eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2007-2008 Sezonu Orduspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eski_nfr Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

memet
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2007 saat 15:14
husumet gereksiz deilki samsunda bize saldıran kufur eden o takımla nekadar ii oluruz kı bizim dost takım die bi ihtiyacmız da yok kı taraftarsa bizde destekse bizde alayı bos gideriz insan olurlarsa oluruz olmazlarda pişman ederiz
ne zaman gelecek o buyuk gece turlar atacagız ESKİŞEHİRDE
Yukarı
redES Liste gör
Deneyimli Yazar

Erdinç AKCIN
Yer: Isle Of Man
Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2007 saat 15:46
Galiba ilk defa Orduspor başlığı bukdar uzun kaldı. Başlığın ömrünün sonuna gelmemesi için bence Ordu'luların forumlarında yazılan olumsuz yazıları buraya link veya yazı olarak aktarmamak. Geçen sene ilk maça onlar gelirken başkanları ve td'leri mesnetsiz ilginç açıklamalarda bulunmuşlardı. Ama tv de canlı yayınlanan maç sonrası başkanları , y.İldiz centilmence karşılandıkalrını Eskişehirspor yönetiminini yemek davetine katıldıklarını, çiçeklerle karşılandıklarını, Stadta antremen yaptıklarını vs. vs. güzel sözler söylmişlerdi. (galiba K.Paşa'ya antremen yapması için sahalarını vermemişlerdi diye hatırlıyorum. Konuyla alakası yoktu ama aklıma geldi.) Hatta gelen Orduspor'lularda açık bileti almalarına rağmen bu biletle kapalıya (eskinefer yeri) alınmışlardı.

Şimdi ise biz ilk maça gideceğiz. İnşallah yarınki galibiyetimizle moralli gideceğiz. Geçmişteki olayların soğuması zamana bağlıydı. Orduspor yönetmi takımımızı mükemmel şekilde ağırlamaları gerektiğine inanıyorum. İki kulübünde centilmence açıklamalar yapacağına tansiyonu yükseltmeyeceğine inanıyorum.
   Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...
Yukarı
Alper Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2007 saat 23:25
Geçen yıl Eskişehir'e ilk maçta gelenlerden biri bendim.İstanbul'dan 7 arkadaşım ile beraber geldik.Ankara'danda 13 arkadaş geldi.Toplam 20 kişi idik.(Formalı ve atkılı olan gurup)Eskişehir'de ögrenci olanlar ve civar illerdeki memur ve işçiler toplamı ile o gün stadyumda 40-45 kişi  idik.

Bilet olayına gelince yaklaışık 30 dk stat etrafında bize ayrılan yerin neresi olduğunu ögrenmek için çabaladık durduk.2-3 tane polise sorduk oralı bile olmadık,sonra maça 15 dk kala bilet satılan araba gibi bilet gişeşinden sizin taraftarınız ile beraber bilet aldık ve misafir takım tribünü bileti talep ettik ama ne hikmet ise bize 20 YTL'lik kapalı bileti yerine 10 YTL'lik açık tribün bileti satılmıştı,ya yanlışlıktan dolayı verildi yada kasıtlı ben bunda bir art niyet aramıyorum.Gişe görevlisi o anki yoğunluktan misafir takım taraftarı gelmeyeceğini düşünerek dalıp bize açık tribün bileti vermiştir diye düşündük.

Aldığımız biletler ile kapalı tribüne gittik ve oradaki özel güvenlik bize bu biletle içeri giremeyeceğimizi söyledi ve biz orada itiraz ettik ve daha sonra sizin yetkilileriniz ile görüşmeler yapıldı ve maça 5 dk kala yan  kapıdan bize ait olan yerlere alındık ondan sonraki olanları anlatmaya gerek yok orada olanlar herşeyi biliyor.Sonuçta sizin taraftarın bizi normal bir şekilde protesto edeceğni biliyorduk ve biz oradan daha sonra maç sonu toplu olarak şehir dışına çıkarıldık.

2.yarı Ordu'da oynanan maçta sizin yaklaşık 50 kadar taraftarınız Ordu'ya 50 km mesafe kala emniyet güçleri tarafından karşılandı ve polis otobüsleri stata getirildi ve maçtan sonra aynı şekilde şehirden yolcu edilidiniz.Orduspor'un misafir tribün tarafındaki 100-200 kişilik taraftar gurubu size biraz sataştı ama o gurup ordu'ya kim gelse aynı şeyi yapıyor.Size mahsus bir şey degil.Geçen yıl gelen arkadaşlarınız bir sorun yaşamadı ve bu senede gelenler bir sorun yaşamaz.ayrıca geçen yıl Eskişehir kafilesi Ordu'da çok iyi ağırlandı.İstanbul'da yaşıyorum ve Samsun'da oynanan ,Eskişehir'de geçen yıl oynanan ve Ordu'da rövanşı olan son 3 maça gittim ve bu senede gitmek istiyorum.Ordu'da bir sorun olmaz ama münferid olarak çatlak sesler olacak.Eskişehir'de olduğu gibi ve Türkiye'nin her şehrinde olduğu gibi.
Orduspor &İst.Mesudiyespor
Yukarı
es olcay Liste gör
Deneyimli Yazar

OLCAY SARI
Direct Link To This Post Tarih: 24/Kas/2007 saat 23:39
alper dostum ben antalyada yaşayan bir esesliyim ordulu arkadaşlarım var hatta orduda 20 gün kaldım severim orduyu ama ordu taraftarından bir grubun kurduğu anti eses sitesi var youtube videolar gönderiyorlar buda bizi üzüyor
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2007 saat 00:27
Alıntı yapılan Alper

Geçen yıl Eskişehir'e ilk maçta gelenlerden biri bendim.İstanbul'dan 7 arkadaşım ile beraber geldik.Ankara'danda 13 arkadaş geldi.Toplam 20 kişi idik.(Formalı ve atkılı olan gurup)Eskişehir'de ögrenci olanlar ve civar illerdeki memur ve işçiler toplamı ile o gün stadyumda 40-45 kişi  idik.

Bilet olayına gelince yaklaışık 30 dk stat etrafında bize ayrılan yerin neresi olduğunu ögrenmek için çabaladık durduk.2-3 tane polise sorduk oralı bile olmadık,sonra maça 15 dk kala bilet satılan araba gibi bilet gişeşinden sizin taraftarınız ile beraber bilet aldık ve misafir takım tribünü bileti talep ettik ama ne hikmet ise bize 20 YTL'lik kapalı bileti yerine 10 YTL'lik açık tribün bileti satılmıştı,ya yanlışlıktan dolayı verildi yada kasıtlı ben bunda bir art niyet aramıyorum.Gişe görevlisi o anki yoğunluktan misafir takım taraftarı gelmeyeceğini düşünerek dalıp bize açık tribün bileti vermiştir diye düşündük.

Aldığımız biletler ile kapalı tribüne gittik ve oradaki özel güvenlik bize bu biletle içeri giremeyeceğimizi söyledi ve biz orada itiraz ettik ve daha sonra sizin yetkilileriniz ile görüşmeler yapıldı ve maça 5 dk kala yan  kapıdan bize ait olan yerlere alındık ondan sonraki olanları anlatmaya gerek yok orada olanlar herşeyi biliyor.Sonuçta sizin taraftarın bizi normal bir şekilde protesto edeceğni biliyorduk ve biz oradan daha sonra maç sonu toplu olarak şehir dışına çıkarıldık.

2.yarı Ordu'da oynanan maçta sizin yaklaşık 50 kadar taraftarınız Ordu'ya 50 km mesafe kala emniyet güçleri tarafından karşılandı ve polis otobüsleri stata getirildi ve maçtan sonra aynı şekilde şehirden yolcu edilidiniz.Orduspor'un misafir tribün tarafındaki 100-200 kişilik taraftar gurubu size biraz sataştı ama o gurup ordu'ya kim gelse aynı şeyi yapıyor.Size mahsus bir şey degil.Geçen yıl gelen arkadaşlarınız bir sorun yaşamadı ve bu senede gelenler bir sorun yaşamaz.ayrıca geçen yıl Eskişehir kafilesi Ordu'da çok iyi ağırlandı.İstanbul'da yaşıyorum ve Samsun'da oynanan ,Eskişehir'de geçen yıl oynanan ve Ordu'da rövanşı olan son 3 maça gittim ve bu senede gitmek istiyorum.Ordu'da bir sorun olmaz ama münferid olarak çatlak sesler olacak.Eskişehir'de olduğu gibi ve Türkiye'nin her şehrinde olduğu gibi.
Alper gelirken yanıda serkanıda getir orduya özletti kendini yav mazeret kabul tmiyor yucel de
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
Alper Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2007 saat 22:07
Alıntı yapılan es olcay

alper dostum ben antalyada yaşayan bir esesliyim ordulu arkadaşlarım var hatta orduda 20 gün kaldım severim orduyu ama ordu taraftarından bir grubun kurduğu anti eses sitesi var youtube videolar gönderiyorlar buda bizi üzüyor

Arkadaşlar,

Ordu'da maalesef istemediğimiz türde insanlar var.Bu işin bir şov bir eglence olduğunu bir türlü kavrayamadılar.Sonuçta bir müsabaka bir taraf kazanacak bir taraf üzülecek ve biz ülke insanı olarak ne sevinmeyi nede üzülmeyi biliyoruz.Benim buradan site yöneticilerinize bir tavsiyem olacak bu hafta Eskişehir-Ordu maçı var ve burada ve çeşitli sitelerde atışmalar olabilir en azından bu sitede seviyenin korunması için 1 haftalığına Orduspor to***ini kilitleyebilirsiniz.Maça gelince centilmence bir maç olsun hak eden iyi oynayan kazansın derim.Gönlüm bizim takımın kazanmasından yana ve evimizde hiç yenilmedik ve Malatya maçındaki oyun fena degildi bu hafta kaleci Şenol'un cezası sona erdi ve golcü Ümit Tütünci'de 1 aydır sakattı ve muhtemelen bu maçta oynar.Sag kanadımızda oynayan çok degerli oyuncunuz Uğur Akdemir(52) sakat devreyi kapattı, 10 numara deli Şenol ve Stoper Cem Kargın süresiz kadro dışılar.Cezalı oyuncumuz bunlar dışında yok.
Orduspor &İst.Mesudiyespor
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2007 saat 15:14
Alıntı yapılan eski_nfr

husumet gereksiz deilki samsunda bize saldıran kufur eden o takımla nekadar ii oluruz kı bizim dost takım die bi ihtiyacmız da yok kı taraftarsa bizde destekse bizde alayı bos gideriz insan olurlarsa oluruz olmazlarda pişman ederiz
Big%20smileWinkolanları bende iyi biliyorum ama onlara her şeyi düzeltmeleri ve centilmenlik adına onlara bir şans verelim diyorum eski esesler iyibilir bugün tabalasına kardeş diye yazdığımız kulüblerimizden biriyle o şehrin plakalı araçlarını porsuga atacak kadar kanlı bıçaklı düşmandık bugün ise onlara kardeş diyebiliyorsak karşılıklı iyi niyet ve çabanın ürünüdür ben onlarada bir şans tanıyalım ve bu çabalarını destekleyelim diyorumClapClap
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
forza_forever_es_es Liste gör
Yazar

fikri
Yer: Italy
Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2007 saat 16:33
aman ya ordudan ne dost olur ne düşman sallayın gitsinn
DAG VE KOMANDO TUGAYI HAKKARİ ÇUKURCA\ORMANLI ^^SINIR NAMUSTUR^^
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2007 saat 17:06
Alıntı yapılan forza_forever_es_es

aman ya ordudan ne dost olur ne düşman sallayın gitsinn
 sayın forza_forever_es_es sen eses i büyüklüğünü bilmiyorsun galiba 1986 eses bursa maçı ve sonucuna bakarsan anlarsın ne demek istediğimi o günkü olanlar 4 5 yıl önce orduda olanlar 1986 da olanların yanında hafif kalır onlara bir şans tandık karşılklı olarak iyi niyet sayesinse bu gün onlara kardş diye biliryak iyi niyet çabanın ürünüdür o günün gençleri böyle bir tavır takınsaydı bu günkü kardeşlik söz konusu bile olamazdı hepimiz mazimize gömdük o gün olanları her iki kulüp taraftarı yeterince çaba harcasın en azından istenmeyen olaylar yaşanmaz siz bu gün ün gençleride ordudan ne dost olur demezdiniz Big%20smileWinkClap

Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2007 saat 17:55
arkadaşlar şu anda geçen sezonki gibi yine kötü giden bir orduspor var lütfen gerek onların sitesinde gerekse kendi sitemizde bu adamlarla gereksiz polemiğe girmeyelimde aynen geçen seneki gibi yaygara yapıp  bu maçı ölüm kalım maçına çevirmesinler hatırlarsanız geçen sezon çok kötü giden bir orduspor vardı ve böyle bir maç öncesi orduda yaratılan havayla maçı farklı alıp hayata dönmüşlerdi ,tansiyonun yükselmesi orduya yarar
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır