eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sivasspor:2-Eskişehirspor:1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3839404142 47>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2009 saat 23:00
volkanın gölü şahaneymiş
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2009 saat 23:26
         hakem bir penaltımızı es geçmiş

biizim futbolcunun eline ceza sahası içerisinde top çarpıyor. fakat çok yakın mesafeden olduğu için hakem devam kararı vermei normal. fakat ikinci yarıda yapılan orta sonrasında top sivaslı oyuncunun eline çarpmış ve arkada bekleyen 2 oyuncumuza topun gelmesini önlemiş. bence kesinlikle penaltı verilmesi gereken bir pozisyondu. 
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2009 saat 23:36
özeti izlerken kahroldum. o sağ kanattaki adam nasıl o kadar boş bırakılır ve o kadar defans oyuncusundan bir tanesi bile nasıl o topa dokunamaz anlamış değilim!!!
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
cihaneskisehirspor Liste gör
Deneyimli Yazar

CİHAN
Yer: ESKİSEHİR
  Alıntı cihaneskisehirspor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2009 saat 23:37
Alıntı yapılan KILL4ESES

yeter artik ya!! bu ne böyle!! Her sene sonuncu takimlara yeniliyoruz-..... utaniyorum artik...... rezil olduk.... her takima ilac oluyoruz. riza calimbay istifa..... youlada bize artik yarar yerine zarar...... simdi yine sivaslilarin laflarini dinle..... biktim artik biktim.... sivasa bile artik yeniliyoruz!!! Deplasmanda hic galibiyetimiz varmi???????????? zaten tek feneri ve cimbomu yeneriz...

7 msaj yazmışsın 8 inci mesajında istiffa ediyorsun biraz sakin oL bakaLm foruma aLış adam 6-7 eksikLe sivasa gidiyor saha hava şartLarı ortada rıza hoca ne yapsın çıkıp kendimi oynasın
Yukarı
esesim_hasretim Liste gör
Deneyimli Yazar

ender
Yer: Turkey
  Alıntı esesim_hasretim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2009 saat 23:48
Az önce golleri izledim.Sivasın attığı ilk gol olağanüstü.Bir daha bu kadar organize bir gol atabilirlermi bence atamazlar.İkinci gol resmen ofsayt çok net.Onun için birşey diyemiyorum.Golleri atan iki oyuncuda defans oyuncusu zannedersem.Buda ilginç bir not.Sivassporu tebrik ediyorum.Ligin aşağısı bayağı bi karıştı.Bu zaten onların son şansıydı.Eğer biz kazansaydık ligin ilk yarısını muhtemelen 11-12 puanla kapatacaklardı.Ligin 2. yarısı bi taraflarınıda yırtsalar yetmezdi.Önümüzdeki hafta Ankaragücü deplasmanında muhtemelen kaybetmez hatta bu ivme ile kazanma şansları yüksek.Umarım bizde birgün istikrarlı bir takım oluruz.Bundan sonraki ilk deplasman maçımız Bursa ile.Geçen yıl ligin 7.haftasında ilk deplasman galibiyetimizi Bursa maçında almıştık.Buda ilginç tabi.
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2009 saat 23:56
Alıntı yapılan cihaneskisehirspor

Alıntı yapılan KILL4ESES

yeter artik ya!! bu ne böyle!! Her sene sonuncu takimlara yeniliyoruz-..... utaniyorum artik...... rezil olduk.... her takima ilac oluyoruz. riza calimbay istifa..... youlada bize artik yarar yerine zarar...... simdi yine sivaslilarin laflarini dinle..... biktim artik biktim.... sivasa bile artik yeniliyoruz!!! Deplasmanda hic galibiyetimiz varmi???????????? zaten tek feneri ve cimbomu yeneriz...

7 msaj yazmışsın 8 inci mesajında istiffa ediyorsun biraz sakin oL bakaLm foruma aLış adam 6-7 eksikLe sivasa gidiyor saha hava şartLarı ortada rıza hoca ne yapsın çıkıp kendimi oynasın

bence kafası güzelErmm
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
  Alıntı ekukrer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2009 saat 00:28

2-1 iken 1 net penaltımız verilmemiş...

Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
  Alıntı tmac26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2009 saat 00:34
Tamam eyvallah iyi oynamamaşız. Ama ne bu hakem bu penaltıyı nasıl görmez, yada görmek istemez?
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
Cello 26 Liste gör
Usta Yazar

Celalettin Karakaş
  Alıntı Cello 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2009 saat 00:37
yine penaltimiz yenmis, adiler
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2009 saat 00:37
bilerek vermemiş bu kadar basit aç gibi bakıyor pozisyona sağlık olsun eses bu namertler yüzünden istedimiz yere gelemiyoruz...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3839404142 47>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,266 saniyede hazırlanmıştır