eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2007-2008 Sezonu Orduspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 39>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2007 saat 11:04
ordu o kadar garip bir takim olduki... hemen hemen herkez kiralk, sozlesmesi olanlarda sadece bir senelik. okan yilmazin artik eski formunda olmadigi ve cok fazlada calismai sevmedigini biliyoruz. senol zaten kendi basina olay. takimda ayrica gokhan kolomoc un ayrilmasiyla basgosteren bir huzursuzluk var, geseliler ve ordulular diye ayrilmislar resmen. ne olacaklari hic belli degil ama rahatlikla ligte kalirlar heralde. bence en buyuk hatayi yucel idizi gondererek sezon basinda yaptilar. bu kadro basarili olsada olmasada seneye en cok transfer yapicak takimlardan birtanesi.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2007 saat 19:10

Orduspor Pereira ile yollarini ayırdı

Türk Telekom Lig A takımlarından Orduspor, bu sezon bir yıllığına Azerbaycan'ın Kervan takımından renklerine kattığı Brezilya asıllı Ernani Pereira ile yollarını ayırdı.

Kulüp asbaşkanı Mehmet Gürses, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Bolu kampında Ernani'nin teknik direktör Suat Kaya tarafından yetersiz bulunulduğunu belirtti.

Büyük umutlarla Azerbaycan'ın Kervan takımından mor-beyazlı renklere bağladıkları Ernani ile yollarını karşılıklı olarak ayırdıklarını ifade eden Gürses, ''Futbolcumuzu hocamız Suat Kaya yetersiz gördü ve karşılıklı olarak Ernani ile yollarımızı ayırdık. Ernani'nin mevkisi olan defans en kısa zamanda başka transferler ile dolacaktır. Biz yönetim kurulu olarak hocamızın kararına saygı duyduk ve bundan sonra da hocamızın istekleri doğrultusunda takımda gerekenler yapılacak'' dedi.

05.08.2007  

Kaynak : AA
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
Ender26eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Ender
Yer: Hamburg
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2007 saat 20:32
gecen sezon yenemedimiz orduyu bu sezon iki macta yeneriz insallah..
3G:CEPIM VAR HATIM YOK,CEPIM VAR KONTÖRÜM YOK,CEPIM VAR GÖRÜNTÜM YOK!
Yukarı
kabaduz Liste gör
Yeni Yazar

SERKAN
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2007 saat 23:21
rahat olun ya orduspor yeni kadrosuyla bu ligin tozunu atar ve şampiyon olur
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2007 saat 23:28
 Darknes o Şenol eski Bursalı Diyarbakırlı Şenol du bu o Şenol değil ya senin dediğin Şenol başkası yada çok iyi bir estetik ameliyat geçirmiş yada ben karıştırdımSmile
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2007 saat 23:33
tüm forum üyesi arkadaşlara ve forum yönetemine en derin saygı ve selamlarımla..yaklaşık 10 gün dür eskişehirimin dışındaydım bu arada neler olmuş böyle ya..site yenilenmiş..eh oldukçada güzel olmuş..şanlı taraftara ve şanlı camiamızada böylesi yakışırdı ..emeği geçenleri tebrik eder hayırlı uğurlu olmasını dilerim..

ya bu ordu dendimi sinirden kaşıntı basıyor beni..süpriz yapabilirler fakat 2B ye dönüş anlamında..LOLLOL

HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2007 saat 23:42
bugün gazetesinin spordan sorumlu müdürü ersan çelik adında bir gazeteci ve ordulu.. adam her allahın günü orduyla ilgili bi haber koyuyor gazeteye bide diyorki utanmadan sıkılmadan orduluyum diye  kimse beni yanlış anlamasın ben tüm takımlarımıza eşit mesafedeyim diyor.. fakat yine kargaları bile güldürecek bir şekilde bir zamanlar 1. ligin tozunu atmış (nasıl bir tozsa buda) orduspor süper ligi fazlasıyla hakediyor diyor DeadDead

Yukarı
kabaduz Liste gör
Yeni Yazar

SERKAN
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2007 saat 23:43
rahat ol arkadaşım yanlış yazmışsın o dedigin iki b deyil yanlışlıkla söyledin herhalde süperlig diyecektin galiba bu ordusporu kimse tutamaz takımı izliyorum koşan savaşan bir ekip bu sene mutlak süperlige cıkarız artık sehir takım taraftar hocamız yöneticilerimiz buna inandık tek yumruk olarak süperlige cıkacagız ilk rakip altayspor yenip gelicez sonra sakaryaspor yenip yolumuza devam edicez
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Direct Link To This Post Tarih: 05/Ağu/2007 saat 23:57
kardeş sizin gücünüz yetmez süper lige çıkmaya ..birincisi şehir kenetlemiş nasıl kenetlenir yahu 100 binlik şehrin yarısı febeli yarısı cimnastikli..ikincisi mali gücünüz yetmez sanayi yok,ticaret yok,sosyoekonomik olarak batmış durumdasınız eee para nerde yok haa hilmi bakanınız bulupta verirse başka..üçüncüsü takımda hizipçilik ayrımcılık almış başını gidiyor..başınızda dönek şükrü var her sene bırakıp sonradan kıvırarak geliyor ..öyle okanı almakla ,çirkef şenolu almakla çıkılmaz canım..

hadi canım siz hazırlayın kendinizi 2B YE

Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Direct Link To This Post Tarih: 06/Ağu/2007 saat 00:01
Alıntı yapılan kabaduz

rahat ol arkadaşım yanlış yazmışsın o dedigin iki b deyil yanlışlıkla söyledin herhalde süperlig diyecektin galiba bu ordusporu kimse tutamaz takımı izliyorum koşan savaşan bir ekip bu sene mutlak süperlige cıkarız artık sehir takım taraftar hocamız yöneticilerimiz buna inandık tek yumruk olarak süperlige cıkacagız ilk rakip altayspor yenip gelicez sonra sakaryaspor yenip yolumuza devam edicez

heee altayla sakaryada kara kara düşünüyorlar zaten eyvah rakip mordu diye..bekliyorlar aman gelsinde bizi yensin diye ..LOLLOL..siz bu sene ligde kalında seneye allahın emri düşersiniz

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 39>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,266 saniyede hazırlanmıştır