eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2007-2008 Sezonu Orduspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 39>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2007 saat 15:41
Alıntı yapılan tepebaşılı26

sayın mod lar  neden benim orduspor ve ordulu lara yazdığım yazılar siliniyor anlayabilmiş değilim

ne yani bir ordu lu benim siteme girip olur olmaz yazacak ve biz onun anladığı dilden cevap yazamıycaz öylemi? lütfen bu tutumunuzu bie kez daha gözden geçiriniz
kardeş eskiler derki ne söylediğin önemli değildir nasıl söylediğin önemlidir sayfa 14 e bakarsan anlarsın ne demek istediğimi
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2007 saat 08:49

burasi eskisehirspor.com tabiki diger takimlara kizarsiz severiz ama bunlar bireysel tutulmalidir. siz simdi hic bir niteligi olmayan ordu kumeye ordu balon gibi postlar atarsaniz onlarda silinir genel seviyeyi dusurecegi icin. bunun yerine varsa ordunun kadrosu yada baska birseyiyle ilgili bildiginiz yazin degerlendirmenizi yapin bakin bakalim o zaman postunuz silinicekmi? bende sevmiyorum ordusporu bende basarili olmalarini istemiyorum fakat bunuda ters bir sekilde dile getirirsek takimimizin forumunda cesitli genellemelere kurban gidebiliriz. mod lar sadece forumun seviyesini koruyor.

dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
akıncılar Liste gör
Yeni Yazar

AKIN
Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2007 saat 09:55
Arkadaşlar günaydın...
Bakın sizlere değerli ESKİŞEHİRSPOR taraftarlarına arkadaşlar diyorum. Bu bizim açımızdan çok önem ve değer taşır.Sitenizi yaklaşık 3 yıldan beri takip ediyorum.
ORDUSPOR takımını bir yunan takımından bile daha hakir gördünüz daha aşağıladınız bu BÜYÜK ESKİŞEHİR TARAFTARINA yakışmıyor.Tabiki sevmiyor olabilirisniz başarılı olmasını istemiyor olabilirsiniz ama bunu rencide edici bi şekilde yansıtmanın iki kulube ve taraftarına zarardan başka bişe getirmez....

Biz sütten çıkmış ak kaşık değiliz tabiki bizimde mutlaka ve şüphesiz yanlışlarımız olmuştur ama eğer üşenmez de www.akincilar52.org sitemizi bi ziyaret ederseniz sizin gibi kaliteli ve düzeyli insanların sadece futbol izleyici olan sadece futbol şehirlerini destekleyen ve sadece ve sadece sizin gibi köklü anadolu kulüplenin daha yukarılara çıkmasını isteyen ve sizin olduğu gibi kendi takımını daha iyi yerlerde görmek için mücadele eden bir ekip bir gurup bir taraftar olduğumuzu göreceksiniz...

Biz hiç bir zaman ESKİŞEHİRSPOR'un büyüklüğünü tartışmadık tartışmayızda gerçekler ve maziler ortadadır ama bunu sizin kendinizin kabul etmemesi de hayret vericidir.

Geçmişe takılıp kalırsak hiç bir zaman ilerleyemeyiz saygıdeğer ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARLARI bu yazıyı okuyan siz değerli arkadaşlardan mutlaka ve mutlaka bana katılan olmayacaktır buda doğanın kanunun da vardır 1 elin 5 parmağı bir değil çünkü...

Ama biz AKINCILAR GURUBU olarak sizleri 15. hafta da oynanacak olan ORDUSPOR-ESKİŞEHİRSPOR maçına davet ediyor en iyi şekilde ağırlayacağımızın ganatisini veriyorum.Bizler oldukça provokotörlere ve holiganizme asla ve asla pirim verilmeyecektir.

ESKİŞEHİRSPOR'A Süper lig yolunda başarılar diliyor saygılar sunuyoruz...

AKINCILAR TARAFTAR GURUBU

Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2007 saat 12:18
Alıntı yapılan darknESS

burasi eskisehirspor.com tabiki diger takimlara kizarsiz severiz ama bunlar bireysel tutulmalidir. siz simdi hic bir niteligi olmayan ordu kumeye ordu balon gibi postlar atarsaniz onlarda silinir genel seviyeyi dusurecegi icin. bunun yerine varsa ordunun kadrosu yada baska birseyiyle ilgili bildiginiz yazin degerlendirmenizi yapin bakin bakalim o zaman postunuz silinicekmi? bende sevmiyorum ordusporu bende basarili olmalarini istemiyorum fakat bunuda ters bir sekilde dile getirirsek takimimizin forumunda cesitli genellemelere kurban gidebiliriz. mod lar sadece forumun seviyesini koruyor.

Daha önce inandığım için  "Orduspor Kümeye" yazmıştım,cümlede hakaret,küfür içeren herhangi bir sözcükmü varmı,
kalender
Yukarı
Antidote Liste gör
Yazar

Serkan
Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2007 saat 12:46
@akıncılar
Merhaba Akın Bey, öncelikle bu fairplay ruhuna yakışan mesajınız için teşekkür ederim size. Bütün klüplerde olduğu gibi Eskişehirspor tarafları arasında da gerçek taraftarlık bilinci olmayan, kendinibilmez kişiler olacaktır. Bu kişilerin yazdıklarını ve söylediklerini bütün Eskişehirspor taraftarlarına maletmemek lazım. Biz büyük Eskişehirspor taraftaları olarak bütün takımlara karşı dosthane bir yaklaşım içindeyiz, ve öyle olmalıyız.

Eskişehirspor ve Orduspor arasında geçmişte bazı tatsızlıklar yaşanmış olabilir, fakat inanıyorum ki bu iki büyük taraftar grubu sayesinde bunlar unutulacaktır.

Orduspor'a ve taraftarlarına başarılar dilerim.
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2007 saat 12:49
Alıntı yapılan akıncılar

Arkadaşlar günaydın...
Bakın sizlere değerli ESKİŞEHİRSPOR taraftarlarına arkadaşlar diyorum. Bu bizim açımızdan çok önem ve değer taşır.Sitenizi yaklaşık 3 yıldan beri takip ediyorum.ORDUSPOR takımını bir yunan takımından bile daha hakir gördünüz daha aşağıladınız bu BÜYÜK ESKİŞEHİR TARAFTARINA yakışmıyor.Tabiki sevmiyor olabilirisniz başarılı olmasını istemiyor olabilirsiniz ama bunu rencide edici bi şekilde yansıtmanın iki kulube ve taraftarına zarardan başka bişe getirmez....

Biz sütten çıkmış ak kaşık değiliz tabiki bizimde mutlaka ve şüphesiz yanlışlarımız olmuştur ama eğer üşenmez de www.akincilar52.org sitemizi bi ziyaret ederseniz sizin gibi kaliteli ve düzeyli insanların sadece futbol izleyici olan sadece futbol şehirlerini destekleyen ve sadece ve sadece sizin gibi köklü anadolu kulüplenin daha yukarılara çıkmasını isteyen ve sizin olduğu gibi kendi takımını daha iyi yerlerde görmek için mücadele eden bir ekip bir gurup bir taraftar olduğumuzu göreceksiniz..Biz hiç bir zaman ESKİŞEHİRSPOR'un büyüklüğünü tartışmadık tartışmayızda gerçekler ve maziler ortadadır ama bunu sizin kendinizin kabul etmemesi de hayret vericidir.Geçmişe takılıp kalırsak hiç bir zaman ilerleyemeyiz saygıdeğer ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARLARI bu yazıyı okuyan siz değerli arkadaşlardan mutlaka ve mutlaka bana katılan olmayacaktır buda doğanın kanunun da vardır 1 elin 5 parmağı bir değil çünkü...Ama biz AKINCILAR GURUBU olarak sizleri 15. hafta da oynanacak olan ORDUSPOR-ESKİŞEHİRSPOR maçına davet ediyor en iyi şekilde ağırlayacağımızın ganatisini veriyorum.Bizler oldukça provokotörlere ve holiganizme asla ve asla pirim verilmeyecektir.ESKİŞEHİRSPOR'A Süper lig yolunda başarılar diliyor saygılar sunuyoruz...

Evet yazdıklarına katılmamak içten değil .doğru ama bunu hem bizim taraftara anlatamassın, hemde sizin taraftara anlatamassın geçmişte olan bazı şeyler bu hale getirdi. inşallah bundan sonra dileklerin gerçekleşir.
bütün takımlara başarılar.o bıçak olayından sonra bunu hiç bir şekilde anlatamassın.bu ilk maçın sonucunda her şeyi belli eder diye düşünüyorum.siz ilk adımı atarsanız gerisi gelir gibi geliyor.
herkez senin gibi düşünseydi zaten bu hale gelinmezdi .doğru değilmi????
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2007 saat 13:00
Alıntı yapılan kalender 26

Alıntı yapılan darknESS

Daha önce inandığım için  "Orduspor Kümeye" yazmıştım,cümlede hakaret,küfür içeren herhangi bir sözcükmü varmı,

kumeye duscek olsalar bile bunu demek onlara karsi saygizsizlik. sen buna inanior olabilirsin, onlarda bizim kume duscegimize inaniyor olabilir. sen onlarin sitelerinde gorsen bu tarz msjlar kizmazmisin ya bu ordulular diye baslamazmisin, bir kac kisinin msjindan dolayi tum orduyu kutulemezmisin. bir lafin hakaret olmasi icin illa kufur olmasi gerekmez...
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2007 saat 17:28
Alıntı yapılan akıncılar

Arkadaşlar günaydın...
Bakın sizlere değerli ESKİŞEHİRSPOR taraftarlarına arkadaşlar diyorum. Bu bizim açımızdan çok önem ve değer taşır.Sitenizi yaklaşık 3 yıldan beri takip ediyorum.
ORDUSPOR takımını bir yunan takımından bile daha hakir gördünüz daha aşağıladınız bu BÜYÜK ESKİŞEHİR TARAFTARINA yakışmıyor.Tabiki sevmiyor olabilirisniz başarılı olmasını istemiyor olabilirsiniz ama bunu rencide edici bi şekilde yansıtmanın iki kulube ve taraftarına zarardan başka bişe getirmez....

Biz sütten çıkmış ak kaşık değiliz tabiki bizimde mutlaka ve şüphesiz yanlışlarımız olmuştur ama eğer üşenmez de www.akincilar52.org sitemizi bi ziyaret ederseniz sizin gibi kaliteli ve düzeyli insanların sadece futbol izleyici olan sadece futbol şehirlerini destekleyen ve sadece ve sadece sizin gibi köklü anadolu kulüplenin daha yukarılara çıkmasını isteyen ve sizin olduğu gibi kendi takımını daha iyi yerlerde görmek için mücadele eden bir ekip bir gurup bir taraftar olduğumuzu göreceksiniz...

Biz hiç bir zaman ESKİŞEHİRSPOR'un büyüklüğünü tartışmadık tartışmayızda gerçekler ve maziler ortadadır ama bunu sizin kendinizin kabul etmemesi de hayret vericidir.

Geçmişe takılıp kalırsak hiç bir zaman ilerleyemeyiz saygıdeğer ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARLARI bu yazıyı okuyan siz değerli arkadaşlardan mutlaka ve mutlaka bana katılan olmayacaktır buda doğanın kanunun da vardır 1 elin 5 parmağı bir değil çünkü...

Ama biz AKINCILAR GURUBU olarak sizleri 15. hafta da oynanacak olan ORDUSPOR-ESKİŞEHİRSPOR maçına davet ediyor en iyi şekilde ağırlayacağımızın ganatisini veriyorum.Bizler oldukça provokotörlere ve holiganizme asla ve asla pirim verilmeyecektir.

ESKİŞEHİRSPOR'A Süper lig yolunda başarılar diliyor saygılar sunuyoruz...

saygı ve sevgi duyana bizde sygı ve sevgi duyarız dostluk kazansın bizim rakibimiz hiç bir anadolu kulübü değil bizim tek rakibimiz futbol u tekeline alan anadoluyu kendi çıkarları için yaptığı çeşitli oyunlarla anadolu kulüplerini ezen istanbul u yıkmak sizce süper liğde LOL istanbul büyükşehir LOL ankara büyükşehir LOL kartal  LOLgençlerbirliği LOL oftaşLOL vestel manisamı sivas mıLOL çok iş yapar yoksa ciddi taraftarı olanBig%20smile eses Big%20smileordu sakaryaBig%20smile antalya Big%20smileorduBig%20smile koceli Big%20smilebolu mu Big%20smileseyircisi olan süper ClapClapClapliğde çok yapar     
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
akıncı52 Liste gör
Yeni Yazar

bahri
Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2007 saat 20:54
selam arkadaşlar ben ordudan bahri akıncılar grubunun bir üyesiyim ve biz aklı başında insanlar eskişehirsporun ne kadar büyük bir takım olduğunu ve yerinin burası olmadığının farkındayız aynı şeyler bizim içinde geçerli  süper ligte oftaş gibi istanbul belediye  gibi takımlarının yerine bizim takımlarımız olmalıydı nese konu şu  bi sara hastasının yaptığı bi olay yüzünden 2 köklü büyük kulübün birbirine düşman gözüyle bakmaması gerekir bence artık bu aklı başında taraftar grupları bir araya gelerek bu gereksiz düşmanlığa son vermeli   haksızmıyım ???

ESES ede süper lig yolunda başarılar diliyorum
HEP DESTEK TAM DESTEK
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2007 saat 21:11
Yaklaşık 1 yıldan beri akıncılar 52 sitesine yazıyorum ve akıncıların hemen hemen hepsini tanıyorum onlarda beni tanıyor ilk başlarda baya bir caba harcadım ama şimdik ögle bir sorun yok üstelik artık beni kendileri gibi görüyolar bizlerde ordululara saygımız vardır elbet bu düşmanlık bitmeli ve bitecekdir bu kimseye fayda getirme üstelik kötülük zarar verir takıma gecenlerde bir ordulu kardeşim geldi esk
işehire misafirim olarak onu gezdirdim eskişehiri nefer gurubunuda kızılcıklıdanda arkadaşlarla resim felan cekildik altesden kimseye ulaşamadım ama onlarada deseydim onlarda iyi niyetlerinle gelirdi bence eskişehirde daha güzel organisyon oluyor diyer ilere göre bizde gurup liderleri ne derse o oluyor gerce o gün akşam sadece kızılcıklı nın agır başlarında testüf karşılaşdık ama gercekden iyi niyetleri vardı ve beni üzecek en ufak bir terbiyesizlik dahil yapmadılar misafirperliklerini gösterdiler onlarada tşk ordulu kardeşimize mesut kardeşim güzel birşey söledi onu takdir ediyorum saten mesutun akılı konuşmaları n gayet seviyorum ama arkadaşlar akıncılardan 1 tane bile kötü bulamasınız bunların iyi niyetlerini düşünelim derim ama o cılgınların adam olacagını sanmıyorum ben birde yanlarında fatsalılar var yoksam ordu gercekden cok iyi insanlar var ben bunların cogunu tanıyorum gercekden cok mert dürüst insanlar ordunun da 100/90 nı düşmanlık istemiyor aklı başında cok insan var ve ben tekde olsam orduya gidecegim ve misafirleri olacagım gecen yıl olmadı ama buyıl erken gidecegim bekle ordu yucel geliyor fındıklar hazır olsun LOL
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 39>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır