eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

MOD Siyah'a ithafen...

Cevapla Cevapla Sayfa  123 9>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Online Durum: Offline
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: MOD Siyah'a ithafen...
    Tarih: 12/Kas/2009 saat 22:43
Acayip hata yapıyorsunuz. İnsanlar yazarak bir nebze de olsa boşalıyor. Önce Eskişehirspor-Ankaragücü başlığını kapattın. Şimdi de 2009-2010 Ankaragücü başlığını kitliyorsun. Ve gözden kaçırdığın akîl insanların sağduyulu mesaj vermesine de izin vermiyorsun. İşi sokağa döker bu tavır ve bu tavır yanlıştır.

Bloody, camiayı değil bence MOD Siyah'ı uyar.
Çığrından çıkan hiçbir şey yok, kaldı ki kelimenin tam anlamıyla nezih bir tartışma ortamı var. Ama insanların söz söyleme hakkını elinden alırsanız o zaman beden dilleriyle bir şeyler yapmaya çalışırlar. Ve MOD Siyah bu yazımı ve başlığı silersen emin ol Allah'ın her günü bu metin benim tarafımdan her başlığın altına girer. Beni atman ise forum için kayıptır.
Kal bakalım sağlıcakla... 
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2009 saat 22:46
Adamlar her sitede Eskişehire ağzına geleni söylüyor.Tamam biz eskisehirspor.com'uz bu sitede saygı var.O mahalle ağzı sitelere benzemez ama insanlar eleştiride yapamayacakmı artık.Siyaset ise siyaset adamlar siyasete bulaştıysa tabiki bunun hakkında eleştiri yapılacak
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
Yer: Bahrain
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2009 saat 23:04
Bir ankaragüçlü bu siteye girdiğinde iyi niyetli yazılan 30 yazıyı görmez, ortalığı kızıştıran 1 yazıyı kendine malzeme eder. Bu nedenle başlıkların kilitlenmesi bana göre doğru bir davranış olmuş. Bunun örneklerini bir çok sitede görüyoruz ''Sitenizde bize şöyle dediniz, böyle dediniz'' tarzında birçok yazı yazılıyor. O yazılardan gaza gelerek çıkan olaylar sonucu 1 kişi hayatını kaybetse bunun sorumluluğu hepimizin boynuna yüklenir.

'' Ve MOD Siyah bu yazımı ve başlığı silersen emin ol Allah'ın her günü bu metin benim tarafımdan her başlığın altına girer. Beni atman ise forum için kayıptır.''

ayrıca bu tür bir tehditvari yazıyı sana yakıştıramadım Alper abi. Tamam bu sitede yazılarınızla, fikirlerinizle sevilen userlardansınız ama bunu koz olarak kullanmak pek hoş olmamış.
Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2009 saat 23:08
Adaşım ben sana abilik yapmadım, yapmam da o yüzden bana ağabey deme...
Bir ES ESlinin kılına gelecek zararı emin ol senden 1000 kat fazla düşünürüm...
Bir de sen ilkokulu bitirdiğinde ben bu foruma yazıyordum Alper...
Bırak bana yanıtı bu forumun yöneticisi ya da yaşça haiz büyükler versin, bu sana hiç düşen bir şey değil sevgili adaşım... Ben yanlış bir şey söylemedim, daha da önemlisi bu forumu senden çok daha fazla sahiplenirim, varlığı için senden daha fazla emek veririm Alperim..
Sen de sağlıcakla kal.

KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
Yer: Turkey
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2009 saat 23:14
ankaragücü başlığında normal boyutta yapılan eleştirilerin mod siyah tarafından silindiğini biliyorum, ayrıca mod siyah, sorgusuz sualsiz silerim, haber değeri taşımıyor diyordu... sorgusuz sualsiz silersen sitenin hukuki etiğini sorgusuz sualsiz zedelemiş olursun, eskişehirspor taraftarının aklı başında yorum ve eleştirileri haber değeri taşımasa ne olacak, burası ihlas ajansı mı?
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
Yer: BKŞ
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2009 saat 23:18
ayrıca yaptığı açıklamada Mod Siyah, kişisel yorumlara yer verildiğini
belirtmiş.. güzel ama yorumlar çıkarıldığında forum, forum olmaktan da
çıkmaz mı? Belki sert bir çıkış oldu Alper Abi'ninki ama hak vermemek elde değil..
siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..
Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
Yer: Bahrain
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2009 saat 23:18

Sizin kadar büyük ESESli olamadığım ve üzerime vazife olmayan bir konuda yorum yaptığım için özür dilerim Alper BEY. Bey dedim ama sakıncası yoktur umarım?

Benden yaşça büyük ve herşeyden önemlisi aynı sevdayı paylaştığım herkes benim abimdir. Ben sizden bir menfaat beklediğim için abi demedim. Nasılki size yanlış gördüğünüz konuda moderatörü eleştirdiniz bende fikrimi söyledim nedir yanlış olan?
Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2009 saat 23:22
Bence geç bile kalınmış bir karardır.Akabinde Bursaspor konu başlığı da kilitlenmelidir.

Küçümsemekten öte aşağılamak,hor görmek ve bir taraftan kendi takımını göklere çıkarmak ayrıca 10 yorum yapıldysa olumsuz olarak 1 yoruma bakacak bir kitle varken bırakın 10 yorumu bu türde 100 yorum geliyor.

Bu yapılacağına karşındakine direk küfretsen daha iyi.Fakat her ne kadar yazsakta aşağılamak isteyen kitle çok fazla önüne geçilemiyor.Ne diyelim...Bazı şeyleri anlamak hakikaten zor.İşin garibi yapanlar da çocuk yaşta heyecanlılık değil koskoca insanlar.
Nefer
Yukarı
tcatu Liste gör
Deneyimli Yazar

ÇAĞLAR
Yer: Turkey
  Alıntı tcatu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2009 saat 23:28

Alper abi haklısın sitemlerınde ancak biraz sert konuşuyorsun, yanlış anlaşılıyorsun Umarım bana da kızmazsın .

Bir de sen ilkokulu bitirdiğinde ben bu foruma yazıyordum Alper...
Bırak bana yanıtı bu forumun yöneticisi ya da yaşça haiz büyükler versin, bu sana hiç düşen bir şey değil sevgili adaşım.

Yaşı küçük olanlar cevap veremiyoruz sanırım :S

EFSANE GERİ DÖNDÜ!  
Ama Açık Hala Açık......

Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2009 saat 23:32
Ben sadece camianın bir neferiyim senin gibi Alper. İyi geceler...
Yok be Çağlarım, Alper de sen de çatır çatır cevap veriyorsunuz abim, hiç asan surat koyma yazıya...Wink
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 9>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır