eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Rıza ÇALIMBAY ile Röportaj

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı hamdiozen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2009 saat 23:50
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Röpörtajı gerçekleştiren Sn ÇAVDAR'a ve Rıza ÇALIMBAY'a teşekkürler.

Gözlemlerime göre Rıza Hoca kendi işe çelişiyor. Daha önceki açıklamalarında devre arası iyi transferler yapılacağını söylemişti. Şuan ise devre arası transferin, mümkün olmadığını söylüyor.

Yine önceki haberlerin birisinde "Sakat oyuncuların yetişmemesinden dolayı sağlık ekibine tepki gösterdiği" beliritiliyordu. Röpörtajda ise deyim yerindeyse onları savunuyor.

Sadece bu iki nokta aklımı karıştırdı.

Rıza hoca işkembeden atmamıştır transfer haberi için,buna eminim.Yönetim kendisi demiyormuydu özellikle başkan dünyanın tanıdığı bir orta saha diye.Başkan  alacağız yapacağız diye hocaya söyledi ''tamam alınacak'' diye sonrada alınmadan geçildi.Vadedilen yapılmadıysa hoca ne yapsın.Ayrıca sağlık ekibi icin inceden bir gönderme yapmış kötülemeden ''kapasite meselesi'' demiş yani çalışmıyorlar ilgilenmiyorlar dememiş.
İnşallah kafanın karışıklığını gidermişimdir.
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2009 saat 23:24
Hocamızın arkasında durmamızın ne kadar doğru olduğunu bir kez daha gösterdi bana...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
fatih_hayati Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih Hayati ÇAKIR
Yer: İstanbul
  Alıntı fatih_hayati Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2009 saat 23:10
Rıza hoca çok içten cevaplar vermiş Eskişehirspora durusuyla tavırlarıyla yakışan bi hoca Umarım uzun yıllar görev yapar.
Es-Es Es ki ki ki eski eski es
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
  Alıntı ekukrer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2009 saat 22:57

Rıza hocamıza sahip çıkmamız gerekir... Her şeyden önce adam gibi adam... Röportajı yapan Sayın Çavdar'a teşekkürler...

Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2009 saat 22:25
Röpörtajı gerçekleştiren Sn ÇAVDAR'a ve Rıza ÇALIMBAY'a teşekkürler.

Gözlemlerime göre Rıza Hoca kendi işe çelişiyor. Daha önceki açıklamalarında devre arası iyi transferler yapılacağını söylemişti. Şuan ise devre arası transferin, mümkün olmadığını söylüyor.

Yine önceki haberlerin birisinde "Sakat oyuncuların yetişmemesinden dolayı sağlık ekibine tepki gösterdiği" beliritiliyordu. Röpörtajda ise deyim yerindeyse onları savunuyor.

Sadece bu iki nokta aklımı karıştırdı.
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2009 saat 22:09
Çok güzel bir ropörtaj olmuş. Kafamdaki bütün soruların cevabını aldım diyebilirim.

Yalnız Çarşı ile ilgili olan soru alakasız olmuş. Ne gereği var ki Çarşı ile kıyaslamanın? Sanki Çarşı en iyi grupmuş gibi lanse edilmiş.
Yukarı
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
  Alıntı esaf Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2009 saat 21:20
Es Es Es Ki Ki Ki Ki Eski Eski Eski EsWink

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?
Yukarı
cliperinesk Liste gör
Usta Yazar

Nihat
  Alıntı cliperinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2009 saat 21:09
Rıza hocaya  ve röportajı yapanlara teşekkürler  Rıza hoca kendinden emin cevaplar vermiş tebrik ediyorum
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
Yer: Turkey
  Alıntı esesberk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2009 saat 21:02
R.Ç: "Eğer bu özen gösterilirse Eskişehir'li futbolcuda çıkar, Eskişehir'li spor yazarıda"
Rıza hoca bu cümlesinde dokundurmuş gibi geliyor..
Bu yazıda Rıza Hocanın cevapları ne kadar güzelse bence röportaj için hazırlanan sorular o kadar net ve kaliteli sorulardı..
Elinize, ağzınıza sağlık..
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
26KIRMIZI Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır SÜZEN
Yer: MarmarisESES
  Alıntı 26KIRMIZI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2009 saat 20:49
VALLA BRAVO RIZA HOCAM SORULARA BU KADAR İÇTENLİKLE VE GERÇEKÇİ CEVAPLAR VERMİŞSİNİZ.TAM NERDEYSE BENİM KAFAMDAKİ SORU VE CVP LARLA AYNI RIZA HOCAYLA UZUN VADEDE ÇALIŞIRSAK BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATACAĞIMIZA İNANIYORUM.İNŞALLAHClapClapClap
    Eskişehirsporlu olmak Eskişehirli olmak anlatılmaz yaşanır bizde sevdalar babadan oğula miras kalır kanıtıda damarımızda akan kandır.........
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,391 saniyede hazırlanmıştır