eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

www.fanatiksozluk.com yazar alımları başlamış

Cevapla Cevapla Sayfa  123 9>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Özgür Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür M.
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Özgür Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: www.fanatiksozluk.com yazar alımları başlamış
    Tarih: 29/Eki/2009 saat 15:44
Özellikle konuyu ÜniESES'in altına açtım.Eli kalem tutan renkdaşlarımızın katılımının kendimizi en güzel şekilde ifade edebileceğimiz bir platform olması açısından büyük yararı olur kanısındayım.Şuan için Eskişehirsporlu birkaç kişiyiz sitede.Yazar alımları da açıkken,başvuralım,yazalım,efsaneyi anlatalım herkese,her platformda.
Y Ö N E T İ M     İ S T İ F A !!!!!!
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2009 saat 15:51
Helal olsun Özgürüm... Söz uçar, yazı kalır ve şu her platformda olma konusuna dikkat çektiğin için ayrıca gönülden kutluyorum. Gerçekten interaktif anlamda çok sağlam refleksi olan bir camiayız. Yani o basitmiş gibi ifade edilen anketlerin sonuçlarında TEK BÜYÜK ES ES'in, 4 ya da 5'inci sırada olması konuya 1 dakika hassasiyet gösteren gönüldaşlarımızla oluyor.

Yine bu tür futbolseverlerin yoğun olduğu alanları web sayfaları, net-sözlükleri vb.. ciddi ilgi gören mecralar. Umarım özellikle UNIESESLER (BKŞ/UNIler de tabii) katılımcı olurlar ve sevdamızı, davamızı, kavgamızı, ES ESİMİZİ en eşsiz ifadelerle anlatırlar...
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
Özgür Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür M.
  Alıntı Özgür Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2009 saat 16:07
Ne demek abi,site epey takip edilen bir site.
Özellikle burda yazılarını okumaktan keyif aldığım başta Müjdat ve Çağıl abilerim,Serkan Şeker kardeşim,Ömer Bıhlar kardeşim,çok sevgili Alper Uruş,Selahattin Abim,Atilla,Kadir,Ali Yelten abim,Emre Angı kardeşim ve daha aklıma gelmeyen kaliteli yazılarıyla hepimizi mest eden renkdaşlarımızın arada bir bu siteye göz atmaları ve bizleri,kalitemizi temsil etmelerini rica ediyorum.Sitenin kurucularıyla vs. hiçbir bağım da yok bunu da belirteyim.Tesadüfen üye oldum,ve şu anda yazarım.

Yukarı
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ati26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2009 saat 16:35

kendime uygun bir kullanici ismi buldugum takdirde en kisa zamanda uye olacagim. Smile

bu tur -diger takimlarin taraftarinada acik- sitelerde kullanici isimlerimiz ne kadar yaratici ve eskisehirsporumuzu hatirlatir cinsten olursa okadar iyi olur diye dusunuyorum.
  tabiki o kullanici isimleri altinda yazdigimiz yazilarda bize yakisir cinsten olmali, olacaktirda zaten.
BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES
Yukarı
Özgür Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür M.
  Alıntı Özgür Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2009 saat 16:49

Atilla haklısın valla ben de epey düşündüm isim ararken kardeşim.Sözlükte yazıyorsan isim seçimi önemli.

Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2009 saat 17:58
scarfaces isimli nickle üye oldum
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
MosCom Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: ESES (Antalya)
  Alıntı MosCom Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2009 saat 18:20
sözlüğün bir Eskişehirspor'lu üyesi daha oldu.. (MosCom)
EsEs'li Günler..
Yukarı
Özgür Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür M.
  Alıntı Özgür Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2009 saat 18:31
10 adet düzgün entry girdiğiniz takdirde yazar oluyorsunuz. Wink
Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
Yer: BKŞ
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2009 saat 19:10
arkadaşlar tamam üye olalım ama bunun forumdan farklı bir yapıya sahip
olduğunu unutmayalım.. Sözlükte yazmak çok farklı bir konsepttir.
Kurallarını iyi benimsemekte fayda var. En basitinden, ikili dialog
kurulmaz sözlükte...
içimizde ekşisözlük ve büyük klonları dahil bir çok sözlükte yazanlar
vardır.. bilmeyenler için uyarıda bulunmakta fayda var.. sözlükten
uçurulma sebeplerini iyi öğrenin
siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2009 saat 19:25
O tür siteler beni bozar bendaha adımı bile zor yazıyorumLOL
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 9>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır