eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ankaraESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ankara'daki Eskişehirsporlular

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 48>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esclr Liste gör
Deneyimli Yazar

Çağlar Yenilmez
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı esclr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2010 saat 20:33
Alıntı yapılan AhmetTarik

Alıntı yapılan esclr

Hacettepe ünieses barış acaba kaç organizasyon yaptı merak ediyorum ? 

Odtü ve Hacettepe'nin şehirden ayrı kampüsü var, jandarma bölgesinde. Öyle her elini kolunu sallayan, hele hele serseriler kesinlikle giremez. Yani yeni arkadaşlar kazanmak, organize olmak, organizasyonlar yapmak için yeterli ortam var.

Barış'ı örnek verdim çünkü geçen yıl Ünieses bünyesinde Hacettepe'den 40 dan fazla kişiyle tanıştım. Tamamı yarım dönemde yapılmış bir çalışmayla tanışmış, organize olmuş arkadaşlar..

Peki Çağlar kardeş sen Odtü'de kaç organizasyon yaptın?

Hacettepe ve Odtü birbirinden farklı okullar öncelikle onu belirteyim. Biz odtüESES olarak hiç bir zaman ayrı organizasyon yapmadık bunun bir kaç tane sebebi var şöyle açıklayayım ;

1. Biz hiçbirzaman odtüESES'i ön plana çıkarmadık. Zaten yeteri kadar bölünmüşken, zaten bu kadar ayrılık varken bizde ayrılanlardan olmak istemedik. Biz nereye gittiysek ankaraESES bünyesinde gittik. Reklam peşinde koşmadık.

2. Odtü'de okuyan Eskişehirli sayısıyla Hacettepe'de okuyan Eskişehirli sayısı eşit olmadığı için sayı kıyaslamasına girmeyeceğim ama biz gerçekten Eskişehirsporlu olan maksimum 10 kişiyiz ki bu 10 kişide gitmek istediği zaman zaten (kızılcıklı, nefer, ankaraeses, şişen köfteler vb bünyesinde) bi şekilde giden insanlar olduğu için organizasyon ihtiyacı hissetmedik.

3.Organizasyon yapmak sandığınızdan zor bir iştir, bu yüzdende "malum" olayları yaşadınız geçen sene. Uzatmak anlamsız sadece bilmeni istedimSmile
Ölüm bizi ayırırsa zamansızca,Hakkım helaldir sana,Doymadan,doyamadan kupalara..

Yukarı
AhmetTarik Liste gör
Usta Yazar

Ahmet Tarık
Yer: Ankara,Eskişehi
  Alıntı AhmetTarik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2010 saat 20:42
Ben deplasmana gidememenin moral bozukluguyla AnkaraESES'e sitem eden bir mesaj attım. ama sanırım diyalog icinde yanlıs anlasılıp amacından sapmıs. Derdim ne birini eleştirmek ne de bir baskasını ön plana cıkarmak. Tek basına maca gidince o günün maliyeti 100 liradan asagıya cıkmıyor. Tamam, malum durumlar, ihtiyatlı olmak lazım.. ama şu halde maclar gelip geciyor, gidemeyince moralim bozuluyor.. Hepsi bu.
Tek dileğim Allah'tan, seni şampiyon görmek..
Yukarı
simsek26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Turkey
  Alıntı simsek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2010 saat 02:30
Alıntı yapılan AhmetTarik

Ben deplasmana gidememenin moral bozukluguyla AnkaraESES'e sitem eden bir mesaj attım. ama sanırım diyalog icinde yanlıs anlasılıp amacından sapmıs. Derdim ne birini eleştirmek ne de bir baskasını ön plana cıkarmak. Tek basına maca gidince o günün maliyeti 100 liradan asagıya cıkmıyor. Tamam, malum durumlar, ihtiyatlı olmak lazım.. ama şu halde maclar gelip geciyor, gidemeyince moralim bozuluyor.. Hepsi bu.
Hep beraber daha güzel organizasyonlar yapacağız abicim ... :)
Çağlar  neden yanlış anlıyım kardeşim aynı yolun yolcusuyuz ,aynı sevdadayız :)
ANKARA ESDER BAŞKANI BARIŞ BAŞ
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2010 saat 21:39
piyade mahallesi 1988. sokak/etimesgut /ankara
sakarya ilköğretim okulu varmış.
nasıl gidilir?..
Yukarı
kaansrdr Liste gör
Usta Yazar

kaan
  Alıntı kaansrdr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2010 saat 23:02
Alıntı yapılan eskan

nasıl gidilir?..

Yasin Kardeşim Hızlı tren ile Ankaraya gelecekseniz 150 200 metre ulus istikametine yürüyerek
Dolmuşların durduğu yeri göreceksiniz Etimesgut dolmuşları buradan kalkar o semte gelince bulmanız kolaylaşır,Otobüs ile geldiğinizde garaj önünden Sincan ve Etimesgut hat münübüslerine binebilirsiniz.

Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Kas/2010 saat 23:06
Alıntı yapılan eskan

nasıl gidilir?..
Hayırdır inşallah :)...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2010 saat 04:43
Alıntı yapılan eskan

nasıl gidilir?..
Otobüsle gelinirse Ümitköy Köprüsü'nde inip karşıdan Etimesgut, Elvankent, Sincan minibüslerine, otobüslerine binilirse daha çabuk ulaşılır. Boşuna AŞTİ'ye kadar gidip gelme zahmetinden kurtulunur. Yaklaşık 1 saat kazandırır.

Okul anayolun hemen kenarında, Şeker Fabrikasının karşısında kalıyor. Eryaman'a dönen bir köprü var, onu biraz geçince gidiş istikametine göre solda kalıyor.

Trenle gelinirse Sincan'da inmek daha mantıklı. Sincan tren istasyonunun yanından Eskişehir Yolu'ndan giden hangi araca binilirse okulun yakınında inilebilir. Yalnız mutlaka sorun, toplu taşıma araçlarının bazısı İstanbul Yolu'nu kullanıyor, bazısı Eskişehir Yolu'nu. Eskişehir Yolu'nu kullanana binmek lazım. O araçlar Etimesgut'tan geçiyor, diğerleri Etimesgut'tan geçmiyor. Sincan'dan gelinirse okul sağda kalıyor. Çevre yolu köprüsü var, onu biraz geçince sağda. Trenden Sincan'da inmekte yaklaşık 1 saat kazandırır.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2010 saat 11:48
Hey gidi Etimesgut, Ulaştırma Ağır Oto Alayı... 12 Aralık 2003...
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2010 saat 12:37
Alıntı yapılan otomatikkapi

Alıntı yapılan eskan

nasıl gidilir?..
Hayırdır inşallah :)...
kps ye gircem.:) gülme öle..
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2010 saat 12:43
Alıntı yapılan banner

Alıntı yapılan eskan

nasıl gidilir?..
Otobüsle gelinirse Ümitköy Köprüsü'nde inip karşıdan Etimesgut, Elvankent, Sincan minibüslerine, otobüslerine binilirse daha çabuk ulaşılır. Boşuna AŞTİ'ye kadar gidip gelme zahmetinden kurtulunur. Yaklaşık 1 saat kazandırır.

Okul anayolun hemen kenarında, Şeker Fabrikasının karşısında kalıyor. Eryaman'a dönen bir köprü var, onu biraz geçince gidiş istikametine göre solda kalıyor.

Trenle gelinirse Sincan'da inmek daha mantıklı. Sincan tren istasyonunun yanından Eskişehir Yolu'ndan giden hangi araca binilirse okulun yakınında inilebilir. Yalnız mutlaka sorun, toplu taşıma araçlarının bazısı İstanbul Yolu'nu kullanıyor, bazısı Eskişehir Yolu'nu. Eskişehir Yolu'nu kullanana binmek lazım. O araçlar Etimesgut'tan geçiyor, diğerleri Etimesgut'tan geçmiyor. Sincan'dan gelinirse okul sağda kalıyor. Çevre yolu köprüsü var, onu biraz geçince sağda. Trenden Sincan'da inmekte yaklaşık 1 saat kazandırır.

sağol müjdat abi..bu bilgiler ışığında bulurum heralde..
ben hızlı trenle gidecem. sincanda ineyim o zaman..ordan eskişehir yolunu kullanan dolmuşlara bineyim..hala da  bulamazsam pazarın körü ararım artık seni napiyim:))

kaan abi yardımcı olduğun için sana da teşekkür ederim..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 48>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,218 saniyede hazırlanmıştır