.. Ya Başkana ne diyelim ? Bir FB galibiyeti ile hedefi belirledi..

"UEFA"  ,  İyi  güzel de  Başkan pancardan anladığı kadar futboldan da anlıyorsa mevcut

topçularla bu hedefi yakalamak ham hayal.  Onun için  devre arasında takviye  ivedilikle

yapılmalı.. Şayet sallayacaksak Başkana sallayalım.. Belki bu eleştirilerden istifade edebilir..

Akıllı transferler yapabilir..

sonucta baskan rıza hocanın istemedigi bi oyuncuyu getiremez bu takıma.baskana sallayacaksan bos keseden sallama..baskan bu sene biraz daha sıkı tuttu işi yoksa rıza yine can cumhur bozacı lowrek gibileri dolduracaktı takıma.. sen sallamaya devam et. halil unal can cmhuru her gittigi yere goturuyomus mesela şimdide pancar koop.teymıs LOLLOLLOL

Sayın ;  Xenon26,

Şayet yazıyı dikkatle okusaydın buradaki "sallama" sözcüğünün hakaret içermeden

yalnızca yapıcı anlamda eleştiri amacı taşıdığını anlardın..  Edebiyatta buna "mecaz"

diyorlar.. Her eleştiriye olumsuz yönden bakma,bazen ağır gözüken eleştirilerin bile

yararlı sonuçlara vesile olduğu bir gerçektir..

Cumhur konusunda ise yaptığın,  sözde  ironi  çok anlamsız olmuş...

Yukarı
ademm26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ADEM CİHAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ademm26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2009 saat 10:13
Benim en çok sinir olduğum,hep umudu tükenme noktasına gelmiş takımlara hayat veriyoruz. Beşiktaşa burda yenildik toparlandılar, Trabzona yenildik onlarda toparlandı, ama sivastan en az 1 puan almamız lazımdı şimdi onlarda moral buldu :((((
her zaman heryerde en büyük ESES
Yukarı
oredius Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur
Yer: Eskişehir
  Alıntı oredius Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2009 saat 11:09

Maç hakkında yorum yapamam..Ne dinledim ne seyrettim...Zaten seyretmekte mağlubiyet sonrası içimden gelmiyor..

Bu maçla ilgili yapılacak tek yorum karda kışta o kadar yolu giden cefakar taraftarlarımıza..Yüreğinize emeklerinize sağlık..Hepinize helal olsun...Sağolun varolun...
"şişen köfteler"
Yukarı
müfitkabal Liste gör
Usta Yazar

müfit kabal
Yer: Turkey
  Alıntı müfitkabal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2009 saat 11:26
maçın özetini izledim...yüzde 100 penaltımızı vermemiş hakem...maçın hakkıda beraberlikmiş...ama olmamış...sn aziz yıldırım birazda bu pozisyon için tepki gösterse iyi olur...çünkü onun tepkileri ses getiriyor...
üç büyük yok tek büyük var
Yukarı
eses_kayhan Liste gör
Deneyimli Yazar

kayhan
Yer: eskişehir
  Alıntı eses_kayhan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2009 saat 12:30
ben yazmıştım rıza hoca temkinli konuşunca böyle oluyo yine maçtan önce öyle konuştu yine sonuç malubiyet ne olacak böyle herkez yeniyo bize gelince milletin şeyi kalkıyo veya ayrım yapılıyo bir beşiktaş iki sivas geçen senede aynısı oldu
ölümüne eses
Yukarı
foti Liste gör
Yazar

Fatih
Yer: Turkey
  Alıntı foti Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2009 saat 12:33
yav kar yağığşı varken top neden değiştirilmez arkadaşlar. Ben de yenilince özet izlemiyorum şimdi izledim. Bu top neden koyu turuncu değil, Kural İhlali Yok mudur?...
Yukarı
emrahblk_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: izmir
  Alıntı emrahblk_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2009 saat 12:55
penaltımız verilmedi, rakibe carpan topu korner mı arasısn faul yokkken faul mu ararsan ne ararsan var. tamam bunlar amenna. ama ben bu rıza hocanın sadece buyuk maclara motıve etme olayını anlamıyorum. ya her maca neden böyle hazırlayamıyor anlamıyorum gercekten. ben ondan daha ıyı seyler beklerken git gider kendısıne yakısmayan durumlara sokuyor. kötu oynuyoruz iyi oynuyoruz dıyor. ben farklı mac mı ızlıyorum anlamıyorumm. doldur boşaltla top oynasak ne işimiz sansa kalmış orta sahasız futbol mantıgıyla nereye kadr oynayacaz anca ıc sahada 3 puan görururuz. ilk8  bizim icin suan  anca basarı olur bu mantaliteyle.
Yukarı
GKH_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖKHAN
Yer: BURSA
  Alıntı GKH_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2009 saat 13:32
Alıntı yapılan ademm26

Benim en çok sinir olduğum,hep umudu tükenme noktasına gelmiş takımlara hayat veriyoruz. Beşiktaşa burda yenildik toparlandılar, Trabzona yenildik onlarda toparlandı, ama sivastan en az 1 puan almamız lazımdı şimdi onlarda moral buldu :((((

KAYSERİDE BİZLE ÇIKIŞA GEÇTİ..
BU SEZON BİZİM SEZONUMUZ OLACAK.HEDEF TÜRKİYE KUPASI VE İLK 5...
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2009 saat 13:37
geçen sene olduğu gibi %100 penaltımız verilmemiş top açıkdan geliyor sivaslı kollarını topu kucaklayacakmış gibi açmış direk topu kesiyor hakem 3-4 metre uzaklıkta ve önünde kimse yok ama düdüğü çalmıyor ve bizim 1 puanımız gidiyor.
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 47>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır