eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Uzak Deplasmanlara Uçakla Gidilemez mi?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 10>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
forum26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: Cote D'Ivoire
Online Durum: Offline
  Alıntı forum26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2009 saat 13:35
Alıntı yapılan erkin

Eskişehir de bu konuda en tecrübeli firma Doğa Turizm galiba birilernin gidip öncülük etmesi lazım sanırım. Onlardan en iyi yanıtlar alınır en uygun fiyat hemen belli olmaz Eskisehir - Trabzon arası sefer yok özel bir uçuş olacak. Aslında pist büyük olsa Airbus A320 gibi bir ucakla hem taraftar hem futbolcular hemde yönetim topluca gidip gelirdi. 250-300 kisi aliyor onlar.
    Bir de arkasına taraftar grupları için kargo uçağı da ayarladık mı tamamdır bu uçak konvoyu:-)   Şaka bir yana uçak organizasyonu hep hayalimde idi eğer yapılabilirse ben de katılmak isterim bu organizasyona...
Her zaman her yerde en buyuk Es-Es
Yukarı
M.Hakan Liste gör
Yazar

M.Hakan
Yer: Eskişehir
  Alıntı M.Hakan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2009 saat 13:45

Habere baksana;Şu anda eskişehir taraftar uçağı hava limanına indi!.

Taraftar uçağı taşlandı(yok artıkk:)))
Yukarı
furkan316 Liste gör
Deneyimli Yazar

furkan şafak antibizans.com
Yer: antibizans.com
  Alıntı furkan316 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2009 saat 14:17
150 tl ye kadar varım  
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2009 saat 15:05
geeçn sezon turgut amcamızında belirttiği gibi biz ünieses olarak konu ile ciddi olarak ilgilenmiştik ama maliyet yüksek çıkınca 600 tl gidememiştik. gözüken o ki trabzon maçına bu etkinliğin yetişmesi zor. fakat diğer deplasmanlara özellikle antepe düşünülürse belirli sayıda bir katılımın olacağını düşünüyorum. en azından benim etrafımda böyle bir etkinliğe katılacak 8-10 insan var. sevgil itayfun bu konularda anladığım kadarı ile daha ilgli. onu takip etmeyi ve en azından bir deplasmana uçak ile gitmeyi istiyorum.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
ZEFEX Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER ADIGÜZEL
Yer: Turkey
  Alıntı ZEFEX Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2009 saat 16:33
Trabzon  maçı çok zor ancak Antep maçına düzenlenecek bir organizasyonda işlerim engel olmassa bende varım.
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Yukarı
tarık26 Liste gör
Deneyimli Yazar

tarık
Yer: eskişehir
  Alıntı tarık26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2009 saat 17:06

Uçakla ya da değil, ama bir şekilde Avni Aker'de olacağız Allah izin verirse.Güzel bir organizasyon yapacağız inşallah Trabzon'a tüm taraftarlarımızın katılabileceği.

-TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR!

Yukarı
26_eses Liste gör
Usta Yazar

AYHAN
Yer: İZMİR
  Alıntı 26_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2009 saat 18:25

Bunlar ütopya dan ileri gitmeyecek şeyler.Tamam makara olur gırgır olur ama gidiş-Geliş stada ulaşım maç parası sana 350-400 TL ye patlar ve bunu da Eskişehirde verecek çok insan olduğunu düşünmüyorum ki maç biletleri 50 tl olduğunda ayaklanıyoruz.Kimse bir deplasman için 350 tl vermez heleki asgari ücretin yarısı ise!
[/QUOTE]

Kasımpaşa-Eskişehirspor maçı için Iğdır- Kars arası otobüs, Kars-Ankara uçak Ankara Eskişehir YHT Eskişehir İstanbul arası taraftar otobüsü ile yolculuk yaptım. Dönüşü içinde tersi. Bana kaça mal olduğunu siz hesaplayın ama ESES sevgisi bazıları için paha biçilemez. (Onlardan biride benim)
Karadeniz ESES
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2009 saat 20:03
Alıntı yapılan 26_eses

Bunlar ütopya dan ileri gitmeyecek şeyler.Tamam makara olur gırgır olur ama gidiş-Geliş stada ulaşım maç parası sana 350-400 TL ye patlar ve bunu da Eskişehirde verecek çok insan olduğunu düşünmüyorum ki maç biletleri 50 tl olduğunda ayaklanıyoruz.Kimse bir deplasman için 350 tl vermez heleki asgari ücretin yarısı ise!

Kasımpaşa-Eskişehirspor maçı için Iğdır- Kars arası otobüs, Kars-Ankara uçak Ankara Eskişehir YHT Eskişehir İstanbul arası taraftar otobüsü ile yolculuk yaptım. Dönüşü içinde tersi. Bana kaça mal olduğunu siz hesaplayın ama ESES sevgisi bazıları için paha biçilemez. (Onlardan biride benim)
[/QUOTE]
Abi naptın sen yaSmileBu yolculuğu sırf maç için yaptıysan vallahi helal olsun işte EsEs aşkı budurClap
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
  Alıntı esaf Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2009 saat 02:50
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Hedef Avrupa’ya açılmak
Başkan Ünal, " Hedefli olmayı severim. Bu takım bu sezon üst sıralarda olmalı. Kupada iyi sonuçlar almalı. Hedefimiz Avrupaya açılmak ve Eskişehir´e Avrupa ülkelerinden takım getirmek olacaktır" dedi

Eskişehirspor kulübü Başkanı Halil Ünal, Hedefleri sezon başında ortaya koyduklarını  tekrarladı. Dün oynanan Hacettepe maçı öncesinde basın mensuplarının soruları üzerine konuşan Başkan Ünal, " Stad konusu önemli. 2013 yılına kadar en az 32 bin kişilik yeni bir stad yapılacak. Bu konuda futbo federasyonu çalışmalarını sürdürüyor. Mevcut stad için ise Büyükşehir belediyemiz açık tribünün üstünü kapatıyor" dedi. Lig ve kupayla ilgili değerlendirmelerde bulunan Başkan Ünal, " Kadromuz yeterli. Geniş bir kadromuz var. Eldeki imkanları sonuna kadar kullanmak zorundayız. Gerekirse transfer yaparız" diyerek sözlerini tamamladı. Bu arada Kurban bayramının 3. günü deplasmanda Trabzonspor ile oynayacak olan Eskişehirspor Bin TL ücret ödeyecek 90 kişi bulduğu taktirde Trabzon´a özel uçak kaldıracak. Konu hakkında bilgi veren kulüp idari as başkanı Ahmet Yalçın," taraftarlarımızdan ve iş adamlarımızdan maça gitmek isteyenler bu ücreti ödedikleri taktirde 2 gün Trabzon´da kalacaklar. Konaklama ve maç bileti dahil  verilecek olan ücretin içinde olacaktır" şeklinde konuştu.

Sakarya Gazetesi

Varmıdır içimizden Trabzon macı icin 1000tl bütce ayıranSmile

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?
Yukarı
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesim-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2009 saat 02:53
yuh başkan bea 1000 tl mi 
ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 10>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır