eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

MOD Siyah'a ithafen...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 9>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
Online Durum: Offline
  Alıntı tmac26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2009 saat 23:53
Herşey ayarında güzeldir. Biz zaten onlar gibi küfretmeyerek nasıl bir seviyede olduğumuzu gösteriyoruz. Ama müsade edin hiç laf etmemezlikte yapmayalım. Bu işin cılkını çıkarmak, abartmaktır. Ben sevmiyorum adamları. Benim gibi bu sitedekilerin %98'inin düşündüğünü düşünüyorum. Eee o zaman niye birileri savunuluyor???
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
OgnEStanbul Liste gör
Yazar

Ogün Burak AYDINER
Yer: EStanbul
  Alıntı OgnEStanbul Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2009 saat 00:07
Mustafa kardeşime ve Alper Abi'ye sonuna kadar hak veriyorum..
Tamam biz seviyemizi korumalı ve ona göre davranış göstermeliyiz, sadece forumda değil heryerde Eskişehirsporlu gibi olmalıyız.
Fakat sevdiğimiz gibi sevmediğimiz şeylerde olabilir ve bırakında bunları da dile getirme şansımız olsun.
Saygınlıgımızı ve seviyemizi bozmadan bize yaraşır şekilde iyi kötü herşeyi söyleyebilmeli ve tartışabilmeliyiz.

....Anti Gücü....

Heryerde küfürlerini hakaretlerini gördüğümüz duydugumuz ve izlediğimiz ag'lilere konu kitlenince fikirlerimiz değişmeyecek veya bu konunun kitlenmesi bazı seylerın onune geçmeyecektir.Salın bizi de BÜYÜK TAKIM TARAFTARI olarak birşeyler yazalım ki feyz alsınlar okuyanlar...
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2009 saat 00:13
Ankaragücü konusunu kilitlemek yanlış,suistimal edenlere işlem yapılsa daha iyi olur sanki.

Alper Bey (Logo düzelince abiliğini yapmış olacaksın ben de sana abi diyeceğim Alper abi Big%20smile )

Sakin olalım,relax...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
aXi Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan Ç.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı aXi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2009 saat 00:15

Forum Baslıgı 2009-2010 Ankaragücü Baslıgıydı ve sadece Ankaragücü hakkındakı gelişmelerın tabip edilmesi icin yapılan bir baslıktı.. ama cogu zaman Haberlerden ziyade yorumlar bulunuyordu.. Maksadını aşan kelimeler, cümleler oldugu icin kilitlendi.. ve oraya her yazılan kötü bir yorum farklı bir sitede önümüze koz olarak atılıyor. Bunuda Gözardı etmemek gerekir..

Mod SİYAH'a da yüklenılmemesi kanaatindeyim...
Allah RIZA'sı İçin Git Artık..
Yukarı
Tolga26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tolga
Yer: Sierra Leone
  Alıntı Tolga26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2009 saat 00:25

Burası Eskişehirspor forumu.Evet öfkeli yazılar olabilir.Ama asla kimseyi küçümseyecek (tabi misal;ankaragücünü yener geçeriz küçümseyici bi yazı sayılıyosa bilemem hatta şuan sanırım küçümsüyoda olabilirim) yazı yazılmaz.Bu forumda küfür aşağılama içeren yazılarda yazılmaz.

Bu forum her forumda olduğu ve olması gerektiği gibi herkesin fikirlerini paylaştığı belkide fikir çatışmaları sayesinde doğruyu bulduğu bir forum.Konunun kilitlenmesi; olayı yatıştırmaktan ziyade belkide burda sağduyulu arkadaşlarımızın kardeşlerimizin abilerimizin yazılarından belki bi nebzede olsa etkilenebileceği belkide yapacağı veya yaptığı yanlışlardan dönmesini engelleyebileceğininde hesaba katılmış olarak yapılan bir durumdur diye ümit ediyorum.

Saygılarımla...
NEYLEYİM KIRMIZI DEDİĞİMDE SİYAH DEMEYEN YARİ...
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2009 saat 00:28
O topik kitlensede olur,kitlenmesede olurdu.
Şuda bir gerçek ki,bazen kantarın topuzu kaçıyor,sanırım ondan sonra kontrol gerekiyor...
Bizim sitemiz yol geçen hanı ya nede olsa herkese açık olduğu için,haliyle birde zorbada yazmıyoruz ya! "bir kaç kişi hariç" oraya giren yada bizimle muhatap olma gereği duyan takım grupları bir bize bakıyorlar sonra zorbaya dönüyorlar ve cımbızla ayıkladıkları postları alemle paylaşıyorlar.
Bu açıdan düşününce mod larda haklı,Alper kardeşim açısından düşününce Alperde haklı...
Alper diyorki;
Kendi sitemde rahat olamazsam nerede rahat olurum.
Mod diyorki;
Saygınlığımız var olsada,mikroplara açık olduğumuz için,daha dikkatli olmalıyız.
Bence hem saygınlığımızı koruyalım,hemde heyecan yaparak,heyecanları tavanlaştırmayalım:)
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2009 saat 00:59
Valla 2 sayfa yazılanları okudum.Olaya şu an müdahil oldum.Alper abi'ye hak vermemek elde değil.Eğer bu forumda her çıkan tartışma da konu başlıkları kilitlenirse nerde kaldı forum özelliği.O zaman toptan kapatalım forumu kimse birşey yazmasın..
Kaldı ki , burası eskisehirspor.com,burada yapılan tartışmaların bile ne denli seviyeli , saygı-sevgi çerçevesinde olduğunu herkes biliyor.
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2009 saat 01:03
Edito finito...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
metinyalin Liste gör
Usta Yazar

METİN YALIN
Yer: MARMARİS
  Alıntı metinyalin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2009 saat 01:17
Alıntı yapılan es_emre26

Alıntı yapılan Esparta _yigit

Valla 2 sayfa yazılanları okudum.Olaya şu an müdahil oldum.Alper abi'ye hak vermemek elde değil.Eğer bu forumda her çıkan tartışma da konu başlıkları kilitlenirse nerde kaldı forum özelliği.O zaman toptan kapatalım forumu kimse birşey yazmasın..
Kaldı ki , burası eskisehirspor.com,burada yapılan tartışmaların bile ne denli seviyeli , saygı-sevgi çerçevesinde olduğunu herkes biliyor.

Skor tahmin yarışmasının kapanmasına da bu tür cümleler vesile olmuştu,sonradan üzülmeyelim Smile
Emrecim;
Böyle gaz verirsen kapanmayacaksa da kapanırBig%20smile
SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2009 saat 01:19
olumsuz yorumlara bakan baksın.nedir bu yaklasım anlamıyorum burası sanat eleştirilerinin yapıldığı bir bolum değil ki 30 olumlu yazıya değilde 1 olumsuzu okurlar denilmiş işte bu yüzden birisinin canı yanar vs. okuyan okusun  hoşuna gitmiyorsa da girmesin ben giriyormuyum gecekondu nun forumuna.bence herkese başlık açma hakkı verilmesin ya belli bir msj sayısına ulasana veya belli yasdakilere verilsin,verilsin ki utanıyorum,iğreniyorum,yaptığınızı beğendinizm i gibilerinden başlıkların açılması biraz engellensin.sahsi fikrimdir herkesin fikrinide saygım sonsuz
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 9>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır