eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

MOD Siyah'a ithafen...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı serdareses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2009 saat 17:35
Benimde mesajlarım silindi özellikle ankaragücü başlıgında ters cümle söylediğimi zannetmiyorum en azından kendimce.. Ancak yanlıs bir yorum dahi olsa insanları özel mesajla en azından uyararak bak bu yanlısını silerek düzelttim denilmeli kusura bakmayın biz hayvan değiliz duygularımızı ifade ettiğimiz özgür bir ortamda düzeyli şekilde tartışma yapmakta yasaksa bu site eskişehirspor ve taraftarına hiç bir şekilde hizmet etmiyor demektir.
Bunada neden birkaç kişidir sadece...
KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
Es es Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Yer: Estanbul
  Alıntı Es es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2009 saat 17:36
Alıntı yapılan serdareses

Benimde mesajlarım silindi özellikle ankaragücü başlıgında ters cümle söylediğimi zannetmiyorum en azından kendimce.. Ancak yanlıs bir yorum dahi olsa insanları özel mesajla en azından uyararak bak bu yanlısını silerek düzelttim denilmeli kusura bakmayın biz hayvan değiliz duygularımızı ifade ettiğimiz özgür bir ortamda düzeyli şekilde tartışma yapmakta yasaksa bu site eskişehirspor ve taraftarına hiç bir şekilde hizmet etmiyor demektir.
Bunada neden birkaç kişidir sadece...

Silinen mesajın neydi?
Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdareses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2009 saat 17:41
Vasselin otelden kovulmasıyla ilgili ingilizlere ve ingiliz basınına yanlıs lanse edilmemizin (ankaragücü nedeniyle) ilgili bir yorumdu Wink
aslında bunu izaat etme gibi bir zorunlulugum yok ama iyi niyetle bu soruyu sordugunza inandığım için cevap verdim
KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
Es es Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Yer: Estanbul
  Alıntı Es es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2009 saat 17:43
Alıntı yapılan serdareses

Vasselin otelden kovulmasıyla ilgili ingilizlere ve ingiliz basınına yanlıs lanse edilmemizin (ankaragücü nedeniyle) ilgili bir yorumdu Wink
aslında bunu izaat etme gibi bir zorunlulugum yok ama iyti niyetle bu soruyu sordugunza inandığım için cevap verdim

Evet sadece merak ettiğim için sordum silinen mesajlar genellikle ikili gerginlik yaratan mesajlar diye hatırlıyorum.
Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdareses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2009 saat 17:44
Herşey biyana umarım ankaragücü başlıgı biran önce açılır  kimsenin üyelikleri iptal olmadan kimse uzaklaştırılmadan bu gerginlik bir son bulur
KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2009 saat 18:13
Lütfen, başkalarının taraftar sitelerine yönelmeyin beyler. Siz de ana-baba kuzususunuz onlar da ve biz şiddetle, terörle, holiganizmle camiaların biryere gelmediğinin bilincinde olan insanlarız. Gazetelerin 3'üncü sayfasına cinayet haberine konu olmak ister misiniz, böyle anılmak, yâd edilmek bilinmek; kimse istemez değil mi? Bizim camia şiddet ve terörle dikkat çekmemeli. Yani birey olarak 3'ncü sayfa kahramanı olmak ne kadar kötü bir durumsa, camia olarak öyle anılmak da öyle övünülecek bir durum değil.

Yazın kendinizi şu başlığın altına, vallaha anlatın uğraşlarınızı, ben en son Nefes filmini izledim meselâ, en son kimin romanını okudun? Herkes de zevkle okur emin olun. Milleti rahatsız etmeyin ama... Ya burası bizim Meclisimiz büyüklerimiz anılarını paylaşsınlar, onları okuyalım. Ama şu AG'den uzaklaşalım azcık. Biz biriz, diriyiz ve Türkiye'nin en güçlü camiasıyız. En inanan, en aktif, en entellektüel, en cefakâr(Göz Göz ve Sakarya'da az çekmedi) bu önderin şampiyon olması sokaklarda döner sallamakla değil holdingleri yönetmekle gelecek. Bunları da bizler yapacağız. En başta da adaşım Alper, değil mi adaş? (Dün kendileriyle az bi limoni durumumuz oldu ona sebep yadedildi kendileri:)
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
ogur Liste gör
Deneyimli Yazar

ogur

Oguz
Yer: Ireland
  Alıntı ogur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2009 saat 18:14
Alıntı yapılan Baba

Ve MOD Siyah bu yazımı ve başlığı silersen emin ol Allah'ın her günü bu metin benim tarafımdan her başlığın altına girer. Beni atman ise forum için kayıptır.
Kal bakalım sağlıcakla... 

Özellikle şu kısmı çok beğendim.

Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2009 saat 18:16
Alıntı yapılan ogur

Alıntı yapılan Baba

Ve MOD Siyah bu yazımı ve başlığı silersen emin ol Allah'ın her günü bu metin benim tarafımdan her başlığın altına girer. Beni atman ise forum için kayıptır.
Kal bakalım sağlıcakla... 

Özellikle şu kısmı çok beğendim.

MOD ile uğraşma soluğu ikimiz de kapının önünde alırız valla, MOD SİYAH'a laf yok.

KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
ogur Liste gör
Deneyimli Yazar

ogur

Oguz
Yer: Ireland
  Alıntı ogur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2009 saat 18:20

Baba ne anlatıyorsun?

Dalga mı geçiyorsun ?

Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2009 saat 18:24
Alıntı yapılan ogur

Baba ne anlatıyorsun? Dalga mı geçiyorsun ?

Ağır griple sözü tam olarak algılayamadığım bir anda yazdığım cümleye MOD SİYAH anlayış ve olgunlukla yaklaşıyorsa ki dün akşam öyle oldu, bu anlayışı fazla da zorlamamak lazım diyorum Oğuzum. Sonuçta kararı tahrik ve tehdidi önlemeye yönelikti. Doğru bulmasam da saygı duymam gerekirdi. Savunum aynı, tavrım huysuzcaydı, netekim HOCA da uyardı.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,203 saniyede hazırlanmıştır