eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ankaraESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ankara'daki Eskişehirsporlular

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 48>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
antist_026 Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı antist_026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 15:37
Alıntı yapılan sedbes

merhaba Ankara da ESES maçlarını izleyebileceğimiz bir yer varmı acaba? Ramazan oldugundan dolayı Keremeyleye gıdemeyecegım en azından RAmazan boyuna başka alternatif yer bilgisi olan varsa paylaşabilirmi acaba? çok teşekkürler şimdiden

Valla bende keremeylede izledim bikaç sefer güzel oluyor :) Ama dediğiniz gibi önümüz ramazan en iyisi hızlı trenle es es geçip Stad da izlemek galiba abi. Yada organizasyon olursa bi minibüs falan dolar galiba.
bu kalpler sana tutsak ! ! !
Yukarı
sedbes Liste gör
Yazar

Sedat
Yer: Turkey
  Alıntı sedbes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 20:15
Ya sende haklısın da maddi imkansızlıklar var işte, kızılay civarında falan Eskişehirli cafe falan yokmu hiç? bi ara öğretmenevinde de izliyoduk maçları gerçi 4-5 yıl onceydi ama kimsenin bilgisi yokmu? kimse yardımcı olmıycakmı?
Yukarı
antist_026 Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
  Alıntı antist_026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 20:18
Doğru diyorsun abi maç bileti git gel dünya para :( Ya bende zamanında çok uğraştım toplu izleyelim diye ama biliyorsun ankara ile papazız kimse pek yanaşmıyo fakat fikir olsun dersen ben maça kafe diye bir yer var kızılayda orda izlerdim...
Yukarı
sedbes Liste gör
Yazar

Sedat
Yer: Turkey
  Alıntı sedbes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 20:21
tam ismi ne bu cafenin anlamadım? nerede hangı sokakta? birde sene veririmi eses maclarını yani digiturkten eses maçlarını anca meraklısı alır ondan dıyorum
Yukarı
esclr Liste gör
Deneyimli Yazar

Çağlar Yenilmez
  Alıntı esclr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 20:44
mekanları kendi aranızda isim vermeden özel mesaj yoluyla tartışırsanız öncelikle mekanlar ve mekan sahipleri sonra kendiniz için daha güvenli olur
Ölüm bizi ayırırsa zamansızca,Hakkım helaldir sana,Doymadan,doyamadan kupalara..

Yukarı
antist_026 Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
  Alıntı antist_026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 20:46
Meşrutiyet Caddesi'nden girince Selanik-2 Caddesi'nde Metropol Sineması'na gelmeden, 312 Bar'ı geçince sağda yer alan Maça de izlerdim. Ama toplu olarak falan değil.Bireysel.
Yukarı
ahmet26dt Liste gör
Deneyimli Yazar

ahmet
Yer: ankara
  Alıntı ahmet26dt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ağu/2010 saat 21:16
bu sene duzenlı olarak maçlara organızasyon olacak mı?
Yukarı
EMRE 26 Liste gör
Yazar

Emre
Yer: Antigua And Barbuda
  Alıntı EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ağu/2010 saat 15:38
Arkadaşlar Ankaradan gençlerbirliği maçı için bir organizasyon olmayacak mı ?
Yukarı
AhmetTarik Liste gör
Usta Yazar

Ahmet Tarık
Yer: Ankara,Eskişehi
  Alıntı AhmetTarik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2010 saat 04:25
Ankara'da gençlerbirliği maçını izleyebilceğim bir mekan varsa bana özelden iletebilir misiniz? bjk ile aynı saatte macımız oldugu icin cogu yerde yayınlanmaz sanırım.
Tek dileğim Allah'tan, seni şampiyon görmek..
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2010 saat 06:35
macımızı sadece ev üyeligi olanlar seyredebilecek yani cafeler barlar yada kahvehane gibi ticari yerlerde eski sistem devam edecek yani sadece 5mac verilecek
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 48>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır