eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Anti-Bizans Atkısı (Hesap Syf : 14)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 15>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
komik26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ESES
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı komik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 21:31
cumartesiye kadar kalırsa bnde alıcam bi tane
İstanbul Takımı Tutmak Ekranların En Parlak Yıldızına,Anadolu Takımı Tutmak İse Mahallenin En Güzel Kızına Aşık Olmak Demektir.Birinde Para Konuşur Birinde Yürek...
Yukarı
melihes26 Liste gör
Yazar

Melih Eken
Yer: Eskişehir
  Alıntı melihes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 21:37
Şahsi bir fikirde bulunucam eleştirenler olabilir ama bu tür organizasyonlarda fiyatı daha aşağı çekip daha fazla satmak daha mantıklı değil mi?Mesela maç günü 10 tl olsun stadın orda bizden arkadaşlar satsın hem daha fazla satarız hem daha ucuza satarız karda aynı oranda gerçekleşir.Mesela 15 tl ye 100 tane satılıp kar edeceğimize, 10 tl ye 150 tane sattğımızda aynı kârımız olur.
İzmir EsEs
Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
Yer: BKŞ
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 22:01
Alıntı yapılan melihes26

Şahsi bir fikirde bulunucam eleştirenler olabilir ama bu tür organizasyonlarda fiyatı daha aşağı çekip daha fazla satmak daha mantıklı değil mi?Mesela maç günü 10 tl olsun stadın orda bizden arkadaşlar satsın hem daha fazla satarız hem daha ucuza satarız karda aynı oranda gerçekleşir.Mesela 15 tl ye 100 tane satılıp kar edeceğimize, 10 tl ye 150 tane sattğımızda aynı kârımız olur.

Peki aradaki 50 atkının maliyeti?
siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 22:04
Alıntı yapılan melihes26

Atkıların adet başına fabrika çıkış maliyeti 9,5 TL. + KDV. Kargo parası var, telefon parası var, tasarımı var, kılı var, tüyü var. 10 TL'ye satılırsa zarar edilir.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
ErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Bozoluk
  Alıntı ErSin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2009 saat 22:10
Hazır atkı konusu varken burayada yazayım. Fb maçına bir arkadaşımla gittim kendisi 6-7 sene ara vermek zorunda kalmıştı. Bu maç aradı beraber gidelim diye maça bir saat falan varken stadın orada arkadaş içeri  girerken bir atkı alıvereyim dedi. Sağımıza solumuza baktık orada birisi satıyormuş. Kaç para dedi arkadaş 10 lira abi dedi. Sen Eskişehirli değilsin dimi len dedi. Evet Abi İstanbul'dan geldim , nabalım ekmek parası dedi. Adamlar değişik şehirlerden gelerek stadımızın çevresinde korsan ürün satıyorlar. Üstelik Polis'te akıl veriyor. Maça giriş şuradan daha yoğun olur çıkış şuradan daha yoğun olur oralarda durun diye..Bu konuyla pek alakası yok kusura bakmayın ama atkı başlığını görünce yazayım dedim.
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2009 saat 00:44
Alıntı yapılan esesim2626

Çok pahalıymış...Bunların üretimi 4.5 niye 15 liraya satılıyor acaba 

Çok atkı bastırdınız sanırım daha önce ?

Bastırsanız renk adeti arttığında maliyetin arttığını,adete göre fiyatın azalıp artabildiği,boyut,kargo gibi şeyleri de bilirdiniz.

Sabah akşam uğraşıp tasarımını yapmayı,gelene kadar yapılan koşuşturmayı,geldikten sonra takip etmeyi ve satılamaması durumunda riskini hiç saymıyorum bile.

Aynı malzemeyi aynı kalitede 4.5 tl'ye yap 5 tl'den senden alayım 100 tane, almayan ''Cimbomlu-Beşiktaşlı-Fener''li olsun...Wink
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2009 saat 01:03

Neden  mi.. Nedeni olur mu hiç, rant tabiki. Bu işlerin uzağından yakınından geçmemiş ve mümkün değil geçmez dediğim Emre'de bulaştı böyle şeylere en sonunda. Yapma, gel maliyetine sat 4.5'dan, sömürme insanların sevdasını dedim, dinletemedim. Tongue

Şaka bir yana, tasarımıyla ve kalitesiyle on numara bir ürün çıktı ortaya. Almamış olan veya almakta tereddüt edenler varsa tekrar düşünsünlerde bitsin artık atkılar. Daha nice ürünlere... Smile

Yukarı
eses esin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
Yer: eskişehir
  Alıntı eses esin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2009 saat 10:26

Aslında 10 lira ama 5 lira da ben koydum satış komisyonu.O kadar satıyoruz canım o da bizim hakkımız.LOL
Yukarı
komik26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ESES
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı komik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2009 saat 18:40
kaç adet kaldı atkıdan
İstanbul Takımı Tutmak Ekranların En Parlak Yıldızına,Anadolu Takımı Tutmak İse Mahallenin En Güzel Kızına Aşık Olmak Demektir.Birinde Para Konuşur Birinde Yürek...
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2009 saat 18:44
İçimizde ne kadar işletmeci varmış
Emre Kardeşim atkılardan henüz alamadım biraz düzlüğe çıkarsam ve kalırsa elbette alacağım ..
Kalmassada artık satışa cıkaranlardan pahalıya alırız
Tabi satan olursa ..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112 15>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır