eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ÜniESES Toplantı 29 Kasım Pazar 14.30 Alara Kafe

Cevapla Cevapla Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Boraes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2009 saat 10:25

Arife gününden beri hastalıktan yatıyorum.Bayramda dışarı çıkamadım bile.Yeni yeni kendime geliyorum.Bugünde evdeyim gibi.

Herkese iyi bayramlar.
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2009 saat 11:36
KoreoESES olarak da bugünkü toplantıya iştirak edilecektir.Thumbs%20Up
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2009 saat 12:59
Alıntı yapılan es_emre26

KoreoESES olarak da bugünkü toplantıya iştirak edilecektir.Thumbs%20Up
Bekleriz KoreoSmile
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Yer: Turkey
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2009 saat 15:25
Arkadaşlar toplantı sonucunu bu başlığa ve unieses.org'a yazarsınız.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
AtaÜniEsEs Liste gör
Yazar

İbrahim EsEs
Yer: Erz-Esk
  Alıntı AtaÜniEsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2009 saat 19:34

Öncelikle Toplantıya Katılan Katılamayan Arkadaşlara Teşekkür Ediyorum..Toplantıdan Çıkarabilecek Sonuçlar Şunlardır;

*Üniversiteler de Bulunan Temsilciler Afiş,sticker tarzı bildirimler yapıştırarak yayınlayarak Eskişehirspor'umuzu tanıtmak Amacıyla Her Türlü Organizasyonu Yapar Durumu gelmek,

*Üniversite Temsilcilerinin Birbirleriyle Aktif Olark bağlantı da Olması ve Gerçekleştirilecek Projeler de Organizasyonlar da Birlikte Hareket Edilmesi,

*Ürün Konusunda Polar-Sweat ve Atkı İçin Tasarım Hazırlanması,

1 saat 15dk kadar tartışma imkanımız oldu,Tartışmayı ÜniEsEs Akdeniz Temsilcisi Uğur Arkadaşımızın Fikir ve Düşünceleriyle,Diğer Arkadaşlarımızında Düşüncelerini Paylaşmasıyla Güzel Bir Toplantı Olduğunu DÜşünüyorum..

Tüm İller de Üniversitelerde Eskişehirspor'umuzu Sevdirmek Amacıyla Canlanan ÜniEsEs Önümüzde ki Günler de Ürün ve Organizasyonlarıyla Çalışmalarına Devam Edecek..

Herşey EsEs'imiz İçin...!
Eskişehirsporlu!
Yukarı
Casus_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
Yer: Maraton Sağ
  Alıntı Casus_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2009 saat 21:18

Yolunuz Açık Olsun Üniversiteli EsEs liler !!! İnşallah Herşey dilediğiniz Gibi olur !!!

BEN BİR KERE SEVMİŞİM SENİ...
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2009 saat 21:28
Arkadaşlar kusura bakmayın ama bu toplantınız sadece ve sadece uni eseslilermi katılıyor yoksam tüm eseslilermi egerki tüm esesliler olursa bizlerinde corbada tuzu olmasını isterdim gercekden cok fazla bilgim yok ama herkesi kapsıyorsa tüm taraftarlarımızı davet etmelisiniz uniesessin bir cizgisi var bunu biliyoruz ama belkide bizlerde faydalı ola biliriz
Kimse kusura bakmasın ben bazaen bu yazıları bakamıyom vaktim olmuyor  ama kısa özel msj felan atarsanız bende katılmak isterim saygılarımla belkide güzel bir şeyler paylaşırız ama lütven tüm taraftarı davet edin ki birlik beraberlik olsun
saygıllar kolay gelsin
esesyucel...
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Kas/2009 saat 23:44
çok istememe rağmen geçirmiş olduğum rahatsızlık dolayısıyla toplantımıza iştirak edemedim. toplantı ayrıntılarını İbrahim arkadaşımızdan öğrendim. çok verimli bir toplantı olmuş. başta üniversiteli eskişehirsporluların sonra tüm eskişehirspor taraftarının sahiplenmesi gereken bu önemli oluşuma yapılan her türlü katkıyı çok değerli buluyorum. hepimizin bir ucundan tutması sayesinde eminim oluşum, saygın adını daha da pekiştirecek ve önce takımımıza, daha sonra Türk futbol camiasına önemli katkılar sağlayacaktır.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2009 saat 00:47
Sevgili Eskişehirspor Renkdaşlarım
Yılardır parçalanmış olan guruplarımız ve Derneklerimizi aynı catı altına toplayalım
Burda kimseyi dışlamadan herkese ayrıayrı görevler verelim
Hayalerimizdeki Büyük efsaneyi yaratalım
Gün gecdikce eriyoruz Kayboluyoruz Üstümüze sürekli kara bulutlar geliyor tek lider secelim türbündeki işi o yönetsin dış ve iç meseleleri dernek başkanımız secsin herkese ayrı ayrı iş düşüyor
Son zamanlarda iyice yara almaya başladık gelin birlik beraberlik altında olalım Eskişehirsporumuzu seviyorsanız bu birlige beraberlige sırtınızı dönmeyin adaam gibi 1 lider adam gibi bir dernek başkanı secelim bir elin nesi var iki elin sesi var felsefesiyle yola cıkalım gurup liderlerin ve dernek başkanların hepsinin niki var burda gelin katılalım ve birleşelim
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2009 saat 10:30
Yücel abi, Eskişehirspormuzun menfaatleri doğrultusunda ne gerekiyorsa emin ol ilk olarak destek verecek ve buna uyacak oluşum Ünieses'tir. birlik ve beraberlik adına üzerimize bir şey düşerse seve seve yaparız. şu an için takımımızın, şehrimizin Türkiye'nin tüm üniversitelerinde temsil edilmesine, layıkıyla, hak ettiği şekilde temsil edilmesine uğraşıyoruz. oluşumun adından da anlaşılacağı gibi farklı bir misyonu ve hedef kitlesi var. Fakat tekrar ediyorum Eskişehirspor'un menfaatlari söz konusu olduğu an, ismin hiç önemi kalmaz, adımızı değiştirir, misyonumuz doğrultusunda o isimle çalışmaya devam ederiz. senin mesajını anlaması gerekenler anlasa keşke!!
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <123>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır