eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Körfezin Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

KKŞ-Kasımpaşa deplasmanı

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 8>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2009 saat 12:08
Alıntı yapılan turker

ben 3 kişi değilim abim :) gebze'den 2 kişiyiz diyen yılmaz_26'nın mesajına ithafen belki de 3 yazdım ben :) 

Türker, bende cebin yok.
Senin de özeline Bahadır Abi'nin cebini attım.
Acilen ona ulaşır mısın?
KKŞ
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2009 saat 15:14
15- Alper URUŞ
Derince 60 Evler Üst Geçidi'nin oradan geçiyor musunuz? Kaçta geçersiniz ya da?LOL
Kasımpaşa'daki maça Kocaeli üzerinden gitme durumum var daLOL

KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2009 saat 16:05
Alıntı yapılan Baba

15- Alper URUŞ
Derince 60 Evler Üst Geçidi'nin oradan geçiyor musunuz? Kaçta geçersiniz ya da?LOL
Kasımpaşa'daki maça Kocaeli üzerinden gitme durumum var daLOL

Alper Abi,
İstersen Bahadır Abi ile irtibata geç. Ben Derince'den sonra Gebze'den bineceğim için onunla konuşursan sana yardımcı olacaktır. 
KKŞ
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2009 saat 16:08
Tamam kardeşim sağolasın Bahadır Başkan'ı arayım ama özelden telini atarsan sevinirimWink
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2009 saat 18:05
Kadirim Bahadır Başkanla görüştük, ok'dir...
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2009 saat 19:35
Alıntı yapılan Baba

Tamam kardeşim sağolasın Bahadır Başkan'ı arayım ama özelden telini atarsan sevinirimWink

Mesajını biraz geç gördüm Alper Abi ama neyse ki ulaşmışsın Bahadır Abi'ye Smile
Yarın görüşürüz artık..
KKŞ
Yukarı
uyanik88 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı uyanik88 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Eki/2009 saat 19:53
kkş ye yeni katıldım ama bu maça kkş ile gelemicem arkadaşlarla gelicez inşallah kasımpaşada görüşmek üzere:)
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2009 saat 19:46

Kasımpaşa maçına, Kocaeli Derince'den KKŞ ile gitmek kısmetmiş. Başta Bahadır Başkan, Kadir ve Tarık olmak üzere tüm KörfESin Kırmızı Şimşekleri ekibine, sıcak dostlukları için teşekkür ederim. Dilerim katlanarak büyürsünüz KKŞ. Sağolun...Clap

Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2009 saat 19:50

Alper Abi,

Biz de seni aramızda görmekten mutluluk duyduk. Başka bir deplasmanda görüşebilmek dileğiyle.
KKŞ
Yukarı
khan Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Bağlar
  Alıntı khan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2009 saat 20:54
Bir haftada iki deplasman yaptık.Zor şartlarda destek veren herkese teşekkürler.
Alper, herzaman bekleriz.Logo işini unutmamak lazımLOL
Körfezin Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 8>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır